Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O nasıl bir düşünce kız senden beklemedim Boşanma düşünecek kadar neler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer o adamdan çocuk yapmayı düşünüyorsanız boşanma olarak düşündüğünüz çok yanlış bana göre..
Allah yuvalarınızda huzuru eksik etmesin inşallah

ayyy agzın bal yesnnnnnnn her yerine sürrrr

Selam kızlar nasılsınız, keyifleriniz nasıl.. bugün enerjim çok iyi... Youtube da aşağıdaki videolara denke geldim, bayıldım... duygulandım... izlemek isteyenler için link bırakıyorum :

Hamile olan arkadaşlarım, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, olmayan arkadaşlarım kucağımız en kısa dolsun inşallah :)

Ne oldu ben mesajları kaçırdım Kimse benim komutanımı ve cücüşlerini üzemez

Üzülme benimde o ay eşim arkadaşının nişan eğlencesinde alkol aldı..
Rabbim nasipte varsa verecektir

Progestan yapıyor canım...

Canım benim, moralini bozma lütfen herşey güzel olacak, haftaya baktıklarında daha net görürler, neymiş bu durum çözülür.. hem senin şuanda moral bozman demek bebişlerinin bunu hissetmesi demek, sen hayır herşey yolunda ben iyiyim de güzel enerjiler gönder.. hem biz burada sana toplu dua da ederiz, değil mi arkadaşlar?

Ohhh maşallah içini ferah tut seeen herşey çok güzel olacak

Bı arkadaşım doğum yapmıştı iki hafta olacak doğar doğmaz yoğun bakımda kalmıştı 1 hafta enfeksiyondan eve geçmişlerdi diyor dikislerim açıldı ikinci dikiş attırdım kv tavır yaptı bebegin altını temizlerken hemşirenin anlattığı gibi yapın diyince kocam tavır yaptı bana annesini savundu annesi küstü gitti ben eve gelmeden bütün sülale gelmiş bebek gorecez diye vs vs baya üzüldüm onun adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…