Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ohhh afiyet olsun canım benim çok yorma kendini dikkat et 🤗

Canım doktor size perhiz olacak günu söyleyecek. Çatlatma iğnesi vurdugunuz gün cinsel perhiz verecek yani aşılamaya kadar birlikte olmayacaksınız ama o guna kadar yani çatlatma ignesini vurana kadar gün aşırı birlikte olun spermler taze kalsın ve sende de içeride bekleyen sperm olsun. Kontrolsüz çatlayan yumurtan olursa onun da şansı olmuş olur hem. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış canım. Ayaklarını sıcak tut. Aşamaya gitmeden önce aşılama günü için tavsiyelerimi yazarım 😀

Aynen canım elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum 🧡 hep kendi kendime konuşuyorum saglikla dogacaksiniz bu defa kucağıma alacağım sizi diyorum. Öyle işte 🥰

Ayy ben bugün kısır yapicaktim kaynanamın midesi rahatsizmis 😒 mangal yaktık kocam pişiriyor şimdi ben de bayılmak üzereyim. Kısıri yarın yaparım artık aslında yeşil mercimekli köfte de yapabilirim 🤔 çok severim

Ellerin dert görmesin Canimm ben de yaptım vallahi yarın da devam edicem çünkü bir günde bitirmem mümkün değil

Amin canım inşallah 😍 senin de güzel haberlerini bekliyorum 🥰
BANa diyene bak hele sen asıl snde dkkt et kndni yorma bn bugn çok bsey yapmadm ama yine yoruldm ya sırtım fena agırıyo uzandm şimdi dinlenmeye hepsi bi anda olmasn valla kmse gelip gtmiyo nasılsa 🤦🏻‍♀️🤪

Ayy sorma al benden de o kadar 🤣

İyiyiz kenkee sen nasılsın :KK45:
Valla ya ev işi diye ölcz ztn şimdi yap yarn sabaha yine aynı 😂🤦🏻‍♀️ Keşke katyamız olsaydı birer tane 😬😬😬
Kızlar negatif 😏😏üzüldüm ama alıştım sanırım 😞
Kuzum hiç üzülme cnkü yeni ay yeni umut sıkma canını bak hiç beklemedigin bir anda geleck dualarımız snnle 🌸🌸😍🙏🏻❣️

X