Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Söyleyim de kızsın bana

İnşallah henüz erken olduğundan öyle olmuştu r canım herşeyin iyi olmasını umuyorum

İnşallah canım

Sen de benim dualarimdasin Allah kabul etsin inşallah
kuzu bnce erken gttin baya sen ben öyle düşünüyorum herşey güzel olck eminim ben bir sorun çıkmayack

doktorların yanılma payı çok yüksek lari, tıpta hiç hata olmaz gibi doktorlar herşeyi biliyo sanıyoruz, hiç öyle değil, Allahın izniyle sağ salim ilerlicek gebeliğin hiç korkma, hiç sanmıyorum köyü bişey olduğunu ben, yerleşiyo cücükler yavaş yavaş, sen stres yapma sakin sakin herşey yolunda gidecek
Çok güzel hadi inşallah bu ay güzel haberler alırız senden de

LaRisaCca asko moralini bozma zaten ikizlerin biri her zaman geriden gelir üzülme hem ilerleyen dönemlerde Sana ikinci gelişmeye bilir de diyebilir ama sen ne yapacaksın uzulmeyeceksin dua edeceksin tabi ki . Kuzenim hamileydi kimseye ikiz olduğunu söylememişti doktor olumlu konusmamisti çünkü sonra 3 4 aydan sonra söyledi ikiz diye sen üzülme Rabbim bebeğini sana bağışlasın insllah güzel haberler alırız

Bebeğim Allah razı olsun

kuzu bnce erken gttin baya sen ben öyle düşünüyorum herşey güzel olck eminim ben bir sorun çıkmayack

Değerin gayet iyi canım benim. İkiz değeri. Dualarım seninle. Umarım yanılmıştır.

Hepiniz duamdasınız canım.

İnşallah canım kızlar

Askolar eşim bu hafta izin yazdırmış yıllık 10 günlük sonra doktor dikkat etsin diyince izni 15 marta aldirmis olurda 13 14 test yaptırmayı düşünüyorum olumlu sonuç alırsam bı sıkıntı çıkmaz inşallah dimi kayseriye gidecez kendi aracımızla 10 12 saat sürüyor

Canım ben iki kere femara kullandım ilki kasım ayındaydı, güzel gelişen bir tane yumurtam oldu kontrolde 24mm olmuştu çatlamak üzere demişti kendisi çatladı öyle denedik ama olmadı.bu ay da günde bir kere kullandım ama yumurta takibine gitmedim ne oldu ne bitti bilmiyorum moralim çok bozuktu. İnşallah bu ay güzel haberini duyarız

24 ten sonrasına olumlu bakmiyorlar ondan olmamış olabilir ama bu seferkinde stres yapmadın bence ondan olumlu sonuç aldın hadi inşallah devamı güzel olur yarın bize yüksek bı sayı söyle

24 ten sonrasına olumlu bakmiyorlar ondan olmamış olabilir ama bu seferkinde stres yapmadın bence ondan olumlu sonuç aldın hadi inşallah devamı güzel olur yarın bize yüksek bı sayı söyle
Hiç bilmiyorum çok rahat bir doktorum var bana o zaman çok güzel çok güzel diyip göndermişti inşallah güzel bir artış söyleyebilirim

Kuzu bol bol fiti fiti yapmadınız mı boşa gitmez Allah in izniyle.
Malesef olmadı boşanma derecesinde kavga ettik eşimde söz verdi bundan sonra daha çok dikkat ediceğine bakalım sen nasılsın kuzum kesenin birini görünmedinsanıeım daha erken olduğu için içini ferah tut kuzum hepimizin dualarındasın

Kuzum aşılama oldun değilmi nasıl geçti herşey yolundamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…