Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çocuk mevzusu yüzünden mi kavga ettiniz

Canım kötü düşünme bak kesin bişey dememişler iyi düşün iyi olsun dualarım seninle canım ama sen kendini üzüp bebişleride üzme kesin olmayan şeyler için

Ya inşallah canım benim hiç umudum yok olmamasına okadar alıştım ki nasip yinede Allahtan ümit kesilmez

Yumoşların güzel güzel büyüsün ve cücüş olsunlar, amin

süpersin inşallah bu ay güzel haber vereceksiniz kızlar

inşallah canım

bu ay ekstra şansın var inşallah tutar
İnsallah canimm

Guzel gectii .
Kocam beyi kesmeden dönersem daha iyii olcam
Haydi bu ay güzel bir haber de senden ve H halleycik ten gelecek merakla bekliyoruz, bebişler yükleniyoor.....
Hepimizden allalim o haberlerii
Doktorum bugun yokmuş canimm
Ceken bir sorun görmedim deedii
Ama cekerken sol tupu actim,sag tupu actim gibi seyler soyledi

bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım

İnsallah canimm

Guzel gectii .
Kocam beyi kesmeden dönersem daha iyii olcam

Hepimizden allalim o haberlerii

Doktorum bugun yokmuş canimm
Ceken bir sorun görmedim deedii
Ama cekerken sol tupu actim,sag tupu actim gibi seyler soyledi
sen niye kesiyorsun ya. Şimdik Nureella nın beyini keseceydik

Doktor biraz değişik konuşmuş cnm ya ne demek kanama alanı var mi yok mu belli dğeil nasil göremiyor ki anlamadim.. Kese icin tarihin erken olması beta ya bağlı gördüğüm kadarıyla betan da gayet güzel cikmis.. Kanama alanı varsa eğer ek ilaçlar verir belki o yüzden istemiştir tahlil.. Ins herşey güzel olucak içini ferah tutbol bol dinlen dua et..

Bebeğiiiiiiim nası mutluyum nası mutluyum anlatamam 20 mm 20mm 15 mm 18 mm olmuş yumişleer çok şüküüüğr
Yhaaaaa ne guzel masallah kiz sana bu ay olacak bak gör , ne guzel buyumusler bak uslu uslu
Hadi bismillah Mart'ta güzel haber inşallah canım

Hiç deme al benden de o kadar Rabbimin bizi cezalandirdigini düşünüyorum bazen

Vardır bunda da bi hayır, sen içini ferah tut
Hayırlısıyla kucağına alacaksın evellallah hic moral bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…