Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayıtı ezerekmi içiyonuz yoksa normalmi acaba

Geçmiş olsun kuzucum geçti mi şimdi?

Bbgm asıl sen güzelsn ne gzel fri takılıyorsun
Ahahha evey çok güzeldiiii ama bitti son bu ay nolcak bilmiyoz bebişim olur inşallah da bunları düşünmem of 7. Günüm aşılamada günler geçmiyor desemde geçiyor yaa

Hadi hakkında hayırlısı olsun güzelim inşallah tüpe gerek kalmadn gelir sana bebişin
İNşallah bebişim Kistler ümidimi kırsa da Allah isterse olur diyorum. Bir de bir yıldır her ay hastanelere 200-300 verdiğim paraları biriktirseydim şimdi tüp bebek parası hazırdı diyorum ama yapcak bişey yok hayırlı zamanda gelecek inşallah bebişler
Geçmiş olsun kuzucum geçti mi şimdi?
Sağol bebişim çay pansumanı yaptım her gün. Soldu baya çok hafif batma var şimdi

Bbgm inan hemen olcagını bilsek tüpe gideriz ama doktorlar maalesf ilk önce başka şeylerle bizi uğraştırabiliyorlar .. kafana takma elbette olck bnde çok düşünüyordum bak olmayack die allah nasip etti çok şükür hala inanamıyorm olduguna ama demekki zmnı bu zmnmış şimdi sende böyle düşün herşeyin hyrlısı

Canım hiç asilamayla uğraşma direk tüp e geç ki inşallah Allah gerek ettirmeyecek
Larisacımmm Gideceğim tek yer havalaanııııı
Ayyy sen hostes misinn
Kız uzanma dolaplara Allah korusun dotunden de mi korkmuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…