Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu gece vuracağım çatlatma iğnesini, sağda yumurta sag tarafa vurayim demi buyuk bi etkisi olmaz belki ama ne bilym heyecan yaptim
Onla bi etkisi olmaz ayy ama olsun sen sağ tarafından vur nolur nolmaz ayy hadi bakalım heyecan başladı

Belirsizlik çok zor canım ya birgün olucağını bilsem üzülmicem ama birgün anne olabilcekmiyim onu bile bilmiyorum
Hiiiic böyle ümitsiz konuşmaa biliyorsun stres en büyük düşmanımız. Olacak Allahin izniyle

Sorma sorma su pztyide bi atlatayim sonra safak saymalar baslasin
Birlikte saycaz şafağımızı benim 7 gün sonra test günüm haftaya pazar yapcam bir eğerki 5de yukarı çıkarsa hemen kan sulandırıcı iğnelere başlayacam inşallah

Hakikatten ya. Neyse ki kaynanam yemeğe ve toplamaya yardım etti yoksa şuan baygınlık gecirirdim kesin
zor bir süreç beni bekliyor
Hiç öyle değil canım gözünü açıp kapayana kadar bitiyor ve o heyecan süreci heyecanlı bile yapıyor
Kızlar benim sol kasığım çok ağrıyo belimdeki ağrı felanda arttı karnım guruldayıp duruyo
Canım inşallah yerlesme ağrısıdır

Kuzum inşallah ya şimdi yatakta yatıyorum valla sağa sola dönerken kasıklarım öyle batıyorki anlatamam ayy inşallah dediğin gibidir larim yaa

Haftaya pazar test günüm inşallllllahh sana güzel haberler verecem kuzuuuum bende bu ay kendimden çok umutluyum bu sefer niye böyle oldum bilmiyorum yaa valla
Amannn duyguş da keseyi görmüş olur harika bir hafta sonu bizi bekliyor
Bnmde belirtilerim böylediydi kuzu bu iyi şeyler
Ay duyguş deli gibi belirti ariyoduk ya

Ee yani yardm etsn tbi bnmde yarn annem evi süpürck eşimede dedm sende silersn die az önce ogluşma gittm biraz dedm yürürüm sol bacagıma agrılar girdi resmn biraz topallayarak yürüdm tam kalçadn geliyo yani bi kere daha olmuştu transfer sonrası.. kendine cok yüklenme bak bn. Bugn biraz fzla dolandm hemen bacagm gitti dkkt etmek lazm aşko dinle bni yoksa dötün gider bak

Kısmetse 5 martta teyzesi valla bi gün hiç biseym yok hatta unutuyorum tamamen bigün kendini belli edck bseyler yapıyo cücüş inşallah içeride keyfi yerindedir
O zaman direk kalp falanda duyulur dimi yaa inşallah o iyi olsunda annesi azcık belli etsin kendini olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…