Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef olmadı boşanma derecesinde kavga ettik 😞 eşimde söz verdi bundan sonra daha çok dikkat ediceğine bakalım 😏 sen nasılsın kuzum kesenin birini görünmedinsanıeım daha erken olduğu için içini ferah tut kuzum hepimizin dualarındasın🙏
Çocuk mevzusu yüzünden mi kavga ettiniz 🤕

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...
Canım kötü düşünme bak kesin bişey dememişler iyi düşün iyi olsun dualarım seninle canım ama sen kendini üzüp bebişleride üzme kesin olmayan şeyler için🙏

Canım ben iki kere femara kullandım ilki kasım ayındaydı, güzel gelişen bir tane yumurtam oldu kontrolde 24mm olmuştu çatlamak üzere demişti kendisi çatladı öyle denedik ama olmadı.bu ay da günde bir kere kullandım ama yumurta takibine gitmedim 🤣 ne oldu ne bitti bilmiyorum 🙈 moralim çok bozuktu. İnşallah bu ay güzel haberini duyarız 🤲
Ya inşallah canım benim hiç umudum yok olmamasına okadar alıştım ki nasip yinede Allahtan ümit kesilmez 🥰😍😇

Yumoşların güzel güzel büyüsün ve cücüş olsunlar, amin😍😍😍😍

süpersin 😍😍😍😍😍 inşallah bu ay güzel haber vereceksiniz kızlar

inşallah canım 🥰🥰🥰🥰🥰

bu ay ekstra şansın var 🙈 inşallah tutar ❤️
İnsallah canimm
💐
Günaydın kızçelerrrr :KK200: :KK200: :KK200:
H halleycik tatliş rahat geçmesine sevindim
@Omur-un Hatunu kuzucum bulantıların biraz hafifledi sanırım. Cinsiyeti öğrenmeye de az kaldı:KK200:
@GulYuzlumm yumişler bayağı iyi canım. Bol şans:KK200:
Guzel gectii .
Kocam beyi kesmeden dönersem daha iyii olcam🤣
Haydi bu ay güzel bir haber de senden ve H halleycik ten gelecek 😍😍 merakla bekliyoruz, bebişler yükleniyoor..... ❤️❤️
Hepimizden allalim o haberlerii❤️❤️
Kesinlikle.. tedavi süreci hemen geçiyor da test süresi geçmiyor 😀

Ayy hadi inşallah güzel haberlerle geleceğine inanıyorum canım 🥰

Canım geçmiş olsun doktorunla görüştün mu sonuç nasılmış

Kız olacak bak gör 😍

İnşallah canımın içi 😍

Canimmm harika haber 🤗 inşallah bu ay bebisin sana tutunur hasretin diner canım benim dualarimdasin 🥰

Evet canım çok var inşallah sen de gebe kalırsın hakkında hayırlısı olsun 🤲🏼
Doktorum bugun yokmuş canimm
Ceken bir sorun görmedim deedii
Ama cekerken sol tupu actim,sag tupu actim gibi seyler soyledi

Birde nasıl üzüldüğümü biliyor yani okadar iğne yedim birde karnım delik deşik oldu yumurta büyütme iğnesi tutunması için iğne kan sulandırıcı iğnesi 😞ay çok doluyumda napalım bu ayda böylw geçti
bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım :-)

İnsallah canimm
💐

Guzel gectii .
Kocam beyi kesmeden dönersem daha iyii olcam🤣

Hepimizden allalim o haberlerii❤️❤️

Doktorum bugun yokmuş canimm
Ceken bir sorun görmedim deedii
Ama cekerken sol tupu actim,sag tupu actim gibi seyler soyledi
sen niye kesiyorsun ya. Şimdik Nureella Nureella nın beyini keseceydik :KK70:

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...
Doktor biraz değişik konuşmuş cnm ya ne demek kanama alanı var mi yok mu belli dğeil nasil göremiyor ki anlamadim.. Kese icin tarihin erken olması beta ya bağlı gördüğüm kadarıyla betan da gayet güzel cikmis.. Kanama alanı varsa eğer ek ilaçlar verir belki o yüzden istemiştir tahlil.. Ins herşey güzel olucak içini ferah tut💙💚bol bol dinlen dua et..

Bebeğiiiiiiim nası mutluyum nası mutluyum anlatamam 😂😍😍😍😍😍 20 mm 20mm 15 mm 18 mm olmuş yumişleer 😂 çok şüküüüğr 😍❤️
Yhaaaaa💃💃💃💃 ne guzel masallah kiz sana🧿😍 bu ay olacak bak gör , ne guzel buyumusler bak uslu uslu❤️
Hadi bismillah Mart'ta güzel haber inşallah canım ❤️🙏🏽

bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım :-)
Hiç deme al benden de o kadar Rabbimin bizi cezalandirdigini düşünüyorum bazen

Moralim alt üst...
Vardır bunda da bi hayır, sen içini ferah tut🍀
Hayırlısıyla kucağına alacaksın evellallah hic moral bozma🙏

X