Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
r
aynen öyle :-) tüp bebek doktoruyla bir görüş canım. ona göre bir yol çizersiniz en azından
reglimde gidicem canım bir engel çıkmazda bütün test sonuçlarımıda yaptırdğım şeylerşde alıcam yanıma.. hsg sonucunu yazılı kağıdımı ister cd olarak mı ister acaba bende cd falan yok çünkü

Ben varim Yine döt mu kesilecek 😁😁
evet evet hadi gell gidiyoruzzz :KK4::KK4:
Malesef olmadı boşanma derecesinde kavga ettik 😞 eşimde söz verdi bundan sonra daha çok dikkat ediceğine bakalım 😏 sen nasılsın kuzum kesenin birini görünmedinsanıeım daha erken olduğu için içini ferah tut kuzum hepimizin dualarındasın🙏
aaaa aaa nedn kuzu sinirleriniz yıpranmış iyice geçer bbgm elbette her evlilikte oluyor :KK64:

bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım :-)
bnde bazn o kafada oluyordum demekki biz kadınlarda bu problem var :KK70::KK70:

Hiçbir sorun olmaz Allah'ın izniyle canım sen inşallah hamile kal heryere gidersin 🧡

Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş 😔 sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz 🥺

Yok aşko

Kızlar im doktor mesaj atmış tahlil sonuclarimda bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söylemiş haftaya kontrole çağırmış zaten 8 Mart'ta da Bülent hoca ile randevum var 🤲🏼🧡 inşallah o zamana kadar herşey yolunda ilerler
yaaaaaaaaaaaaaaa bak gördn mü bbggmmmm herşey yolunda cücüşler üzmez seni şaka yapmışlar :emir_bebek: :KK76:

ya kuzum sizin enerjinizi düşürmek istemedim siizn içinde önemli bir aydı...eşim tüpe sıcak bakmıyordu dedim bu reglimde gidicem şimdi ne desem yapıyor tmm sen ne dersen nereyi istiyorsan oraya gidelim diyor belki böylesi hayırlı olur
hiç öyle düşünmee cnm biz burada neler neler için destek oluyoruz birbirimizeee istedigin zmn anlat bizeee :KK50:

Ne güzel bir cümle teşekkür ederim canım benimm sen kan verecek misin bugün 🥰🥰😇inşallah çook çok güzel yükselme görürsün her şey sağlıkla ilerlesin
evet kuzum vericm yine iş çıkışı inşallah :KK200: :dua: sonuçlar iyi güzel artar rabbimden tek tek istiyoruz oldu ama korkularımz bitmiyor maalesf :KK43:

evet kuzum vericm yine iş çıkışı inşallah :KK200: :dua: sonuçlar iyi güzel artar rabbimden tek tek istiyoruz oldu ama korkularımz bitmiyor maalesf :KK43:
Edoooş senin değer 500 lerde çıkacak hatta dur tahmin edeyim 523 çıkacak 😂😂😂😂 ay bide tutuyomuş tam 😂 inşşşşşallah hayırlısıyla güzel haberler alacağız bitanem 😍
ya kuzum sizin enerjinizi düşürmek istemedim siizn içinde önemli bir aydı...eşim tüpe sıcak bakmıyordu dedim bu reglimde gidicem şimdi ne desem yapıyor tmm sen ne dersen nereyi istiyorsan oraya gidelim diyor belki böylesi hayırlı olur
bu dönemler o kadar sıkıntı dönemlermiş ki kendimde görüncede anladım 5 sene sevgililik dönemi 5aylık çok güzel bi evlilik serüvenimiz varken ne zaman korunmayı bıraktık afedersiniz kedi köpek gibi olduk sanki yatak işini sırf ders gibi yaptık hiç zevkine yapamadık doktorumla konuşmuştum bu konuyu sen ne kadar kafaya takarsan yumurtaların o kadar etkilenir dedi stres yapmamaya çalış diyor ama nası olacak stres o 5 aydan sonra başladı bende daha halende devam ediyor .Kavga ettiğimizde yüzüne bağırıyorum senin için bide heryerimi delik deşik yaptırıyorum sırf seninle bi çocugum olsun diye senin gibisine değmez felan diyoeum ama sonradan da üzülüyorum 😒 valla işimiz çok zor kuzum Allah yardımcın olsun hepimiziin yardımıcısı olsun ❤️
Ah gel sen bana sor ne yapmak istiyorum o Dr a. Canım adam kanama yok yanılmışım filan demiyor mesajda ama tahlil sonuçlarının tutarli olması onlarda sorun olmaması bence gayet iyi biraz olsun için rahatladı. Çünkü Allah korusun dış gebelik kimyasal ya da farklı sağlıksız bir gebelik olsa değerler iyi çıkmazdı
Nası sevindim nası sevindim anlatamam 😍 daha yeni yasin okurken aklıma geldin naptıki sonuçlar çıktımıki diye kuranı bitirince siteye bi baktım eneeeeeee hayırlı haberlerini almışız zaten 😍😍😍🌸

r

reglimde gidicem canım bir engel çıkmazda bütün test sonuçlarımıda yaptırdğım şeylerşde alıcam yanıma.. hsg sonucunu yazılı kağıdımı ister cd olarak mı ister acaba bende cd falan yok çünkü
cd benim de yoktu yanımda. Olsa iyi olurdu demişti canım. Tekrar çıkarma imkanın varsa hastaneden al istersen.

Bak güzel çıkmış her şey 😍

Allah razı olsun balım 🤍

Ya kuzum tek yumurta iki yumurta hiç onlara takılma olacağı varsa oluyor dua etmeye devam edeceğiz napalım 😔🤲🏻
🥰 İnşallah yolunda ilerler canim
geçenlerde dellendim. valizimi topladım :KK70:Allah var blöftü biraz :KK70:Nasıl sarılıyor, yalvarıyor. Gidersen gelmezsin diye. Dedim akıllı ol o zaman:KK70:
Ayağını denk alsın eniştem nereden bulacak bir daha sen gibisin i 🥰

bu dönemler o kadar sıkıntı dönemlermiş ki kendimde görüncede anladım 5 sene sevgililik dönemi 5aylık çok güzel bi evlilik serüvenimiz varken ne zaman korunmayı bıraktık afedersiniz kedi köpek gibi olduk sanki yatak işini sırf ders gibi yaptık hiç zevkine yapamadık doktorumla konuşmuştum bu konuyu sen ne kadar kafaya takarsan yumurtaların o kadar etkilenir dedi stres yapmamaya çalış diyor ama nası olacak stres o 5 aydan sonra başladı bende daha halende devam ediyor .Kavga ettiğimizde yüzüne bağırıyorum senin için bide heryerimi delik deşik yaptırıyorum sırf seninle bi çocugum olsun diye senin gibisine değmez felan diyoeum ama sonradan da üzülüyorum 😒 valla işimiz çok zor kuzum Allah yardımcın olsun hepimiziin yardımıcısı olsun ❤️
Gerçekten öyle canım ben ilişki girmekten gerçekten sıkıldım ödev gibi geldiği için ve olmadığıniçin tüpe başvurucam

Ya inşallah canım benim hiç umudum yok olmamasına okadar alıştım ki nasip yinede Allahtan ümit kesilmez 🥰😍😇
Asla öyle düşünme benim de tam olarak öyle olduğum ayda geldi mucize, inşallah senin de öyle olacak ❤️ Allah büyük 🤲

X