Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı geceler. Ben içiyorum. Geçen ay adetten sonra üçüncü gün başladım ve tüm ay içtim. Bu ay da yine adetle başladım yani hayıta hiç ara vermedim. Ovulasyonda pik görünce bıraktım. Yani 40 gündür falan aralıksız içiyorum. Benim aksine ağrılarımı azalttı. Senin bahsettiğin belki yumurta gelişiyor da onun ağrısı olabilir
Hayıtı ezerekmi içiyonuz yoksa normalmi acaba

EVEet unutmayın beni de 🤗❤️ Gözümde geçen gün arpacık çıkmıştı yazdıklarınızı atlaya atlaya okudum o yüzden aktif olamadım 😅

rüyamda birisi larisa dan 2 ay sonra hamile kalcaksın dedi biri uyanınca çok güldüm bu durumda nisanda hamileyim 😂😂😂😂😂
Geçmiş olsun kuzucum geçti mi şimdi?

Bbgm asıl sen güzelsn ne gzel fri takılıyorsun 😂😂
Ahahha evey çok güzeldiiii ama bitti son bu ay nolcak bilmiyoz bebişim olur inşallah da bunları düşünmem 😂😂 of 7. Günüm aşılamada günler geçmiyor desemde geçiyor yaa 🤩🤩🤩🤩

Hadi hakkında hayırlısı olsun güzelim inşallah tüpe gerek kalmadn gelir sana bebişin 😘❣️
İNşallah bebişim 🤲🏻 Kistler ümidimi kırsa da Allah isterse olur diyorum. Bir de bir yıldır her ay hastanelere 200-300 verdiğim paraları biriktirseydim şimdi tüp bebek parası hazırdı diyorum ama yapcak bişey yok hayırlı zamanda gelecek inşallah bebişler
Geçmiş olsun kuzucum geçti mi şimdi?
Sağol bebişim çay pansumanı yaptım her gün. Soldu baya çok hafif batma var şimdi

İNşallah bebişim 🤲🏻 Kistler ümidimi kırsa da Allah isterse olur diyorum. Bir de bir yıldır her ay hastanelere 200-300 verdiğim paraları biriktirseydim şimdi tüp bebek parası hazırdı diyorum ama yapcak bişey yok hayırlı zamanda gelecek inşallah bebişler

Sağol bebişim çay pansumanı yaptım her gün. Soldu baya çok hafif batma var şimdi
Bbgm inan hemen olcagını bilsek tüpe gideriz ama doktorlar maalesf ilk önce başka şeylerle bizi uğraştırabiliyorlar .. kafana takma elbette olck bnde çok düşünüyordum bak olmayack die allah nasip etti çok şükür hala inanamıyorm olduguna ama demekki zmnı bu zmnmış şimdi sende böyle düşün herşeyin hyrlısı

İnşallah bebişim bu ay ilk defa bir yıldır yumurta kontrolü hap vs kullanmıyorum. Sadece inofolic combiye başldım düzenli onu bitircem. Önümüzdeki ay da adetin 3. Günü aşılama ya da tüp için dr a gitcem konuşcam bakalım kısmet 🤗
Canım hiç asilamayla uğraşma direk tüp e geç ki inşallah Allah gerek ettirmeyecek
Larisacımmm Gideceğim tek yer havalaanııııı 💃🏻 😂😂😂😂
Ayyy sen hostes misinn
Evimde temizlk bitmek üzere çok mutluyum 😂😂😬😬 mutfak dolaplarını dıştan silmk istyrm siliyim mi 😂😂😂 sonuçta toz aldm egildm biraz kalktm mecburen hayrına bsy de LaRisaCca LaRisaCca 😂😂 şimdi uzandm ama deli gibi ağrım var belimde bayılcm 🤦🏻‍♀️
Kız uzanma dolaplara Allah korusun 😀 dotunden de mi korkmuyorsun 🤣

X