Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Söyleyim de kızsın bana 🤣🤣🤣

İnşallah henüz erken olduğundan öyle olmuştu r canım 😔 herşeyin iyi olmasını umuyorum

İnşallah canım

Sen de benim dualarimdasin Allah kabul etsin inşallah 🤲🏼
kuzu bnce erken gttin baya sen ben öyle düşünüyorum herşey güzel olck eminim ben bir sorun çıkmayack :KK200:

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...
doktorların yanılma payı çok yüksek lari, tıpta hiç hata olmaz gibi doktorlar herşeyi biliyo sanıyoruz, hiç öyle değil, Allahın izniyle sağ salim ilerlicek gebeliğin hiç korkma, hiç sanmıyorum köyü bişey olduğunu ben, yerleşiyo cücükler yavaş yavaş, sen stres yapma sakin sakin herşey yolunda gidecek
melinda- melinda- taze gebe 🥰sana sorum olcak günde bir mi femera kullandıydın yumurtlar kaç mm olmuştu kaçta çatladı tahmini ben ovulasyon testi ilede takip etmiştim femerayla günde bir içtim. Geçen pazaresi 11-12-9 mm üç yumurta vardı çarşamba pik gördüm cuma tekrar gittiğimde üç yumurtada çatlamıştı bu pazar test yapıcam bakalım inşallah bende güzel haber alırım
Çok güzel hadi inşallah bu ay güzel haberler alırız senden de 😍😍

LaRisaCca LaRisaCca asko moralini bozma zaten ikizlerin biri her zaman geriden gelir üzülme hem ilerleyen dönemlerde Sana ikinci gelişmeye bilir de diyebilir ama sen ne yapacaksın uzulmeyeceksin dua edeceksin tabi ki . Kuzenim hamileydi kimseye ikiz olduğunu söylememişti doktor olumlu konusmamisti çünkü sonra 3 4 aydan sonra söyledi ikiz diye sen üzülme Rabbim bebeğini sana bağışlasın insllah güzel haberler alırız ❤️🤗

Meltemciiiim 😍 birazdan kuran okuycam inşallah sana L Limonlu Su canımada okuycamm 😍

sağol canııım allah razı olsun inşallah ümitliyim bu ay kuruyemişçiden geliyorum şimdi kendime ceviz fındık incir aldım 😍

inşallah balıııımmmm inşallah 😍🙈🤲🏻

Allah razı olsun larim senin yazınıda okudum etkilendim 😒 inşallah biley olmayacak bebeklerin sana sımsıkı tutunacak birazdan kuran okuycam senin içinde dua edicem bitanem ❤️

Moralim iyi olunca herşeti pozitif düşünüyorum be bu ay hiç olmadığım kadar pozitifim inşallah güzel şeyler olacak diye düşünüyorum balım 😍🤲🏻
Bebeğim Allah razı olsun 🙏😍❤️

kuzu bnce erken gttin baya sen ben öyle düşünüyorum herşey güzel olck eminim ben bir sorun çıkmayack :KK200:

Değerin gayet iyi canım benim. İkiz değeri. Dualarım seninle. Umarım yanılmıştır.

Hepiniz duamdasınız canım. :dua: :dua:

doktorların yanılma payı çok yüksek lari, tıpta hiç hata olmaz gibi doktorlar herşeyi biliyo sanıyoruz, hiç öyle değil, Allahın izniyle sağ salim ilerlicek gebeliğin hiç korkma, hiç sanmıyorum köyü bişey olduğunu ben, yerleşiyo cücükler yavaş yavaş, sen stres yapma sakin sakin herşey yolunda gidecek

Çok güzel hadi inşallah bu ay güzel haberler alırız senden de 😍😍
İnşallah canım kızlar 🥰

Askolar eşim bu hafta izin yazdırmış yıllık 10 günlük sonra doktor dikkat etsin diyince izni 15 marta aldirmis olurda 13 14 test yaptırmayı düşünüyorum olumlu sonuç alırsam bı sıkıntı çıkmaz inşallah dimi kayseriye gidecez kendi aracımızla 10 12 saat sürüyor

melinda- melinda- taze gebe 🥰sana sorum olcak günde bir mi femera kullandıydın yumurtlar kaç mm olmuştu kaçta çatladı tahmini ben ovulasyon testi ilede takip etmiştim femerayla günde bir içtim. Geçen pazaresi 11-12-9 mm üç yumurta vardı çarşamba pik gördüm cuma tekrar gittiğimde üç yumurtada çatlamıştı bu pazar test yapıcam bakalım inşallah bende güzel haber alırım
Canım ben iki kere femara kullandım ilki kasım ayındaydı, güzel gelişen bir tane yumurtam oldu kontrolde 24mm olmuştu çatlamak üzere demişti kendisi çatladı öyle denedik ama olmadı.bu ay da günde bir kere kullandım ama yumurta takibine gitmedim 🤣 ne oldu ne bitti bilmiyorum 🙈 moralim çok bozuktu. İnşallah bu ay güzel haberini duyarız 🤲

Canım ben iki kere femara kullandım ilki kasım ayındaydı, güzel gelişen bir tane yumurtam oldu kontrolde 24mm olmuştu çatlamak üzere demişti kendisi çatladı öyle denedik ama olmadı.bu ay da günde bir kere kullandım ama yumurta takibine gitmedim 🤣 ne oldu ne bitti bilmiyorum 🙈 moralim çok bozuktu
24 ten sonrasına olumlu bakmiyorlar ondan olmamış olabilir ama bu seferkinde stres yapmadın bence ondan olumlu sonuç aldın hadi inşallah devamı güzel olur yarın bize yüksek bı sayı söyle 😍

24 ten sonrasına olumlu bakmiyorlar ondan olmamış olabilir ama bu seferkinde stres yapmadın bence ondan olumlu sonuç aldın hadi inşallah devamı güzel olur yarın bize yüksek bı sayı söyle 😍
Hiç bilmiyorum çok rahat bir doktorum var bana o zaman çok güzel çok güzel diyip göndermişti🤣 inşallah güzel bir artış söyleyebilirim 🤲

Kuzu bol bol fiti fiti yapmadınız mı boşa gitmez Allah in izniyle.
Malesef olmadı boşanma derecesinde kavga ettik 😞 eşimde söz verdi bundan sonra daha çok dikkat ediceğine bakalım 😏 sen nasılsın kuzum kesenin birini görünmedinsanıeım daha erken olduğu için içini ferah tut kuzum hepimizin dualarındasın🙏

Askolar eşim bu hafta izin yazdırmış yıllık 10 günlük sonra doktor dikkat etsin diyince izni 15 marta aldirmis olurda 13 14 test yaptırmayı düşünüyorum olumlu sonuç alırsam bı sıkıntı çıkmaz inşallah dimi kayseriye gidecez kendi aracımızla 10 12 saat sürüyor
Kuzum aşılama oldun değilmi nasıl geçti herşey yolundamı

X