Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende öyle düşünüyorum bak diyorum Rabbim belki buyüzden vermiyor.. ama şimdi düzeldikk bebek hevesi başladı genee ama işte bu ay yapmaması gerekenleri yaptı yani iğneler haplar ilaçlar boşa gitti koca bir ayım

Hiçbir sorun olmaz Allah'ın izniyle canım sen inşallah hamile kal heryere gidersin
LaRisaCca birinin ikizleri nasil ogrendik videosunda kanama olarak gordukleri seyin aslinda diger bebek oldugunu izledim canim
Ferah tut icini

Ben varim Yine döt mu kesilecek

Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz
Selam kızlar bugün okuduğumuz birisi var mı?
Yok aşko
Canım kötü düşünme bak kesin bişey dememişler iyi düşün iyi olsun dualarım seninle canım ama sen kendini üzüp bebişleride üzme kesin olmayan şeyler için

LaRisaCca kuzum moralini bozma doktor her zaman en kötüsünü söyler inşallah bebişlerin sağlıkla büyüsün canım benim

Vardır bunda da bi hayır, sen içini ferah tut
Hayırlısıyla kucağına alacaksın evellallah hic moral bozma
Kızlar im doktor mesaj atmış tahlil sonuclarimda bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söylemiş haftaya kontrole çağırmış zaten 8 Mart'ta da Bülent hoca ile randevum var inşallah o zamana kadar herşey yolunda ilerler

daha niye üzdü bizi. onu da keseceğimmmmm

Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz
ya kuzum sizin enerjinizi düşürmek istemedim siizn içinde önemli bir aydı...eşim tüpe sıcak bakmıyordu dedim bu reglimde gidicem şimdi ne desem yapıyor tmm sen ne dersen nereyi istiyorsan oraya gidelim diyor belki böylesi hayırlı olur

daha niye üzdü bizi. onu da keseceğimmmmm
Ah gel sen bana sor ne yapmak istiyorum o Dr a. Canım adam kanama yok yanılmışım filan demiyor mesajda ama tahlil sonuçlarının tutarli olması onlarda sorun olmaması bence gayet iyi biraz olsun için rahatladı. Çünkü Allah korusun dış gebelik kimyasal ya da farklı sağlıksız bir gebelik olsa değerler iyi çıkmazdı

Bizim modumuz senin için birşey yapamayınca düşer. Bunu sakın unutma. İnşallah herşey yolunda ilerleyecek

Yaaaa doğru diyor bencede saçmalama Alla'sen :) her kavgada aynısını düşünüyorum ve düşücem sanırım

MaşAllah kuzum ne güzel

Bak güzel çıkmış her şey
Ben okumasını bilmiyorum ama hepiniz dualarımdasınz
Allah razı olsun balım
Birde bu ay 2 yumurtam vardı çok ümitliydim bir ilişki oldu bakalım ondada ümitli değilim zaten belirtide yok cumartesi test yapıcam
Ya kuzum tek yumurta iki yumurta hiç onlara takılma olacağı varsa oluyor dua etmeye devam edeceğiz napalım

geçenlerde dellendim. valizimi topladım Allah var blöftü biraz Nasıl sarılıyor, yalvarıyor. Gidersen gelmezsin diye. Dedim akıllı ol o zaman

Bak güzel çıkmış her şey

Allah razı olsun balım

Ya kuzum tek yumurta iki yumurta hiç onlara takılma olacağı varsa oluyor dua etmeye devam edeceğiz napalım
yaa işte ozaman şansımız daha yüksek oluyor sanki olmazsa tüp doktoruna gidicem canım birde o görsün belki biyerde birşeyi atlıyoruz oda görürse içim daha rahat olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…