Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haydi bu ay güzel bir haber de senden ve H halleycik ten gelecek merakla bekliyoruz, bebişler yükleniyoor.....

özelde istersen gidip çektirebiliyorsun canım. devlette sıra veriyorlar.
8.ayım benimde doktoruma danışmadım hormonlarımda sorun yok yumurtalıklarımda da rahim filmini özel bir görüntüleme merkezinde çekilmeyi düşünüyorum ama rapor isteniyor mu emin olamamıştım. Cevabınız için teşekkür ederim

Özele gittiğinde rahim filmi çektireceğim diyorsun, kadın doğuma giriş yapıyorlar. Ondan sonra çekiyorlar canım.

En zoru bu süreci beklemek sanırım
Kesinlikle.. tedavi süreci hemen geçiyor da test süresi geçmiyor
Günaydınnn
Dünden beri girmeye çalışıyorum şükür düzeldi sanki şuan. Yarın doktor kontrolüm vaaar, bakalim kac mm oldu yumuşlar İnşallah büyümüşlerdir de aşılama yaparız bu ay
Ayy hadi inşallah güzel haberlerle geleceğine inanıyorum canım
Ciktimmm canimmm
Evet az agriliydi ceken hemsire ve doktor iyidii surekli yaptigi islemle ilgili bilgi verdiler rahatlatmak amacli
Canım geçmiş olsun doktorunla görüştün mu sonuç nasılmış
Eki Görüntüle 2789933

Kızlar Çin takvimi bana Kız olacak diyor
paylaştım sizinle ki doktor kız derse kanıt olsun
Bu gece de rüyamda pembe şekerler yiyordum
Kız olacak bak gör
Sağol canım insallah gebeliktendir
İnşallah canımın içi
Canimmm harika haber inşallah bu ay bebisin sana tutunur hasretin diner canım benim dualarimdasin
Selam kızlar. Banada yardımcı olur musunuz? Benimde yumurtalarım 17 cm büyümüş iğne verdi yarın vurulcam bide progestan verdi. Bu şekilde gebe kalan varmı acaba
Evet canım çok var inşallah sen de gebe kalırsın hakkında hayırlısı olsun

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...

Günaydınnn
Dünden beri girmeye çalışıyorum şükür düzeldi sanki şuan. Yarın doktor kontrolüm vaaar, bakalim kac mm oldu yumuşlar İnşallah büyümüşlerdir de aşılama yaparız bu ay
Yumoşların güzel güzel büyüsün ve cücüş olsunlar, amin
Bebeğiiiiiiim nası mutluyum nası mutluyum anlatamam 20 mm 20mm 15 mm 18 mm olmuş yumişleer çok şüküüüğr
süpersin inşallah bu ay güzel haber vereceksiniz kızlar
sagol balım allah razı olsunnn inşallah bugnde kan vericem güzel bir sonuç daha alırım
inşallah canım
Oyle yapcam canikomm
Yumurtlama gunumm yaklasiyor ztn
Doktor folikullere bakarken gelismeye baslayan var demisti
bu ay ekstra şansın var inşallah tutar

AA ben devlette bı doktor var gibi birşeyler söylediğini hatta görüştüğünü hatırlıyorum abi ne sallar olmuşum ya
kuzum doğru hatırlıyorsun devlet ve özel arasında kalmıştım özel daha ağır basıyor şuanda devlet uğraştırcak gibi geliyor çalıştığım için zor olcak bana özel için mart ayında görüşme ayarladım ben ilçede oturduğum için git gel yapması zor oluyor eşimin nöbetine göre gidicez... tabi bu ay regl olmazsam ama hiç belirtim yok olurum gibi 2 yumoş boşa gitti

ohh ohh çok sevndmm hakkında hyrlısıı olsun kuzucum
bakalım hayırlısı olsun da
uygulama doğru ise sizde de erken öğrenme yparız
tmm anlaştık

nası yaniii kanama derken kesenin etrafı mı kanamalıymış ayy allahım daha neler duyacagız bi tüp bebek merkeziyle iletişime geçsen kuzu dur daha hiç birsey belli degil bekle bakalım hemen morelini bozma kuzum

Kuzu bol bol fiti fiti yapmadınız mı boşa gitmez Allah in izniyle.
nası yaniii kanama derken kesenin etrafı mı kanamalıymış ayy allahım daha neler duyacagız bi tüp bebek merkeziyle iletişime geçsen kuzu dur daha hiç birsey belli degil bekle bakalım hemen morelini bozma kuzum
Ya bilemedi ki kanamam yok şuan. Kese kendi etrafini doldururmus. O alan da olabir bu dedi. Tüp bebekte hep gorunuyormus böyle. Şimdi HCG cikmis 6966.4 görünüyor. İkiz gibi artış devam ediyor. Ama kesenin biri henüz yok sanırım geriden geliyor bilmiyorum çok tedirginim

melinda- taze gebe sana sorum olcak günde bir mi femera kullandıydın yumurtlar kaç mm olmuştu kaçta çatladı tahmini ben ovulasyon testi ilede takip etmiştim femerayla günde bir içtim. Geçen pazaresi 11-12-9 mm üç yumurta vardı çarşamba pik gördüm cuma tekrar gittiğimde üç yumurtada çatlamıştı bu pazar test yapıcam bakalım inşallah bende güzel haber alırım

değer süper ötesiii görünüyor kuzu ztn ikizler de öyle olmazmı biri daha geriden gelir korkma belkide çok erken gittin gitmeseydn bilmeyecktn daha 14. günün bugn bbgm sakn ol güzel düşün güzel olsun ben kötü birşey olacagını düşünmüyorum ama bi bünlet hocayla irtibata geçebilirsn iyi olur

Moralini bozma lari Allahın izninle herşey yolunda gidedek bak ömürün hatununa neler dediler başta üzdüler sapasağlam maşallahı

şok oldum canım ya. İnşallah yanılmıştır. biz iyi düşünelim.

Meltemm kuzumm
Duaalrda bulusalim
Meltemciiiim birazdan kuran okuycam inşallah sana L Limonlu Su canımada okuycamm
sağol canııım allah razı olsun inşallah ümitliyim bu ay kuruyemişçiden geliyorum şimdi kendime ceviz fındık incir aldım
Haydi bu ay güzel bir haber de senden ve H halleycik ten gelecek merakla bekliyoruz, bebişler yükleniyoor.....
inşallah balıııımmmm inşallah
Allah razı olsun larim senin yazınıda okudum etkilendim inşallah biley olmayacak bebeklerin sana sımsıkı tutunacak birazdan kuran okuycam senin içinde dua edicem bitanem
her zmn dualarımız sizinle kuzum bakalım bnde bugn inşallah güzel bir sonuç alırım hep böyle pozitf ol morel çok etkili
Moralim iyi olunca herşeti pozitif düşünüyorum be bu ay hiç olmadığım kadar pozitifim inşallah güzel şeyler olacak diye düşünüyorum balım

moralini bozma canım. başta doktorlar en kötüryü söylüyor az çok bende gördünüz. neler çekmiştim.
Sakın üzülme inşallah bebişlerin seninle olacak.

Söyleyim de kızsın bana
Moralini bozma lari Allahın izninle herşey yolunda gidedek bak ömürün hatununa neler dediler başta üzdüler sapasağlam maşallahı
İnşallah henüz erken olduğundan öyle olmuştu r canım herşeyin iyi olmasını umuyorum
şok oldum canım ya. İnşallah yanılmıştır. biz iyi düşünelim.
İnşallah canım
Sen de benim dualarimdasin Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…