Orta yüz germe ameliyatı

Evet sizinle bu konuyu da konuşmuştuk ama karakter diyelim ☺️ Açıkçası 1 gecem çok zor geçti psikoloğa gitmeyi bile düşündüm ablamla da paylaştım çünkü gözüm neredeyse kapanmak üzereydi ve boynumda boru gibi bir şişlik ve morarma vardı ve giderek artıyordu hoca gözümün kapanabileceğini ama bu sürecinde normal olduğunu mutlaka geçeceğini söylemişti ve öyle de oldu ameliyatımın 3. Günüydü ve ne yaptım ben dedim… o gece o kadar pişman oldum ki… eğer o gece yorum yazsa idim sanırım asla böyle bir şeye kalkışmayın yazardım ☺️ Ama şuan pişman değilim ama tekrar yaptırırmıyım 🤷‍♀️ (Sanırım hayır) çünkü süreç gerçekten zorlu, tabi bazı insanlar süreci önemsemeyip sonuca odaklanabilirler bu belki de en doğru olanı ama ben o psikolojiyi bir daha yaşamak istemem açıkçası. Umarım sürecin sonunda revizyona hiç bir zaman ihtiyaç duymam.
Bende ayni senin gibi sen kendine ne yaptin diye agladim durdum ucuncu gun evet gercekten zor
Piskolojik destek olarak hep esim yanimda oldu.
Bende pisman degilim. Bunlari yasayacaksin ama en sonunda boyle bir yuzun olacak deseler yine olurdum🥰
Evet hanimlar sonuca odaklanmak en dogrusu ve moralinizi yuksek tutun ki cabuk iyilesin
Bu arada benim konum baska yerde tam yuz germe yaptim diye konu acmistim eger yazmak istersen oraya yaz ki herkes tek sayfada okusun yorulmasin 🙏🏻❤️

Neden sayfa birisini övünce yasaklıyor banlıyor? Neden sadece şikayet edilmesini bekliyorsunuz? Diğer hesabımdan yazayım öyleyse. Ücret aldığını sanmıyorum. Alsada beni ilgilendirmez. Önce başkalarını mı kurban ediyor. Kendi yüzü kadının. Para için yüzüne kötü bişey mi yaptıracak?? Önce kendisinin yaptırması bile başkalarını düşündüğü anlamına gelir. Sonra sürecini paylaşıyor. Sayesinde bizde doğru doktoru bulup tanımış doğru bir şey yaptırmış oluyoruz önümüzde bir örnek görerek. Kimse paylaşmıyor ne yaptırdığını kolay kolay. Daha önce yanlış seçimlerim oşdu örnek göremediğim için. Ben doğru doktoru buldum mu sayesinde buldum. Güzel bir fiyattan yararlandım mı yararlandım. O para alsada banane. Veya kendi işlemleri için indirim alıyorsa banane. Hakediyor bana göre. O zaman ünlülerin sırf para için reklamlarını yaptıkları ürünleri almayın lütfen. Para kazanıyorlar diye. Ki gerçek bir Reklam da değil kullanmadıkları şeyleri pazarlıyorlar. Seda sayanın liplift yaptırdığı deli gibi reklam yaptığı doktoru arkadaşımda çok kötü işlemler yaptı. Ne derseniz deyin ister reklam ister yalan ben zekeriya hocayı övmek için girdim evet. Haksızlığa tahammülüm yok. Başarılı olduğunda birisi, hasetlenmesin bence kimse. Yok efendim onun önerisiyle o doktora işlem yaptıran mağdur olsa ne olurmuş. Zaten instagramda asla yüzüne sürmediği kremi binlerce influcer öneriyor. Almayın ozaman hiçbişeyi. Dolgularını öneren insan dolu. Aynı şekilde merve aydoğdu da zekeriya hocaya ameliyat oldu ve sürecini paylaştı. Sadece neden diğer sayfaya yükleniliyor. Sinem umaş da reklamını yaptı doktorun. Onlar estetik dışında başka şeylerinde reklamını yapıyor. Sürecini paylaştı. Sinemde. Herkese etiket yapıştırmayın. Kimse kimseyide zorla bir yere kolundan tutup götürmüyor. Oh ne güzel ya yararlanın sayfadan ama sayfanın çıkarı var diye düşünüp kötüleyin. Sizden çok daha dürüst ve kocaman iyi yürekli biri. Ameliyat sürecinde hocadan daha çok aydınlattı beni. Kadını her gün darladım usanmadan yardımcı oldu. Ona bakarsanız ayşe diye bi kadın var çok da ünlü, doktorlarla anlaşıyor doktor atıyorum operasyona 5000₺ alıyorsa o da 8000₺ alıyor 13.000₺ ye satıyo insanlara o operasyonu. Budur asıl çıkar. Mağdur etmek. Estetik yolculuğunun bir kazancı olsa yabancı hastalar lütfen türk hattından doktorlara yazın, yabancı hastalara, yurt dışı hastalarına 2-3 misli fiyat veriliyor diye uyarıyor. Aklınız mantığınız alıyor mu burdaki çıkarı? O zaman burda kimse yazmasın memnuniyetini ve kimsede yararlanmasın bişeyden böyle düşünülüyorsa. Vebal alıyor o zaman herkes doktorundan memnun olduğunu belirterek. Sen memnunsun belki başkası olmayacak o zaman. Çok saçma. Şikayetler kadar memnuniyetlerde yazılmalı. Ayrıca hiç kimseyi yüzde yüz memnun edemezsin. Mutlaka çok pimpirikli. Takıntılı. Şikayete meyilli memnuniyetsiz birileri olacaktır. Önemli olan çoğunluğun ne dediği. Ve geneldede iyi şeyleri yazmaz insanlar. Burada o yüzden övgüden memnuniyetten çok şikayet var. Hocayı destekleyen herkeside desteklerim ben, aksini yaparsam kıskanç olurum zaten, çünkü hoca bizim her zaman arkamızda oldu. Çevremdeki herkeside gururla hocama götürüyorum. Gül Hanım’a da, hocamada teşekkür ederim. Bütün plastik cerrahların eşleri bloger eşlerini övüyor, asistanlar bloger, çalıştıkları yerleri övüyor. Gerçekten sayfa ile alıp veremediğiniz ne merak ettim. Neden ayrıca hala (en son bir ay önce ) başka operasyonlar içinde kendisine danıştığınızı açıklar mısınız? Neden faydalanıyorsunuz??? Birde burda saçını göstermiş arkadaş, saç çıkmadı dikiş kısmında diye. Diğer doktorlar şakak germede hocanın dikişinin üç misli uzunlukta dikiş atıyorlar. Saçlar tabikide dikiş kısmında önce dökülüyor. 6 ay sonra çıkıyor. Benim aralıkta ameliyatımın 1. Yılı. Dikişlerim ne kulak önümde ne saç dibimde ne kulak arkasında asla belli olmuyor. Ben söylemesem kimse yüz germe yaptırdığımı anlamaz. Adımda vildan özeldende isteyen herkese fotoğraf ve videolarımı gönderebilirim en azından doğruyu görün. Yancıları değil. Bin yüzlüleri değil.
Yeniden okudum ve cok yerde hakli buldum sizi.
Yanliz burda baska sayfalarin reklamini yapmak yasak

Neden sayfa birisini övünce yasaklıyor banlıyor? Neden sadece şikayet edilmesini bekliyorsunuz? Diğer hesabımdan yazayım öyleyse. Ücret aldığını sanmıyorum. Alsada beni ilgilendirmez. Önce başkalarını mı kurban ediyor. Kendi yüzü kadının. Para için yüzüne kötü bişey mi yaptıracak?? Önce kendisinin yaptırması bile başkalarını düşündüğü anlamına gelir. Sonra sürecini paylaşıyor. Sayesinde bizde doğru doktoru bulup tanımış doğru bir şey yaptırmış oluyoruz önümüzde bir örnek görerek. Kimse paylaşmıyor ne yaptırdığını kolay kolay. Daha önce yanlış seçimlerim oşdu örnek göremediğim için. Ben doğru doktoru buldum mu sayesinde buldum. Güzel bir fiyattan yararlandım mı yararlandım. O para alsada banane. Veya kendi işlemleri için indirim alıyorsa banane. Hakediyor bana göre. O zaman ünlülerin sırf para için reklamlarını yaptıkları ürünleri almayın lütfen. Para kazanıyorlar diye. Ki gerçek bir Reklam da değil kullanmadıkları şeyleri pazarlıyorlar. Seda sayanın liplift yaptırdığı deli gibi reklam yaptığı doktoru arkadaşımda çok kötü işlemler yaptı. Ne derseniz deyin ister reklam ister yalan ben zekeriya hocayı övmek için girdim evet. Haksızlığa tahammülüm yok. Başarılı olduğunda birisi, hasetlenmesin bence kimse. Yok efendim onun önerisiyle o doktora işlem yaptıran mağdur olsa ne olurmuş. Zaten instagramda asla yüzüne sürmediği kremi binlerce influcer öneriyor. Almayın ozaman hiçbişeyi. Dolgularını öneren insan dolu. Aynı şekilde merve aydoğdu da zekeriya hocaya ameliyat oldu ve sürecini paylaştı. Sadece neden diğer sayfaya yükleniliyor. Sinem umaş da reklamını yaptı doktorun. Onlar estetik dışında başka şeylerinde reklamını yapıyor. Sürecini paylaştı. Sinemde. Herkese etiket yapıştırmayın. Kimse kimseyide zorla bir yere kolundan tutup götürmüyor. Oh ne güzel ya yararlanın sayfadan ama sayfanın çıkarı var diye düşünüp kötüleyin. Sizden çok daha dürüst ve kocaman iyi yürekli biri. Ameliyat sürecinde hocadan daha çok aydınlattı beni. Kadını her gün darladım usanmadan yardımcı oldu. Ona bakarsanız ayşe diye bi kadın var çok da ünlü, doktorlarla anlaşıyor doktor atıyorum operasyona 5000₺ alıyorsa o da 8000₺ alıyor 13.000₺ ye satıyo insanlara o operasyonu. Budur asıl çıkar. Mağdur etmek. Estetik yolculuğunun bir kazancı olsa yabancı hastalar lütfen türk hattından doktorlara yazın, yabancı hastalara, yurt dışı hastalarına 2-3 misli fiyat veriliyor diye uyarıyor. Aklınız mantığınız alıyor mu burdaki çıkarı? O zaman burda kimse yazmasın memnuniyetini ve kimsede yararlanmasın bişeyden böyle düşünülüyorsa. Vebal alıyor o zaman herkes doktorundan memnun olduğunu belirterek. Sen memnunsun belki başkası olmayacak o zaman. Çok saçma. Şikayetler kadar memnuniyetlerde yazılmalı. Ayrıca hiç kimseyi yüzde yüz memnun edemezsin. Mutlaka çok pimpirikli. Takıntılı. Şikayete meyilli memnuniyetsiz birileri olacaktır. Önemli olan çoğunluğun ne dediği. Ve geneldede iyi şeyleri yazmaz insanlar. Burada o yüzden övgüden memnuniyetten çok şikayet var. Hocayı destekleyen herkeside desteklerim ben, aksini yaparsam kıskanç olurum zaten, çünkü hoca bizim her zaman arkamızda oldu. Çevremdeki herkeside gururla hocama götürüyorum. Gül Hanım’a da, hocamada teşekkür ederim. Bütün plastik cerrahların eşleri bloger eşlerini övüyor, asistanlar bloger, çalıştıkları yerleri övüyor. Gerçekten sayfa ile alıp veremediğiniz ne merak ettim. Neden ayrıca hala (en son bir ay önce ) başka operasyonlar içinde kendisine danıştığınızı açıklar mısınız? Neden faydalanıyorsunuz??? Birde burda saçını göstermiş arkadaş, saç çıkmadı dikiş kısmında diye. Diğer doktorlar şakak germede hocanın dikişinin üç misli uzunlukta dikiş atıyorlar. Saçlar tabikide dikiş kısmında önce dökülüyor. 6 ay sonra çıkıyor. Benim aralıkta ameliyatımın 1. Yılı. Dikişlerim ne kulak önümde ne saç dibimde ne kulak arkasında asla belli olmuyor. Ben söylemesem kimse yüz germe yaptırdığımı anlamaz. Adımda vildan özeldende isteyen herkese fotoğraf ve videolarımı gönderebilirim en azından doğruyu görün. Yancıları değil. Bin yüzlüleri değil.

evet doğru buluyorum bu yazdıklarını burası taraflı ve burda gül ün sayfasındaki şeffaflık asla yok
Bende o yüzden birdaha yazmayacağım
İyilik eden kötülük buluyor
Meyve veren ağacıda taşlıyorsunuz
Bende burda yardımcı olmaya çalışıyordum ameliyat olacaklara ama doğru yönlendirme çabamda boşa sanırım
Herkes kendi kararını kendisi vermeli
Aklı olan doğruyu bulacaktır zaten

Bu konuda yazmadım diye biliyorum ama yazıya da dökeyim. Sayın B beylem 'e yazılı da anlatmıştık, telefonda da anlatmıştık ama anlamamış:

sitede her yerde yazıyor ama o müdahaleye uğramış beyinler şunu anlamıyor.

Bu yapılan suçtur, bu doktora gidin demek suçtur. Bahsi geçen sayfada dilediğiniz kadar doktorları övün, yere göğe sığdırmayın ama bir doktora menfaat amaçlı veya AMAÇSIZ hasta yönlendirmek Türkiye'de suç. Bunu neden anlamıyorsunuz?

Estetik kategorisinde ki amaç estetik sürecinden geçenlerin yaşadıklarını dile getirmesi doktor önermesi değil. Bunu bir türlü izah edemedik. Suç işleyip suçu bir de utanmadan dile getiriyorsunuz. Konu TTB'ye iletildi, Sağlık Bakanlığı'na şikayetler edildi. Fakat bu adli süreç zaman aldığı için hemen sonucu göremiyorsunuz. X bir doktora çıkar amaçlı veya amaçsız hasta yönlendirenlerin hepsi şikayet edilmiştir. Savcılık bizden bu kullanıcılara ait bilgileri istediği anda vereceğiz.

Allah aşkına biraz konuyu anlayın!

Yeniden okudum ve cok yerde hakli buldum sizi.
Yanliz burda baska sayfalarin reklamini yapmak yasak

Siz de konuyu anlamamışsınız. Siz değil misiniz x doktorda sorun yaşayınca burada size o doktoru öneren kişiyi suçlayan?

Bu konuda en iyi örnek olup hala ben şu doktordan çok memnunum yazıyorsunuz. Pes

Siz de konuyu anlamamışsınız. Siz değil misiniz x doktorda sorun yaşayınca burada size o doktoru öneren kişiyi suçlayan?

Bu konuda en iyi örnek olup hala ben şu doktordan çok memnunum yazıyorsunuz. Pes
Evet bendim o ama gercek sonuclarini saklayan kisileri suclamistim oyle elleri kollarini kaldirip resim cekip bizi kandiranlari suclamistim dogru.

Ben su an yuz germe doktorumda memmunum ve filtreli yada baska turlu resim cekip kimseyi kandirmiyorum neyse o paylasiyorum ve kimseyi yonlendirme cabasinda degilim

Anlamaya calisiyorum peki ben memmunum ve surecimi anlatiyorum ya ee haliyle insanlar begenip ayni doktora ameliyat olmak istiyor ve gidip oluyor bu hasta yonlendirme oluyosa bunu kabul etmiyorum ben sahsen.
Kolundan tutup goturmuyiruz ki.

Anlamaya calisiyorum peki ben memmunum ve surecimi anlatiyorum ya ee haliyle insanlar begenip ayni doktora ameliyat olmak istiyor ve gidip oluyor bu hasta yonlendirme oluyosa bunu kabul etmiyorum ben sahsen.
Kolundan tutup goturmuyiruz ki.

Bakın sanırım izah edemiyorum. Size mantıksız geliyor, siz anlamıyorum bu durumu demeniz yasaları kanunları değiştirmiyor.

Çok açık kanun diyor ki; maddi menfaat olsun olmasın bir doktora hasta yönlendirmek suçtur.

Yahu bu suç olmasa ben yönlendiririm. Bakın şu aşamada beni yayıncı olarak bile dava ediyorlar bu davadan da yet sağlayıcı olmam sebebi ile ceza almıyorum.

Yahu sitede bunu anlatacak bir avukat yok mu?

Ben kimseyi karalayip asaglamiyorum bu forum benim yonetimim altinda degil sadece uyeyim.
Burdaki kurallara uymadigi icin hatirlattim sadece
Ve bi cok kisi boyle paylasimlar olunca korkuyor guvenceleri sarsiliyor.
Gul hanim herseyi yapmaktan ozgur ve ben taraf turmuyorum
Evet bende yazmistim gul hanima burnum icin dogrudur basta onerdigi ve sonradan onermekten vazgectigi bir doktor .
Ben nerde yazmisim ucretsiz ameliyat oldugumu?
Bunu nerden cikartiyorsunuz ki anlamadim?
Sadece revizyon oldum yuzumden onada sagolsun ucret almadigini yazdim acik acik. Dedim hatta bazi doktorlar ucret aliyor hastane vs masrafi diye ama hic bir doktor revisyona kendine ucret almiyor.
Ve tabiki surecimi resimlerimi karsiliksiz yapiyorum bana kimse ucret karsiligi yada baska bisey karsiligi yapiyosun diye suclama yapamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 5 kasımda dr Zekeriya Kul a orta yüz germe şakak germe ve meme küçültme ameliyatı oldum. Bugün 14. Günüm ve tüm işlemler çok iyi ilerliyor. Kendisi Güler yüzlü ilgili motivasyonu çok güçlü bir dr. Ben izmirde yaşıyorum iki defa istanbula gittim ön görüşme ve ameliyat İÇİN. Ben acı eşiği yüksek biriyim belki bu yüzden yaptırdığım kombin ameliyatlardan pek bir ağrı hissetmedim. Gözlerim biraz ağrıdı onu da Ağrı kesicilerle hallettim 3. Gün Azaldı ağrım 4. Gün bişey kalmadı. Meme ağrım hiç olmadı. Şuan şakaklarımda uyuşukluk ve şişlik var fakat abartı değil. Çıkıyorum geziyorum hatta şimdi eğlenceye gideceğim😄 net sonuç 2 aya kadar belli olacak. instagramda ... takip ediyordum güzel estetik paylaşımlarından cesaret buldum Ve Zekeriya beyle tanışmama vesile olduğu İÇİN .. hanıma teşekkür ederim. Hiç korkulacak bişey yok inanın 1 hafta zaten anestezi sürekli uyku hali yapıyor. Özelden mesaj atarsanız fotolarımı paylaşırım😊

Son düzenleyen: Moderatör:
1-6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 61. maddesinin 2. ve 3. fıkraları gereği: Ticari reklamların Reklam Kurulunca belirlenen ilkelere, genel ahlaka, kamu düzenine, kişilik haklarına uygun, doğru ve dürüst olmaları esastır. Tüketiciyi aldatıcı veya onun tecrübe ve bilgi noksanlıklarını istismar edici, can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürücü, şiddet hareketlerini ve suç işlemeyi özendirici, kamu sağlığını bozucu, hastaları, yaşlıları, çocukları ve engellileri istismar edici ticari reklam yapılamaz.
Hekimlerin veya sağlık kuruluşlarının bu hükme ve Reklam Kurulu tarafından belirlenmiş ilkelere aykırı uygulamalarda bulunması durumunda Reklam Kurulu tarafından yayının durdurulması veya düzeltilmesi, para cezası gibi yaptırımlara hükmedilebilir.

2-Hekimlik Meslek Etiği Kuralları’nın 11. maddesi: Hekim, mesleğini uygularken reklam yapamaz, ticari reklamlara araç olamaz, çalışmalarına ticari bir görünüm veremez, insanları yanıltıcı, paniğe düşürücü, yanlış yönlendirici, meslektaşlar arasında haksız rekabete yol açıcı davranışlarda bulunamaz.

3-Sağlık sektörüne, sağlık hizmetinin kamusal niteliğinin ve toplum yaşamına olan doğrudan etkisinin yok sayılıp ticari bir meta haline dönüştürülmesi ve rekabet arzusuyla hastaları yanlış yönlendirebilecek abartılı, mukayeseli, gerçeklikten uzak aldatıcı, talep arttıran, övücü duyuruların engellenmesi amacıyla reklam yasağı getirilmiş olup sosyal medya hesaplarının doğrudan reklamını yaparak veya referans göstererek yaptığınız paylaşımlar yasalara aykırıdır.
Mesleğini icra etmeye çalışan bir doktorun bilgisi dışında yaptığınız reklamlar, kendisinin mesleki itibarını zedeleyebilir, reklamlarınız yüzünden zarar görebilir.

Ayrıca bilmem kim sosyal medya sayfasının reklamını da yapıp durmayın burada.

Merhaba, bende eylül ayında zekeriya hocaya derin plan yüz ve şakak germe, alt göz ve göz kapak ameliyatı oldum. Aynı sıkıntıyı yaşadım. Gözlerimde asımetrilik var ve şaşı bir görüntü bendede oluştu. Şaşı olan göz daha çekik olanı. Zekeriya hocanın çok iyi bir doktor olduğuna inanıyorum, o güvenci verdi bana, çok nazik birisi, Ekipde öyle... Ama üç ay geçti ve hala yapay bi görüntü var. Gözlerim sanki maske gibi asılı duruyor, garip gözüküyor, şaşılık gitti gibi, o göz kasları ödem lerden dolayı baskı gördüğü içinmiş.
Ama iki üç hafta sonra dışarı çıkabilecek yüz yoktu bende, kendimi hala uzaylı gibi hissediyorum.
Siz nasıl oldunuz, asımetrilik gittimi?

Merhaba, bende zekeriya hocaya derin plan yüz, şakak germe, göz alt ve üst, lip lift ameliyat oldum eylülde. Aynı sorunları yaşadım, bir gözüm daha çekik ve şaşılık bende de oldu.
Dr. ödemlerin göz kasında baskı yaptığını ve bu yüzden geçici şaşılık olabileceğini söyledi. Zekeriya hoca çok iyi ve nazik birisi, güvencim sonsuz, ama son halim ile bende daha barışık değilim. Üç ay geçmesine rağmen yüz ifadem garip, göz kısmı maske gibi ve gülünce daha belirgin oluyor, lip lift çok az olmasına rağmen yüzüm sanki kedi gibi oldu, ağız burun ve göz kısmı... Herkes nasıl iki üç hafta sonra normal oluyor anlamış değilim, benim hala dokununca göz çevrem çok hassas.
Siz nasıl oldunuz, düzelme varmı?

Bana da atarmısınız resimleri rica etsem
Ben bir doktorla gorustum bir zamanlar burda cok populer olan bir doktor. Acele acele muayene etti teknikleri pek kafama yatmadi sonra baktjmki cok sikayetci olan var iyiki yaptirmamisim dedim direkten dondum yani. Simdi kafamda iki isim var iki yildir arastiriyorum bu ikisine gitmek istiyorum. Eleye eleye bu ikisi kaldi bakalim ama yorum bulmak cok zor arastirma yapilmiyor
Merhaba hangi doktorları düşünüyorsunuz ben de arayistayim umarım doğru bir secim yaparım.

Merhaba, bende zekeriya hocaya derin plan yüz, şakak germe, göz alt ve üst, lip lift ameliyat oldum eylülde. Aynı sorunları yaşadım, bir gözüm daha çekik ve şaşılık bende de oldu.
Dr. ödemlerin göz kasında baskı yaptığını ve bu yüzden geçici şaşılık olabileceğini söyledi. Zekeriya hoca çok iyi ve nazik birisi, güvencim sonsuz, ama son halim ile bende daha barışık değilim. Üç ay geçmesine rağmen yüz ifadem garip, göz kısmı maske gibi ve gülünce daha belirgin oluyor, lip lift çok az olmasına rağmen yüzüm sanki kedi gibi oldu, ağız burun ve göz kısmı... Herkes nasıl iki üç hafta sonra normal oluyor anlamış değilim, benim hala dokununca göz çevrem çok hassas.
3 ayda artık formunun oturması gerekmez miydi. Siz sanırım ameliyat öncesi burada yazışmadınız. Yeni üyesiniz. Kaç saat sürdü ameliyatınız. Süresini biliyor musunuz. Derin plan ile tariflediğinizi açıklar mısınız. Alt yüz ve boyun dahil mi demek istediniz. Lipliftinizdeki sorun nedir kedi gibi derken gözlerinizi mi tariflediniz. Gülünce göz çevrenizdeki maske gibi demişsiniz botoksta olur donuk ifade öyle mi. Sanırım hala ödem var. Göz çevrenize dokunulmamış aslında göz kapakları yapılmış değil mi.
Geçmiş olsun. Durumunuzu sürekli aktarınız burada.

Ben 5 kasımda dr Zekeriya Kul a orta yüz germe şakak germe ve meme küçültme ameliyatı oldum. Bugün 14. Günüm ve tüm işlemler çok iyi ilerliyor. Kendisi Güler yüzlü ilgili motivasyonu çok güçlü bir dr. Ben izmirde yaşıyorum iki defa istanbula gittim ön görüşme ve ameliyat İÇİN. Ben acı eşiği yüksek biriyim belki bu yüzden yaptırdığım kombin ameliyatlardan pek bir ağrı hissetmedim. Gözlerim biraz ağrıdı onu da Ağrı kesicilerle hallettim 3. Gün Azaldı ağrım 4. Gün bişey kalmadı. Meme ağrım hiç olmadı. Şuan şakaklarımda uyuşukluk ve şişlik var fakat abartı değil. Çıkıyorum geziyorum hatta şimdi eğlenceye gideceğim😄 net sonuç 2 aya kadar belli olacak. instagramda ... takip ediyordum güzel estetik paylaşımlarından cesaret buldum Ve Zekeriya beyle tanışmama vesile olduğu İÇİN .. hanıma teşekkür ederim. Hiç korkulacak bişey yok inanın 1 hafta zaten anestezi sürekli uyku hali yapıyor. Özelden mesaj atarsanız fotolarımı paylaşırım😊
Siz neredesiniz. 19 kasımda üye olup bunu yazıp bir daha girmemişsiniz. Size inandık mı tabi ki hayır.

bende olmayı düşünüyorum resim yollarmısın canım

özelden resim yollarmısın

X