Orta yüz germe ameliyatı

Kesinlikle haklısınız:))) ben nisanda muayneden sonra ne dediğini, istediği fiyatı vs. yazıcam sizin mayıs randevunuza da fikir olur hem , kesinlikle destek olmalıyız birbirimize.. bi de zaten doğru bilgi peşinde koşmasak buralarda neden ufak bir bilgi peşinde koşalım.. ben 3 doktora gittim zekeriya bey 4. olacak gerçekten ticarete dönmüş, yüzümü emanet edicem elbette doğru fiyata doğru doktora yaptırmak istiyorum.. onlarca yorum okudum burda başka forumlarda, şikayet.com da bir sürü kişi ameliyattan sonra doktor hiç ilgilenmedi demiş, o kadar para verip yanlış işlemle ortada kalmak var, doktorlar malesef muaynede başka ameliyattan sonra başka davranabiliyorlar, o yüzden tecrübe etmiş birinin verdiği bilgiler iyileşme süreci foto vs çok çok önemli..
Aynen aynen benimde en korktugum yamuk bir suratla kalakalmak birde onca paranin uzerine :KK43: bende didik didik ettim tum interneti zaten cesaret edip bu ise kalkmak zor en ufak olumsuz yorum okuyunca hemen o doktoru eliyorum :)

Aynen parasi neyse verecegizde dogru doktor nerde orasi mechul birazda sans isi sanirim. Kimi insan bazi doktordan cok memnun bwzisi memnun degil. Bende uzun zamandir arastiriyorum bende zekeriya bey ve iki doktor arasindayim suan ama zekeriya bey hakkinda hic olumsuz yorum yok gercekten
Diğer iki doktor hangileri? Bir de tam olarak hangi etki istiyorsunuz? Ben yukarı kalkmış kaş istemiyorum doğal gelmiyo bana aslında ben yukarı değil de yatay vektörde bi çekiklik istiyorum orta yüz sanırım istediğim şey..doktorlar da farklı farklı bilgi veriyor herkesin beklentisi farklı elbette, doğru karar vermek için yapılacak işlemin detaylarını ve yaratacağı etkiyi bilmek gerek, gittiğim 3 doktor da doğru düzgün anlatmadı, yüzünüze bakıp tamam yapılır fiyat alın tarih alın deyip postalıyorlar hele ufuk askeroğlu 200tl alıp 1dk bakıp çıktı, insanlara detaylı açıklama yapmaya zahmet etmiyorlar.. önce doktorun güven vermesi gerekir, 3 doktordan çıktıktan sonra aldığım his doktor için sadece para makinası olduğumdu

Diğer iki doktor hangileri? Bir de tam olarak hangi etki istiyorsunuz? Ben yukarı kalkmış kaş istemiyorum doğal gelmiyo bana aslında ben yukarı değil de yatay vektörde bi çekiklik istiyorum orta yüz sanırım istediğim şey..doktorlar da farklı farklı bilgi veriyor herkesin beklentisi farklı elbette, doğru karar vermek için yapılacak işlemin detaylarını ve yaratacağı etkiyi bilmek gerek, gittiğim 3 doktor da doğru düzgün anlatmadı, yüzünüze bakıp tamam yapılır fiyat alın tarih alın deyip postalıyorlar hele ufuk askeroğlu 200tl alıp 1dk bakıp çıktı, insanlara detaylı açıklama yapmaya zahmet etmiyorlar.. önce doktorun güven vermesi gerekir, 3 doktordan çıktıktan sonra aldığım his doktor için sadece para makinası olduğumdu
Size cok katiliyorum aynen muayene ucreti verip iki dk aciklama yapilmiyor, fiyat şu,sekreterle tarihi gorusun diyorlar muayene ucreti almayanlar dahada beter. Dunyanjn parasini verecegim ama icime sinmiyor. Eger ameliyat basarisiz olursa sizin genetiginiz boyle gibi sacma aciklama yapan doktorlar var bu sitede cokca okudum yorumlari,Ben istanbulda degilim gorusmek istediklerim zekeriya kul erhan eryilmaz ve ersin ulkur. Bende sizingibi kas kalkmasin ama goz cevrem iyilessin daha fresh olsun istiyorum kaslarim zaten kalkik ama gozlerimde bir yorgunluk var.

Sizi tebrik ederim kelimesi kelimesine size katılıyorum teşekkürler sizin işleminiz tam olarak ne olucak bende çok istiyorum ama biraz da korku var ankarada mehmet bey ile fotograf üzerinden görüştüm ip askı ve dolgu ile düzeltiriz dedi ama 20 lira ücret istiyor ve 2 senede biraz ufak düzeltmelerle devam edin ameliyata olumlu bakmıyorum diyor hangisi doğru hangisi yanlış bilemedim
benim de randevum mayis ayinda detaylari yazacagim, cunku burada cogunluk her nedense bir havalar bir havalar, on kere sorulmus " arkadasim kaca anlastiniz" diye soruluyor, ama lutfedip cevap veren yok, tam tersi bir de, ayyyy yook veremem, ayy herkese farkli verilir..falan filan....nedir bu arkadasim, soyleyeceksin ki bizler doktorlarin onunde kuvvetli duralim, paramizi almaya odakli doktorlarin karsisinda tekyurek ,israrci, bilgili, kulyutmaz..gorunmemiz gerekirken biz birbirimize destek olmuyoruz sonrasi doktorlar da ya fahis fiyat cekiyor ya da ameliyat sonrasi hooop yok oluyorlar, halbuki soyle olsa:

bak doktorcum ben biliyorum sen bu ameliyata ayse hanima 20 demissin bana daha yuksek soylemezsin...demek varken biz doktor karssinda kurbanlik koyun gibi kaderimize razil gelip cekecegi fiyata razi oluyoiruz,

neyse benim ne demek istedigimi anladiniz ,kisaca herkes fiyati korkmadan paylassin;

alin iste ben soyluyorum:

zekeriya hoca ile 21 bine anlastim..eee ne oldu al soyledim ne olacaksa olsun, devlet sirri gibi gibi saklayanlara da ornek olmak dilegiyle herkese guzel gunler diliyorum.

haaa bu arada o kadar cok fiyat aldim ki 90 bin cekenler de oldu lutfen dikkatli olun israrci olun hemen atlamayin..ne bu yaaa sanki para basiyoruz neredeyse ev fiyatin estetik fiyati oduyoruz bak sinirlendim..neyse hoscakalin.

Yaklaşık bir hafta önce Zekeriya hocama orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,orta yüz germe,kantopeksi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım dedim.
Selamlar, ben de 1 haziranda zekeriya bey’e orta ve alt yuz germe ameliyatı olacağım. Sizin son durumunuz nedir? Memnun musunuz ameliyattan ve doktordan? Cok araştırıp karar verdim dilerim dogru karari vermişimdir.

Selamlar, ben de 1 haziranda zekeriya bey’e orta ve alt yuz germe ameliyatı olacağım. Sizin son durumunuz nedir? Memnun musunuz ameliyattan ve doktordan? Cok araştırıp karar verdim dilerim dogru karari vermişimdir.
Gülkuşum ameliyatla ilgili Dr genel bi bilgi verdimi süresi ücreti bu arada yaşınız kaç ben 47 yaşındayım ama malesef istanbulda ikamet etmiyorum bi kaç Dr ile fotoğraf ile bilgi aldım ücret ameliyatın süresi gibi hal böyle olunca sizlerin verdiği bilgiler inanın çok değer oluyor

Gülkuşum ameliyatla ilgili Dr genel bi bilgi verdimi süresi ücreti bu arada yaşınız kaç ben 47 yaşındayım ama malesef istanbulda ikamet etmiyorum bi kaç Dr ile fotoğraf ile bilgi aldım ücret ameliyatın süresi gibi hal böyle olunca sizlerin verdiği bilgiler inanın çok değer oluyor
Ben 44 yaşındayım. Bana alindan girerek kamerayla orta yuz yapilacak ve kulak önlerinden kesi yapilarak alt yuz ve boyun yapılacak. Toplamda 35700’e anlaştım. Haziran 1’de ameliyatımı olacagim insallah.

Siz baska kimlerle görüştünüz? Hangi islemler icin ne fiyat verdiler?

Ben 44 yaşındayım. Bana alindan girerek kamerayla orta yuz yapilacak ve kulak önlerinden kesi yapilarak alt yuz ve boyun yapılacak. Toplamda 35700’e anlaştım. Haziran 1’de ameliyatımı olacagim insallah.
Açıklayıcı bilgilendirmeniz için çok teşekkürler inşallah herşey istediğiniz gibi olur

çok memnunum Zekeriya hoca ,kliniği,ameliyatın yapıldığı hastane tek bir olumsuzluk bile yok bugün 2. ayım doldu kendimi çok iyi hissediyorum yüzüm değişti resmen hiç endişe etmeyin en doğru kararı vermışsiniz

benim de randevum mayis ayinda detaylari yazacagim, cunku burada cogunluk her nedense bir havalar bir havalar, on kere sorulmus " arkadasim kaca anlastiniz" diye soruluyor, ama lutfedip cevap veren yok, tam tersi bir de, ayyyy yook veremem, ayy herkese farkli verilir..falan filan....nedir bu arkadasim, soyleyeceksin ki bizler doktorlarin onunde kuvvetli duralim, paramizi almaya odakli doktorlarin karsisinda tekyurek ,israrci, bilgili, kulyutmaz..gorunmemiz gerekirken biz birbirimize destek olmuyoruz sonrasi doktorlar da ya fahis fiyat cekiyor ya da ameliyat sonrasi hooop yok oluyorlar, halbuki soyle olsa:

bak doktorcum ben biliyorum sen bu ameliyata ayse hanima 20 demissin bana daha yuksek soylemezsin...demek varken biz doktor karssinda kurbanlik koyun gibi kaderimize razil gelip cekecegi fiyata razi oluyoiruz,

neyse benim ne demek istedigimi anladiniz ,kisaca herkes fiyati korkmadan paylassin;

alin iste ben soyluyorum:

zekeriya hoca ile 21 bine anlastim..eee ne oldu al soyledim ne olacaksa olsun, devlet sirri gibi gibi saklayanlara da ornek olmak dilegiyle herkese guzel gunler diliyorum.

haaa bu arada o kadar cok fiyat aldim ki 90 bin cekenler de oldu lutfen dikkatli olun israrci olun hemen atlamayin..ne bu yaaa sanki para basiyoruz neredeyse ev fiyatin estetik fiyati oduyoruz bak sinirlendim..neyse hoscakalin.
Guzel yazi olmus
Siz mayis ayinda ameliyat a mi karar versiniz yoksa muane mi sadece ?
siz hangi islemler istediniz bu fiyata ??

Guzel yazi olmus
Siz mayis ayinda ameliyat a mi karar versiniz yoksa muane mi sadece ?
siz hangi islemler istediniz bu fiyata ??
Tam yüz germe ameliyatı bende görüştüm Dr beyle 34.700 şu an için böyle bi fiyat verdiler buna tahliller ve hastana kalım ücretide dahil.ip germe de Antalya da ünlü bi Dr ile görüştüm 5 ila 8 sene killanılabileceğini söylediler onun fiyatı da 35 lira

Tam yüz germe ameliyatı bende görüştüm Dr beyle 34.700 şu an için böyle bi fiyat verdiler buna tahliller ve hastana kalım ücretide dahil.ip germe de Antalya da ünlü bi Dr ile görüştüm 5 ila 8 sene killanılabileceğini söylediler onun fiyatı da 35 lira
Ip germe bence kisiden kisiye kaliciligi farklidir ben o parayi verene kadar normal germe ameliati tercih ederim tabi ameliyata hazir olmayanlar ucin guzel bir secenek

Siz doktorun ameliyat ettiği hastalarla hiç görüşme imkanı oldumu aslında süreci onlar çok net bilgi verebilir çünkü doktorlar doğal olarak bu süreci sanki çok net anlatmıyorlarmı diye de düşününüyorum

Benim en zor günüm bence eve geldiğimin ilk günü oldu diyebilirm Cumartesi 11 gibi eve geldim o gün 4/5 arveles içtim diye hatırlıyorum ama ilaç alınca sıkıntı yaşamadım.Sırt üstü yatmaya alışık olmadığım için o zorladı biraz 2. gün 3 ağrı kesici 3. gün 2 4. günümdeyim ve bugün hiç ağrı kesici almadım.Yarın yüzümdeki bantlar çıkacak yüzüm de şişlik var gözümde hafif şiş ama ben 2 gündür dışarı çıkıp market işlerimi tek başıma hallettim .(Suratıma acaip bakanlar oldu tabi).Daha önce ağrılı geçen meme protezi ve burun ameliyatım olduğundan kötü olacağımı düşünüyordum ama hiç öyle olmadı.Ameliyattan önce 1 hafta ağlarsın sonra geçer demiştim ama hiç ağlamadım:) Bana göre ve arkadaşlarıma göre görüntüm güzel olacağı yönünde. 4. günümdeyim göz kısmımda şişlik var ama görüş alanımı kısıtlamıyor morarma şu an yok yarın bantlar çıktıktan sonra güncelleme yaparım.Hiç ağrım yok günlük hayatıma geri dönebilirim ama görsel anlamda hoş görünmüyorum tabiki yani işim olsaydı gitmezdim bu hafta ama pazartesi günü yüzyüze dersim olacak ona gideceğim.Sorularınız olursa seve seve cevaplarım.
merhaba.umarım şuan ki sonuçlar sizi çok mutlu etmiştir. orta yüz ameliyatı olmuştunuz. bunu farklı şekillerde yapabiliyorlar. endoskopik yöntemle ya da alt göz kapağından açılarak. sizinki hangi yöntemle yapıldı acaba?

X