Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

kissnookums

tut beni kuş olayım mamu <3
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
3.522
1.703
Fazla söze gerek yoktur...İçerigimiz Ösym sanılmasın, her türlü saçmalamak serbesttir. Bu arada saç malanmaz, taranır, evet...

Kapımız herkese acıktır, kırmızı halılar hazırladık hatta bunun için !!!

Ay sınav bitti bir toparlayamadım kendimi saat 11 yada12 de kalkıyorum gece uyumak bilmiyorum napmam bilemedim bu işe bir nokta koymam lazım.

Süper olmuş başlık geldim ben )

Ay sınav bitti bir toparlayamadım kendimi saat 11 yada12 de kalkıyorum gece uyumak bilmiyorum napmam bilemedim bu işe bir nokta koymam lazım.

Hos geldin kusum...Topigimiz hayırlı, ugurlu olsun vatana millete...

Ben de tam tersiyim erkenden hortluyorum ne kadar gec yatarsam yatayım...Ilık süt iç, sonra da calısmalarına devam kuşum Erken uyanıverirsin bu sekil...

Öyle olmuyor işte canım. Çalışınca daha cok yorulup kalkmak bilmiyorum.

Öyle olmuyor işte canım. Çalışınca daha cok yorulup kalkmak bilmiyorum.

O vakit gün içinde kestiriver eccük, böylelikle daha dinç olursun, ertesi gün erken uyanırsın.

Bak bele.

1'inde kesin acıklanacak mı acaba cok merak ediyorum su banka...İçim içimi yiyor...

O vakit gün içinde kestiriver eccük, böylelikle daha dinç olursun, ertesi gün erken uyanırsın.

Bak bele.

1'inde kesin acıklanacak mı acaba cok merak ediyorum su banka...İçim içimi yiyor...
Öyle umut ediyorum açıklansın artık bugün baktın mı sen açıklanmış mı diye ben bakmadım.

Ben az yemek, sonra duama devam, devam ederik...Öptüm...

Bundan kelli burada bulusalım.

merhaba canım topiğimiz hayırlı uğurlu olsun
direk konuya dalıyorum ben pazartesi çalışcam da benmkine baktırıym netten
anadolu üni ye gircek dimi şifremle sonraaa nereye?

Evet canim...Anadolu üniversitesi'ne...Baska bir yer yok benim bildigim. Mülakata kaldıgın da yazacakmıs diye biliyorum...

İşe mi girdin kuzu? Hayırlı olsun...

Evet canim...Anadolu üniversitesi'ne...Baska bir yer yok benim bildigim. Mülakata kaldıgın da yazacakmıs diye biliyorum...

İşe mi girdin kuzu? Hayırlı olsun...
sağol canm da bu benm dönemsel iş
4. kez yapcam
1 haftalık ya şu üniversite kayırları başladı ya canım yurt var orda yardım

Anadolu universitesi sınav hizmetleri yazsın google'a can..

Orda sol yanda tc kimlik numaran ve sifrenle giris yapacak...
o sorun değil canm anlatamadm =)
girdikten sonra çat diye çıkacak mı bi bölüm link vs var mı diye sormuştm ama sende bilmiyorsun sanırım neyse bulsun o artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…