Ösym'ye küstük de geldik, gündüzler bitmesin, sabahlar olmasın hey hat!

ne açıklanacak diğer sayfaları okuyamadm

Halk bankası servis görevlisi sınavı can...

evet az daha yeni kadro verilmeye başlandı bakanlıklarda en düşük 82 ile atandılar en son haliyle benimde hedefim yüksek

O kadar da yüksek degilmiş can...p3 ile mi alıyorlar peki?

streslisin galibaa sınavdan dolayıı :)

Stresim kuzu az, bir de az bunalımlardayım

Halk bankası servis görevlisi sınavı can...

O kadar da yüksek degilmiş can...p3 ile mi alıyorlar peki?

Stresim kuzu az, bir de az bunalımlardayım

hadi hayırlısı inşallah olur nasip kısmet :)

p3 ne oluyor bilmiyorum ama genel kültür genel yetenek sınavıyla sadece

bende öyleyim ya bunalımm bunalımmm nereye kadar inşallah her şey yoluna girer

İnsallah canım, sag olasın...

hadi hayırlısı inşallah olur nasip kısmet :)

p3 ne oluyor bilmiyorum ama genel kültür genel yetenek sınavıyla sadece

Umarım, beklemedeyiz diger kızlar da girdi buradaki...

P3 genel yetenek, genel kültür can sadece dedigin gibi...

canım alan katsayı farkı vs kalktı sanırım ts1 ts2 diye şeyler var eşit ağırlıkta ona göre kendi içinde ayrılıyormuymuş bölümler ne...
ah kuzum okuyacaksın sonra yine kpss ye girmeye karar veririsin o zaman da yaş sınırına takılacaksın bi sürü pişmanlık
bu devirde 50 diploman olsun 1 tane düzgün bölüm etmezz
tıp olacak
kuzenm hukukçu maaşları beğenmiyor eve iş götürüyorum vs diyor
kız ne kardeşi benim annem genç değil
ben olmuyormuşum
olayım diye kullanmış
zaten çok geç oldum ben

canımm kafan dağılır diye dedimdi =)
ziraat mühendisliği mi istiyorsun canım??
onunda iş alanı yok diye bliyorum
ayrıca mühendislik parçalandı
tarım ekonomisi
tarla bitkileri vs diye dandirik şeyler oldu
eğer mühendisliğinden bahsediyorsan

iktisatta çok zor canım senin mühendislikte işine yarayacaksa oku elbet
ama alan sınavı vs de var kpss de onun
tabi kpss siz işine yarar mı bilmem özelde falan ama onuda duymadım

kızlar bi sürü bölüm okuyacağınıza 4 yıl ona vereceğinize 2yıl kpss ye verin diyorum
ama sınavda başımıza ne geleceği belli olmuyor işte
ben regl oldum aniden karnım ağrıdı son yarım saat çok zorlandım mesela
bir de kpss tekrar çalışmak sıkıcı olabilir mi diyorum
ya her sene olsa keşke bilgiler soğuyacak şimdi

kız sosyolojide çok az falan değil
bi sürü kurum açıyo sosyolog arıyo
dersanede arkadaşım rehberlikçi
benm karşıma çıktı bir kaç yerde

Kafamın dagılacak hali kalmadı canım, elimden geldigi kadar aglamamaya calısıyorum su anlık, en son ben bakıyorum ve söyledim diye hemen facebook'un o sayfasını gizledi. Ben de face kullanmıyorum, dolayısı ile göremiyorum artık. Orada ne yaptıgını bilmiyorum, bir seyler de görmüstüm bir kızla ilgili sordum, tanımıyorum dedi, niye gizledin dedim salladı basından, ne bir acıklama ne bir sey...Zor kurtulmus benden, aramadı bile, zaten artık arama sorma yoktu, nasılsın yoktu, ben ararsam anca öyle idi...Arayınca da zorla konusuyordu ya da cat suratıma telefon. Korka korka mesaj atıyordum cogu zaman. Zorla yapıyormusum gibi hissediyordum her seyi. Ben cok degersizmisim cidden, gözünde zerre degerim yokmus, gizleyince de cekildim, cıktım hayatından. Cok tükenmiş hissediyorum kendimi. Yediremiyorum kendime bu kadar mıydı diye...Ama vazgectim artık ben de...Kendimi toparlamaya calısıyorum, yoluma bakacagım...İnsan bir türlü inanmak istemiyor, bu kadar mı sevilmedim ben diyorsun...Ama durum bu...

Öyle part time filanla olacak is degil canım artık... Hicbir sey olmazsa özele gider nefret ede ede kendi işimi yaparım, en azı tecrübem var, ne yapim...Allah buna bırakmasın tabi, su banka olsun, yeminle kurban kesecegim, o etten de bir dirhem yemeyecegim, dagıtacagım...Yersem ölü eti olsun agzımda..

Bir de sana dedigim seyi yapmayı düsünüyorum, site acıp ve burada....

Kafam karman corman...

Bizim bölümden puanlar cok yüksek, cogu ders ortak ziraat bölümü ile...Saydırılabiliyor diye biliyorum da...O yüzden düsünmüstüm. 70lerle atandı hep ziraatciler.

Son düzenleme:
canım diğer konun ile ilgili yorum yapmayacağım inşallah bir an önce düzelirsin keyifli günlerin olsun inşallah diyorum.
hani iş bulamamış olursan 1 hafta çalışırdın diye teklif sundum ben cicim

canım diğer konun ile ilgili yorum yapmayacağım inşallah bir an önce düzelirsin keyifli günlerin olsun inşallah diyorum.
hani iş bulamamış olursan 1 hafta çalışırdın diye teklif sundum ben cicim

İnsallah canım, sag olasın...

Bir bakalım su acıklansın önümü göreyim bir, bakacagım insallah...

Günün aydın olsun kusum.

kızlarrr branş bazında sıralamalar belli olmuş kaçıncı oldunuz sıralamalarınızda ben çok gerilerdeyim ya alanımda
belki carpem elfim sizlerin iyidir??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…