Orta yüz germe ameliyatı

bana resim atarmısın? Bende olmayı düşünüyorum

Zekeriya hocanın soyadını öğrenebilir miyim

Begendiniz kore hastaneleri doktorlari paylasabilir misiniz

Su anda durumunuz nasil?

Oldunuz galiba ameliyat ben de olmak istiyorum sonuçtan memnun kaldınız mı sonraki süreç hakkında bilgi alabilirmiyim

Su anda durumunuz nasil?
Bende izler icin revizyon ameliyat yapilacak lazer cok ise yaramdi arkadasim zaten revizyon oldu ablam da gecen sene revizyon olmustu ( tabiiki baska doktorlarda) ben artik pek girmiyorum foruma cünkü psikolojim cok bozulmustu ama tekrarlmak istiyorum ücümüzde zekeriya kulun maduruyuz ve hic bir sekilde hatasinin arkadinda duramayan bi Doktor. Instagramdan zekeriya kul reklami yapan arkadaslara insnmayin para düzeni hatta burda yok söyle memmunum böyle memnunum diye övenler bana özelden sikayetlerini revizyon olucaklarini anlattilar ben zekeriya kulu kesinlikle tavsiye etmiyorum!

Geçmiş olsun. Malpraktis davası açabilirsiniz.

Başınızdan gecenlere cok üzüldüm umarım en kısa zamanda sorunlarınız cözülür çok gecmiş olsun. Bu özelden revizyon olacagım diye aglayıp genele memnunum diyen isimleri merak etmeye başladım maksatları ne bu kişilerin? Ya doktora düşmanlık olsun diye gizli gündem yaratıyorlar ya da tam tersi insanları kandırmaya çalışıyorlar. Kulis yapacaklarına cıkıp söylesinler, tabii eger ki art niyetleri yoksa! Bu kadar insan yazılanlara bakarak kararlar alıyorken, kime düşmanlar; doktora mı bizlere mi? Bir arkadaş daha yazmış siz de lütfen malpractice davası acmayı düşünün hakkınızı arayın. Sağlık konusunda uzman bir sürü avukat var artık.

Son düzenleme:
Arkadasiniz kime revizyon oldu?kafam cok karisti 2 haftan kaldi amaliyata ne yapsam bilmiyorum

Bence bu durum bızlere zarar. Burda memnun olanlara kanıp doktora karar verıyoruz. Sonuc kotu oldugunda bu ınsanlar bızım hakkımıza gırmıs oluyor. Doktora olan bısey yok o amelıyat etmeye devam edıyor. Parasınıda alıyor. Hayat bıze zından oluyor. Lutfen bunu yapmasın kım yapıuorsa.

Durumunuza gercekten uzuldum. Umarim kisa vakitde cozumlenir. Bende 9 Mart’da Zekeriya Kul hocama full face ameliyati oldum. Ameliyatim basarili gecti ve sol tarafimda az bir odem kaldi onun inmesini bekliyorum. Bu yazdiklarinizi daha evvelde yazmistiniz ve bunlari tam ameliyat oncesi okuyarak korku ile ameliyata devam karari vermistim. Beni rahatlatan Zekeriya hocayla hic alakasi olmayan hastanedeki gorevli bayan oldu. Eger 10 ameliyat oluyorsa 9 unu Zekeriya hocanin yaptigini ve oldukca tecrubeli oldugundan soz etti. Ama sunuda belirteyimki hocamin ameliyat oncesi yuz kemigimin ve cildiminde cok uygun oldugunu soylemeside beni rahatlatmisti. Yani herkesin yapisi bir olmayabilir. Bunlari tecrube ederken ameliyat olan baska hastalariylada tanistim. 5 hastanin icinden birisi sikayetciydi. Oda biraz sabirsiz ve sisliklerinin inmemesinden sikayetciydi. Bunlar benim tecrubelerim ve paylasmak istedim. Lutfen kimse resim istemesin cunku paylasmiyorum.

Benim tecrübem cok degisik 3 kisi gittik ücümüzüde revizyon olmanin sart oldugu bi duruma soktu ve burdanda saysmsdigim kadar kisi sikayetlerini anlatti. Siz okadar memnusaniz ne güzel sizin icin ama anlattiklsriniz hic gercekci gelmiyor. Bundan 3-4 Ay önce doktorun calisani arti estetikyolculuguda size cok benzer sekilde övmüslerdi. Kulaklsrinizi koyun ozaman öncesi sonrasi tarihle bizde zekeriya beyin güzel islerini görelim. Bende yüzümü göstermek istemedim ama kesi izlerini psylsstim.

Biraz onyargili olmuyormusunuz? Ben sizin yazdiklarinizi hic sorgulamadim fakat siz beni durust olmamakla sucluyorsunuz. Inanin soz ettiginiz siteleri daha once duymadim bile. Bende ayni sekilde sizi Zekeriya hocayi karalamakla suclayabilirdim. Ama ben insanlarin once durustlugune guvenmek isterim. Ben bir cerrahda 2 sey onemserim 1.ncisi tecrube 2.nciside hastalariyla empati kurabilmesi. Bunlarin her ikisinide Zekeriya hoca’da gordum. Eger gormeseydim inanin son dakikada bile ameliyatimi iptal ederdim. Sizin ablanizin gecen sene revizyon yaptirmak istedigine gore sizin ameliyatlariniz uzun zaman once gerceklesmis. Eger bir doktor gunde 9 ameliyat yapabiliyorsa o zamandan bu yana benim icin yeterince tecrube edinmis demektir. Resimlerime gelince kimseyle paylasmak zorunda degilim. Ancak benim gibi ameliyatdan korkan birkac arkadasi rahatlatmak icin paylastim. Durumunuza gercekten uzuldum ama lutfen herkesin tecrubesinin kendinizinki gibi olabilecegini dusunmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…