Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ohhh afiyet olsun canım benim çok yorma kendini dikkat et
Amin kuzum inşallah bana vereceğiniz tavsiyeler var mı kuzum
Canım doktor size perhiz olacak günu söyleyecek. Çatlatma iğnesi vurdugunuz gün cinsel perhiz verecek yani aşılamaya kadar birlikte olmayacaksınız ama o guna kadar yani çatlatma ignesini vurana kadar gün aşırı birlikte olun spermler taze kalsın ve sende de içeride bekleyen sperm olsun. Kontrolsüz çatlayan yumurtan olursa onun da şansı olmuş olur hem. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış canım. Ayaklarını sıcak tut. Aşamaya gitmeden önce aşılama günü için tavsiyelerimi yazarım
Aynen canım elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum hep kendi kendime konuşuyorum saglikla dogacaksiniz bu defa kucağıma alacağım sizi diyorum. Öyle işte
LaRisaCca yasak olmasa biz de köye giderdik. Hava çok güzel görünüyor. Ben de kısır yapacağım akşama
Ayy ben bugün kısır yapicaktim kaynanamın midesi rahatsizmis mangal yaktık kocam pişiriyor şimdi ben de bayılmak üzereyim. Kısıri yarın yaparım artık aslında yeşil mercimekli köfte de yapabilirim çok severim
Temizlik yapiyomm bendee hava okdr guzelki yaa tam cikip yurumelik sahildee
Ellerin dert görmesin Canimm ben de yaptım vallahi yarın da devam edicem çünkü bir günde bitirmem mümkün değil
Ayy az kalmış canım hayırlı haberlerle gel inşallah
Amin canım inşallah senin de güzel haberlerini bekliyorum

Sen ovülasyondan önce mi kullanmıştın 4 taneyi? Ne için vermişti doktor bunu sana?
Bu enfeksiyon için verilir ama benim enfeksiyona dair belirttim yoktu fakat ufakta olsa bi sıkıntı varsa bu fitil söküp atıyor temizliyor herseyi

Kızçelerimmm bugün 6. Günüm aşılamada çok heyecanlıyım idrarım bulanık dün eğlencesine test yaptım o çizgiyi görmek bile ne kdar güzel bir duygudur birşey sorayım size günaşırı ilişki dedi dr um 22si aşılama oldum 23,25,27 ilişki yeterli mi bir kez dha mı yapmam lazım bat 6 mart ay günler geçmiyor yaaa

Bende dün aşılama oldum her doktor ayrı şey söylüyor sanırım bugün için ilişki sonrası ilişki yok dedi ,napiyim bilemedim şimdi
Birde siz aşılama öncesi ilişki yaşadınızmi bize onun içinde her hangi bişey söylemedi kafam bulandı simdi

Canım şöyle söyleyim p tesi aşılama oldum cuma perhizi bozdurcu dr sadece aşılamanın ertesi gününden itibaren ilşki gün aşrı dedi bana evet herkes başka birşey söylüyor en iyi bende başka yapmayım yahu niye yasak dedi acaba

Yapabilir canım. Nasılsın neler yapıyorsun, sıkıntıların bitmiştir inşallah. Tekrar tedaviye başlamana sevindim
Tüp benek başarısız denemeden sonraki şoku atlatıp aşılama sürecine başladım canım yaz tatilimde düşünüyorum tüp bebek sen hamile kaldın mı

Kızlar regl olmadım özel hastaneye gittim haftasonu diye test yapmadılar eczaneden test aldım eve geçiyorum test yapıcam ağlayarak dönmem inşallah
Ayyy hadi inşallah rabbim nasip etmiştir canım. Sakın ağlama yoksa da. Nasılsa tüp e baslayacaksin
Canım zaman ne çabuk geçiyor 6 gün oldu bile 9. Günlerde test yap negatifi gör ki test zamanın geldiğinde silik çizgi çıkarsa iğne etkisi mi diye dusunme

Canım zaman ne çabuk geçiyor 6 gün oldu bile 9. Günlerde test yap negatifi gör ki test zamanın geldiğinde silik çizgi çıkarsa iğne etkisi mi diye dusunme
Ayy tamam Larisacım çok sağoll kuzumm testleri depoladım vallahi 9 günden başlıcam teste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…