Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım :-)
bende öyle düşünüyorum bak diyorum Rabbim belki buyüzden vermiyor.. ama şimdi düzeldikk bebek hevesi başladı genee ama işte bu ay yapmaması gerekenleri yaptı yani iğneler haplar ilaçlar boşa gitti koca bir ayım :KK43:

Askolar eşim bu hafta izin yazdırmış yıllık 10 günlük sonra doktor dikkat etsin diyince izni 15 marta aldirmis olurda 13 14 test yaptırmayı düşünüyorum olumlu sonuç alırsam bı sıkıntı çıkmaz inşallah dimi kayseriye gidecez kendi aracımızla 10 12 saat sürüyor
Hiçbir sorun olmaz Allah'ın izniyle canım sen inşallah hamile kal heryere gidersin 🧡
LaRisaCca LaRisaCca birinin ikizleri nasil ogrendik videosunda kanama olarak gordukleri seyin aslinda diger bebek oldugunu izledim canim
Ferah tut icini

Ben varim Yine döt mu kesilecek 😁😁

Malesef olmadı boşanma derecesinde kavga ettik 😞 eşimde söz verdi bundan sonra daha çok dikkat ediceğine bakalım 😏 sen nasılsın kuzum kesenin birini görünmedinsanıeım daha erken olduğu için içini ferah tut kuzum hepimizin dualarındasın🙏
Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş 😔 sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz 🥺
Selam kızlar 🤍 bugün okuduğumuz birisi var mı?
Yok aşko
Canım kötü düşünme bak kesin bişey dememişler iyi düşün iyi olsun dualarım seninle canım ama sen kendini üzüp bebişleride üzme kesin olmayan şeyler için🙏

Doktor biraz değişik konuşmuş cnm ya ne demek kanama alanı var mi yok mu belli dğeil nasil göremiyor ki anlamadim.. Kese icin tarihin erken olması beta ya bağlı gördüğüm kadarıyla betan da gayet güzel cikmis.. Kanama alanı varsa eğer ek ilaçlar verir belki o yüzden istemiştir tahlil.. Ins herşey güzel olucak içini ferah tut💙💚bol bol dinlen dua et..

LaRisaCca LaRisaCca kuzum moralini bozma doktor her zaman en kötüsünü söyler inşallah bebişlerin sağlıkla büyüsün canım benim 🥰❤️

Vardır bunda da bi hayır, sen içini ferah tut🍀
Hayırlısıyla kucağına alacaksın evellallah hic moral bozma🙏
Kızlar im doktor mesaj atmış tahlil sonuclarimda bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söylemiş haftaya kontrole çağırmış zaten 8 Mart'ta da Bülent hoca ile randevum var 🤲🏼🧡 inşallah o zamana kadar herşey yolunda ilerler

Kızlar im doktor mesaj atmış tahlil sonuclarimda bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söylemiş haftaya kontrole çağırmış zaten 8 Mart'ta da Bülent hoca ile randevum var 🤲🏼🧡 inşallah o zamana kadar herşey yolunda ilerler
daha niye üzdü bizi. onu da keseceğimmmmm:bicak::bicak::bicak::bicak:

Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş 😔 sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz 🥺
ya kuzum sizin enerjinizi düşürmek istemedim siizn içinde önemli bir aydı...eşim tüpe sıcak bakmıyordu dedim bu reglimde gidicem şimdi ne desem yapıyor tmm sen ne dersen nereyi istiyorsan oraya gidelim diyor belki böylesi hayırlı olur

daha niye üzdü bizi. onu da keseceğimmmmm:bicak::bicak::bicak::bicak:
Ah gel sen bana sor ne yapmak istiyorum o Dr a. Canım adam kanama yok yanılmışım filan demiyor mesajda ama tahlil sonuçlarının tutarli olması onlarda sorun olmaması bence gayet iyi biraz olsun için rahatladı. Çünkü Allah korusun dış gebelik kimyasal ya da farklı sağlıksız bir gebelik olsa değerler iyi çıkmazdı

ya kuzum sizin enerjinizi düşürmek istemedim siizn içinde önemli bir aydı...eşim tüpe sıcak bakmıyordu dedim bu reglimde gidicem şimdi ne desem yapıyor tmm sen ne dersen nereyi istiyorsan oraya gidelim diyor belki böylesi hayırlı olur
Bizim modumuz senin için birşey yapamayınca düşer. Bunu sakın unutma. İnşallah herşey yolunda ilerleyecek 🥰

C Capanin Gururu Teyom Nureella Nureella bence o duyguyu bu topikteki herkes hissediyordur. Eşimle aramiz iyi olduğu halde söylerdim. Belki de seninle hayat yolumuz ayrıdır o yüzden olmuyordu r diye. Eşimden aldığım cevap" sacmalama Alla'sen" 😅
Yaaaa doğru diyor bencede saçmalama Alla'sen :) her kavgada aynısını düşünüyorum ve düşücem sanırım :skandal:

Hiçbir sorun olmaz Allah'ın izniyle canım sen inşallah hamile kal heryere gidersin 🧡

Yok aşko

MaşAllah kuzum ne güzel 😍🤍🧿

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...
Bak güzel çıkmış her şey 😍
Ben okumasını bilmiyorum ama hepiniz dualarımdasınz🙏
Allah razı olsun balım 🤍
Birde bu ay 2 yumurtam vardı çok ümitliydim bir ilişki oldu bakalım ondada ümitli değilim zaten belirtide yok cumartesi test yapıcam 😏
Ya kuzum tek yumurta iki yumurta hiç onlara takılma olacağı varsa oluyor dua etmeye devam edeceğiz napalım 😔🤲🏻

C Capanin Gururu Teyom Nureella Nureella bence o duyguyu bu topikteki herkes hissediyordur. Eşimle aramiz iyi olduğu halde söylerdim. Belki de seninle hayat yolumuz ayrıdır o yüzden olmuyordu r diye. Eşimden aldığım cevap" sacmalama Alla'sen" 😅
geçenlerde dellendim. valizimi topladım :KK70:Allah var blöftü biraz :KK70:Nasıl sarılıyor, yalvarıyor. Gidersen gelmezsin diye. Dedim akıllı ol o zaman:KK70:

Bak güzel çıkmış her şey 😍

Allah razı olsun balım 🤍

Ya kuzum tek yumurta iki yumurta hiç onlara takılma olacağı varsa oluyor dua etmeye devam edeceğiz napalım 😔🤲🏻
yaa işte ozaman şansımız daha yüksek oluyor sanki olmazsa tüp doktoruna gidicem canım birde o görsün belki biyerde birşeyi atlıyoruz oda görürse içim daha rahat olucak

X