Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amannn duyguş da keseyi görmüş olur harika bir hafta sonu bizi bekliyor 🤣

Ay duyguş deli gibi belirti ariyoduk ya 🤣🤣🤣
Evet yaaa keseyi görcz allah nasip ederse ben hala inanamıyorum ha diyorm bn hamilemiyim gerçekten kendi kndime bazen 😂😂🤦🏻‍♀️ İnşallah bi sorun çkmaz kuzu rabbm yüzümüze baksın inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ayyy simgoliii hiç sormaaaa bn bi ara kafayı yemiştim hatırla 😂😂 seni dürtüyodum sürekli birde 😂😂 bnm hamile oldugumu bildkten snra hala belirti aramama kaç puan peki 😂😂😂 sanki bana belirti gidince bsey olckmış gibi geliyo allah korusun 😂😂🤦🏻‍♀️

Birlikte saycaz şafağımızı 😂 benim 7 gün sonra test günüm haftaya pazar yapcam bir eğerki 5de yukarı çıkarsa hemen kan sulandırıcı iğnelere başlayacam inşallah 😍
Allah'ım inşallah 😍 diyorum yaa arkandan geliyorum pesindeyim😂🙈

Allah'ım inşallah 😍 diyorum yaa arkandan geliyorum pesindeyim😂🙈
İnşallah kuzummm 🥰 şu aralar çok duygusalım atvde kardeşlerim diye bi dizi var hüngür hüngür ağlıyorum 😔 allahım bu hamilelik serüveni beni çok kötü yaptı valla herşeye ağlayasım var 😔

Bnmde belirtilerim böylediydi kuzu bu iyi şeyler 😍😍😍👩‍❤️‍💋‍👩
Böyle şeyler duydukça daha bi mutlu oluyorum valla kuzum inşallah bu ay olur 🤲🏻 Bugün birden içime bişey oturdu negatifde olabileceğini düşündüm ağladım bu ayda olmazsa diye ayy valla karmakarışık duygular içerisindeyim kuzum 🥲🤦🏻‍♀️

İnşallah kuzummm 🥰 şu aralar çok duygusalım atvde kardeşlerim diye bi dizi var hüngür hüngür ağlıyorum 😔 allahım bu hamilelik serüveni beni çok kötü yaptı valla herşeye ağlayasım var 😔
Bende sabah eşime saçmaladım, ortada birsey de yok ha bi 5 dk ağladım sonra markete gittik 😂😂 değişken ruh hallerimiz 😂

Bende sabah eşime saçmaladım, ortada birsey de yok ha bi 5 dk ağladım sonra markete gittik 😂😂 değişken ruh hallerimiz 😂
Ahhh allahııım aynı ben bu kız yaaaa 😂😂😂 bak şimdide gülüyorum belimde karnımda ağrı olunca allahım bi seviniyorum anlatamam 😂

Ee yani yardm etsn tbi bnmde yarn annem evi süpürck eşimede dedm sende silersn die az önce ogluşma gittm biraz dedm yürürüm sol bacagıma agrılar girdi resmn biraz topallayarak yürüdm tam kalçadn geliyo yani bi kere daha olmuştu transfer sonrası.. kendine cok yüklenme bak bn. Bugn biraz fzla dolandm hemen bacagm gitti dkkt etmek lazm aşko dinle bni yoksa dötün gider bak 🤬😬
Kız sen kendi dotunu kolla 🤣🤣🤣
Evet yaaa keseyi görcz allah nasip ederse ben hala inanamıyorum ha diyorm bn hamilemiyim gerçekten kendi kndime bazen 😂😂🤦🏻‍♀️ İnşallah bi sorun çkmaz kuzu rabbm yüzümüze baksın inşallah 🙏🏻🙏🏻
Ayyy simgoliii hiç sormaaaa bn bi ara kafayı yemiştim hatırla 😂😂 seni dürtüyodum sürekli birde 😂😂 bnm hamile oldugumu bildkten snra hala belirti aramama kaç puan peki 😂😂😂 sanki bana belirti gidince bsey olckmış gibi geliyo allah korusun 😂😂🤦🏻‍♀️
Yok Allah korusun canım benim herşey çok yolunda ve öyle devam edecek inşallah 🤗🧡
İkisi bir arada mutluluklar yaşarız inşallllahhhh 🥲🤲🏻
Heyecanla bekliyorum canım 🥰

Heeeee anladımmm şimdii ah cahillik😅😅
Ahahah yok kız hepimiz birbirimizden öğreniyoruz iste
Ay kızlar ya kendime ne güzel bi profil fotosu bulmuştum. Ama karikatür tarzı şeyler artık yasakmış. Buda o yasağa giriyomu acaba biliyomusunuz
Bence girmiyordur canım güle güle kullan 🥰
Kizlar benim asilamanin 4 gunundeyim çok pis mide yanmam var Progestan dan kaynaklanir mi fitil olarak kullanmadım
Canım prospektüsüne bı bak bakalım öyle yan etkisi var mı bana hiç yapmamisti yediklerinden kaynaklanıyor olabilir

Ahahah yok kız hepimiz birbirimizden öğreniyoruz iste

Bence girmiyordur canım güle güle kullan 🥰

Canım prospektüsüne bı bak bakalım öyle yan etkisi var mı bana hiç yapmamisti yediklerinden kaynaklanıyor olabilir
Ayy tamam larim çok sağol içimi rahatlattın 🥰

Ahhh allahııım aynı ben bu kız yaaaa 😂😂😂 bak şimdide gülüyorum belimde karnımda ağrı olunca allahım bi seviniyorum anlatamam 😂
Hahahaha nelere sevinir hale geliyor insan ya, rabbim büyük umut ettiriyor nasipte edecek inşallah 🌱

X