Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
temizlik mi ben yerinde olsam kalkmazdım oturduğum yerdennnnn kız yapmaaaa

Aynen öyle bebişim inşallah sağlıkla ağız tadıyla kucağınıza alırsınız bizlerde birkaç ay farkla arkanızdan gelip sizlere danışa danışa ilerletiriz bu günleri
Canım hiç asilamayla uğraşma direk tüp e geç ki inşallah Allah gerek ettirmeyecek

Ayyy sen hostes misinn

Kız uzanma dolaplara Allah korusun dotunden de mi korkmuyorsun
eşim de aynısını söylüyo bebişim bakalım bi bu ay geçsin adet olursam dr a tüm ihtimalleri ayrıntıları konuşcam. Zaten dediğin gibi direkt tüp e geçmek daha mantıklı hele bi de benim gibi çikolata kistleri olan biri için

Yumurta çatlamış gibi hisse kapılıyorum öyle hisseden vardım. Diye
Yavrucuk 6. Günden çatlamaz ama hep söylediğim gibi tedavilerinizde gün aşırı ilişkiye devam edin ki erken olgunlaşıp çatlayan yumurtaniz olursa o yumurtanın şansı olsun.
Aynen fıstık. Aklın yolu bir. Aşılama masrafı yarı tüp Bebek masrafı inanki

Ben tüp benek yaptırdım kızlar tekrar denemememin nedeni tüp bebekte dondurulacak embriyo kalmadı sağlıksız su demekki. Aşılamayı tıp fakültesinde yaptırıyorum ne güzel yazmışsınız

Kuzu adet belirtin var mı? Progestan gibi birşey kullandın mı? çatlatma iğnesini ne zaman yaptın? Daha idrarda çıkmıyor olabilir mi? Özelde haftasonu kan verilebiliyor senden niye almadılar anlamadım
Bizim burdaki hastanede almadılar yeni diye olabilirmi acaba evet canım progestan kullandım omu geciktşrmiştir

Benimde çikolata kisti var kuzum bende tüp doktoruyla konuşmaya gidicem

Bizim burdaki hastanede almadılar yeni diye olabilirmi acaba evet canım progestan kullandım omu geciktşrmiştir
Progestan biraz geciktirebiliyor eğer yeterli süre geçtiyse test için, negatif olduğundan eminsen ondan gecikmiştir, birkaç güne gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…