Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

hoş buldumm :) benim daha yeni başlıyor liseden bilişim teknolojileri bölümü mezunuyum bu ay girecem kpss ye ama umudum yok benim en büyük derdim aslında ygs

hoş buldumm :) benim daha yeni başlıyor liseden bilişim teknolojileri bölümü mezunuyum bu ay girecem kpss ye ama umudum yok benim en büyük derdim aslında ygs
Umudunu hiç bir alanda kaybetme canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Yavaş yavaş alışırım inşallah. Bebek için ilaç kullanıyorum. Ondan düzenli yiyim diyorum.

Bebeğim ya bugün ne düşündüm. ÖSS'ye mi girsem gerçi şimdi ismi farklı :)

Canım belli bir yastan sonra kafa kalmıyor artık, ben de düsünmüstüm onu...

bir çok bölüm düşündüm ama en sonunda psikoloji veya sınıf öğretmenliğine karar verdim tek eksiğim matematik
Okuduğun bölüm eşitağırlık yada sözel mi ? Şimdi ki durumu hiç bilmiyorum hangi bölümü çözcen vesaire ben eşitağırlıktı lisede şimdi girsem sınava hangi derslerden çözmem gerekiyor hiç bilmiyorum.
Eğitim sistemiyle çok oynadılar çoook.

selam kızlar benimde kpss maratonum başlayacak 3.sınıfa geçtim şimdiden başladım 85 üstü hedef koydum kendime ama hiç zora gelemiyorum ya ne yapayım artık 2 yıl özellikle son yıl fedakarlık yapacağım

meslek lisesi mezunuyum bilişim sayısala giriyor ama hiç sayısal dersleri görmedim hep meslek ağırlıklı

Canım belli bir yastan sonra kafa kalmıyor artık, ben de düsünmüstüm onu...
kızlarr merhaba ya şu çoklu alıntıyı bi yapamıyorum elfmetle seni almıştm nasıl oluyor =)
ayaklarım çıktı artık bugün ama çalışmak çok zevkli ya ne bileyim ortamım çok huzurlu sabah işe gidicem diye uyuyorum kafam hep dolu benimkine saracak vakit olmuyo =)
ne yazıkki yarın son günüm artık
carpem boş olursan bayramda şeker aktivitesi yapsana bak bugün bir arkadaş söyledi
banka olurda inşallah tabi hepimizin
ama bekliyo olursan yap bencede o da kafanı dağıtır

Yavaş yavaş alışırım inşallah. Bebek için ilaç kullanıyorum. Ondan düzenli yiyim diyorum.

Bebeğim ya bugün ne düşündüm. ÖSS'ye mi girsem gerçi şimdi ismi farklı :)
kuzumm ne hapı bu merak ettim adı sanı
ya benm annemde zamanında bi hap almış hamile kalmış ama adını hatırlamıyo
kız okuyup napıcan bi tıp bu hukuk değilse 50 tane diploman olsa ne olacak yine kpss
en azından ona harcadığın 4 yıla kpss ye sıkı hazırlanırsın
tabii illede okumak istediğin meslek varsa aşık olduğun oku ama bence vakit kaybı
özelde zaten işe yaramıyor bölüm falan millet lise mezunu aynı şartlarda çalışıyoruz onlar bir de küçük yaşta pişiyor bizden değerliler onların gözünde

Bebeğim çoklu alıntılamayı söyleyim önce ! Çoklu alıntıla seçeneklerini tuşluyosan neyi alıntılayacaksan. Mesajın altındaki yazıyı yani.
Sonra mesaj yazma kısmına geliyorsun. Alıntıları ekle diye bir seçenek var sonra alıntıları gösteriyor. Tekrar alıntıları ekle diye bişey var altta. Sonra ekrana kopyalamıyor
Canım folik asit var d vitamini onu verdi sabah tok karna 1 tane içiyorum.
Kardeş mi gelecek sanada kız

Hukuk ta aklım kaldı zaten Bi denesem mi şansımı napsam acep, ama meslek lisesi mezunuyum sıkıntı kat sayısını farklı çarpıyorlar sanırım. Ama okul 2.siydim ek puan gelmişti o zamanlarda bana şimdide gelirse diye ona güveniyorum
KPSS ye de çalışmam tabi hb açıklansın ona göre yolumu çizerim artık.

Canım dershanelerle konus tek ders matematik alabilirsin. Hem uygun da olur.

Bölümün ney bilmiyorum da iyi edersin....Hatta yazıl bir yere dandirik, temelin olsun.

Elf'im, o haberi ben de okuduydum. Adamdaki azime hayran kalmıstım, ama o işi olup bir yandan okuyanlar için gecerli. Su banka olursa insallah, ben de bir yandan acık ögretim iktisat gibi bir bölüm okumayı ve gitmeden okulumun en azı son bir iki analizle ilgili islerini bitirmeyi istiyorum (insallah). Zaten ucundan yazmıstım biraz litaratür kısmını, geri kalanı da orda yazar burada juriye cıkar, mezun olurum (insallah), harc da benim dedigim gibi iki katı degilmis, ona da sevindim bi. Ama böyle örgün ögretim yapamam kafam almaz gibi geliyor artık, kendimi kötü de hissederim kücük ögrenciler filan, bir ara aklımdan ziraat okusam mı diye gecti benim de...Gerci bunu yapan bir arkadasım da var, fen bilgisi mi ne okuyordu hacettepede bitirdi, insaat mühendisligi yazdı sehir dısına gitti.

Helenam bilmiyorum, az bir kendimi toparlamam lazım benim...Hicbir sey yapacak halde degilim.

sosyoloji bölümüm günaydın bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…