Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

Birde ablamın bana yansıtmadıkları vardır. Ablam benim nişanıma gelemedi. Nedeni kocası izin vermemiş.
Ablam dayanamadı çok ayrılmayı denedi ben yardımcı oldum maddi manevi gittim Tekirdağ'dan aldım Samsun'a götürdüm çocukla bizle yaşamaya başladı sonra kocası geldi neymiş borçları yüzünden kavga ediyorlarmış vs, kandırdı bizi annem hem para hem altın verdi bekarken bileziğim vardı tuttum verdim ablama her ay parada yollardım. Ama bizi sömürdükleriyle kaldı işte. Hala bileziğimi ödeyecekler.

Off cok fena...Dayak oldugunu bilmiyordum ortada... Bir de insan kendi yagıyla kavrulmalı, durumun yoksa borca girip araba almak ne akla hizmet...Evin ortamı nasıldır kim bilir...Görmüyorsun sonucta, arabayı mı yiyecekler....

Gurur diyorsun da can, ben cok emek verdim ne bileyim...Böyle olması zoruma gidiyor sadece...İyi davranılmayı hak ettigimi düsünüyorum, böyle olmayacak, olamaz diye diretiyorum, inatım da ben biraz...

Halim kalmadı zaten, merak etme..Daha bulasabilecegimi sanmıyorum, tek bir kötü davranısı kaldıramam, o da bu hale gelmemi istedi belli ki..

Yazsam bir ton şeyler var ama eritiyorum İnan kaç kez boşanmayı deneyip vazgeçti ben saymadım, ama çocukları için katlanıyor birde seviyor galiba bu kadar kötülük yapmasına rağmen.

Ablan dayanamıyor kocasına cok belli bu, o zaman dövmüs müydü peki?

Canım böyle olunca inceldiği yerden kopacak boşvereceksin yoksa hayatın daha beter olur.
Düşün şimdi iyi gibiler ben evlerine gitsem evde eşya olmaz genelde markete gider dolabı doldururum, kıyafet alırım giymediklerimden veririm. Bekarken daha çok yardımcı oluyordum ama evlenince dedim abla benimde sorumluluklarım var çalışmıyorumda artık eskisi gibi olmaz dedim de daha çok birşey istemiyor.

İşte sen de aynısın dayanamıyorsun .
Neden
Niçin
Hayatınızı mafetmek için uğraşıyorsunuz. Bırak emek harcamışşan harcadın.
Artık başkaları senin için emek harcasın sen neden harcıyorsun. Hem kadının bir ağırlığı olmalı yalvarmamalı erkeğe. Bırak onlar koşsun peşinden .

Canım seni kırmak istemiyorum aksine yardımcı olmaya çalıştım. Artık gözünü aç ve kendime 3 gün veriyorum olaylarını unut. Bitmesi gerektiğinin sende farkındasın.
Allah yardımcın olsun.
Ben kaçar iyi geceler.

Kardesinin yanına bile zorla geliyor yani he...

Yok canım bitti bu sefer...Beni istemeyenin pesine kendimi hırpaladıgım yeter...Deger görmek de istemiyorum, kimse de olmasın...Kafamı toplamam lazım benim.

Yok kırılmadım, haklısın.. : )

İyi geceler...Ben de az basımı koyup devam edeyim..

Öptüm cok, tesekkür ederim..

evet canım haklısın şartları bir tuhaf
belki çağrı merkezinde bile daha rahat edersn ayakların ağrımıyor hiç olmaz
telekom ttnet falan güzel ona gir dandirik çağrı merkezine girme kuzum
diğer konuyu açmıyorum bile zaten sende kapatmışsın

Selamm kızlar ne yapıyorsunuz.

Napak can...Heyecanla su sonucu beklemedeyim ben...Onun dısında rutin...

Dandirik degildi ki canım, bir sürü hastane ile anlasmalılardı...Belki hafta sonudur diye yatırmadılar bilmiyorum. Yatırmazlarsa ben biliyorum ama yapacagımı...Sigortasız bir sürü insan var orada, parayı da almayım ama cezayı yesinler...

canım naptn bitti mi 4444?
bir dene sorcam yanıma gelmezsen biter mi diyordu senin ki yani uzaktan olmuyor muymuş?

Okuyorum canım, insallah bitirecegim. Banka olsun insallah...

Öyle dedi bütün sene basımın etini yedi, sınava aglaya aglaya gittim ya olmazsa diye kpss...Banka cıktı, yazdıktan sonra benim için yazma dedim ben dedi...Simdi de sap gibi bıraktı öyle...

Kapandı canım o konu, zaten muhtemelen baskası ile muatap tanıs oldugu...İpin ucunu gördüm ben. Biraz kurcalasam bulurum, ama ugrasmayacagım. Tarih tekerrür etti. Ona en cok ihtiyacım oldugu stresli zamanımda da beni yalnız bıraktı. Gerek yok artık gelmesin bu saatten sonra, kapandı gitti. Zaten gelse de böyle özür diler bir sekilde gelmeyecek, lütfeder gibi davranacak...Hattımı filan da kapatacagım uygun oldugumda. Benim daha fazla kaldıracak halim kalmadı, böcek gibi davranılmaya ihtiyacım yok benim hem de bu zor zamanlarda. Yalnız olayım, kimseden manevi beklentim de olmaz, nasılsa yalnızım derim. Böyle iyi...

canım ilk 2. ve 3. satırı anlamadm yazında kim ne dedi kısmını
canım paranı yatrmıyorsa dandiriktir
doktorlar bile anlaşmalı olduğu ilaç firmalarının ilaçlarını yazarken o orayla anlaşmış iyiymiş vs bakmam ben
paranı dediği tarhte yatırıyorsa o kurum kökleşmiştir artık
ama günahlarını almayalım canım benmde maaşım pazarları yatmazdı
öğrencilkte stand işi yapardım arada
ama her ayın 15inde yattı canım hep
pazarda aksar demişlerdi

yarın bakalım yatacak mı paran

kuzular ben yatıyorum yarın iş başı çok güzel bir iş keşke devamlı alsalar
uzun zamandır çalışmadığım için sevindim heyecan yaptım =)
5 güncük çalışacağım
çenem düştü

Sordugun soruya cevap verdim canım orada...Neyse bosver, anlattıkca icim daralıyor zaten...Üzgünüm, cok kırgınım. Konusmayalım kapatalım bunu.

Dandirik degil dedigim, kendileri acısından, yoksa demistim ben orada iken, habire ya birileri cıktı isten ya da cıkardılar.

Hadi hayırlı olsun canım, güzel bir hafta gecirirsin umarım...

Yarın umarım hepimizin sonucu güzel gelir kızlar...Bir yüzümüz gülsün bari bir yerden...Her yerden hayal kırıklıgı yeter...

Bu arada ben de biraz olmayabilirim, öptüm...

kuzuuu nereye gittin
paran yattı mı bu aradaaa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…