Orta yüz germe ameliyatı

Muhtemelen olur. Yer çekimi ile birlikte yaşlanmaya devam edeceğiz. Eski yerlerine taşınan dokular zamanla düşecek. İkinci bi ameliyatta o dokular tekrar çekilecek. Afaki yazdım ama bence olabilir.
Teşekkür ederim. Başka bi konu altında sizden fotoğraf istemiştim sizden. Bana da gönderirseniz çok sevinirim.

Muhtemelen olur. Yer çekimi ile birlikte yaşlanmaya devam edeceğiz. Eski yerlerine taşınan dokular zamanla düşecek. İkinci bi ameliyatta o dokular tekrar çekilecek. Afaki yazdım ama bence olabilir.
Beylem ben de resim istesem yollar mısınız acaba? Karar verme aşamasındayım da kaş ucu kaldırma ve göz kapagı düşünüyorum ama doktorlarla hic görüşmedim bu konuda. Fazla da dallandırıp budaklandırmadan kafamı bulandırmadan bir iki doktorla sınırlandırmak istiyorum cünkü iyice paralize olmaktan korkuyorum

Gönderirim elbette..
Sinsirella ön görüşmeye gittiğimde göz kapaklarımın da alınacağını düşünmüştüm ben de.. çünkü yığılma vardı bana göre. Doktor orta yüzle birlikte şakaklarımı da çekince göz kapaklarıma dokunmadı. Belki sana da gerek kalmaz.

Herkese merhaba, öncelikle bu başlığa yorum yapma konusunda çok düşündüm, çok kararsız kaldım ama süreçlerim konusunda Ben bu sayfadan çok bilgi aldığım için bu bilgilendirmeyi yapmayı kendime bir borç bilerek bu yazıyı yazmaya karar verdim. Ben Zekeriya hocaya 25 Ağustos’ta ameliyat oldum orta yüz, badem göz ve alt yüz germe ameliyatı. Süreç benim açımdan oldukça zorlu geçti diyebilirim. ilk başlarda çok fazla şişim, bir kaşımın diğer kaşımdan yüksekte olması, göz içinde garip bir baloncuk gibi bir topaklanma, sağ gözüme kan oturması ve sağ kulağımın tamamen hissizleşmesi gibi sorunlar yaşadım. Bu sorunlarımı ne zaman Zekeriya hocaya açsam son derece kibar ve anlayışlı idi öncelikle bu nezaketi benim ona olan güvenimi daha çok arttırdı sanırım. Açıkçası hangi şikayetimi söylesem hoca her seferinde geçici zamanla geçecek dedi ve o bunu her söylediğinde “ya hep geçecek diyor ama geçmiyor beni mi oyalıyor yoksa ” gibi kendi içimde serzenişlerim bile oldu. Şunu söyleyebilirim ki arkadaşlar en azından benim sürecimde tek bir şikayetim dışında tamamı geçti( sağ kulağım hala his problemi yaşıyor ve bu konuda da Zekeriya hoca kulaktaki uyuşmanın geç iyileşeceğini söylemişti) hocanın ben çok iyi niyetli yaklaştığını düşünüyorum (yani en azından bana öyleydi) ilk 2 ay açıkçası çok moral bozukluğu ve büyük bir pişmanlık ile geçti benim sürecim ama şuan yüzümden çok memnunum ve iyi ki diyorum yaptırmışım. Yüzümde farklılık oluştuğunu gerçekten hissediyorum yani bu farkın bariz olduğunu görüyorum keza bazı doktorların paylaşımlarına baktığımda aslında çok büyük bir fark göremiyorum ( yani bilemiyorum belki bana öyle geliyordur) ama kendimde bariz bir fark görüyorum çevremde beni tanıyanlar dolgu yaptırdığımı sandılar ve beni tanımayanlar ise yaşımı duyunca çok şaşırıyor. Açıkçası ben sürecimden şuan için memnunum. Hala ödemlerim var %30 civarı onlar geçince tekrar bir yorum yazarım. Fotoğraf isteyenlere ise özel nedenlerle üzgünüm gönderemem. Sadece sürecimi yardımcı olması açısından yazıyorum. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum…

Geçmiş olsun biraz daha detay anlatır mısınız Hasyanede kaç gün kaldınız refakatçıya ihtiyaç duydunuz mu ya da var mıydı.
Ayrıca aktif bir sayfa değil burası. Chanel in sayfasında yazınız bence..

Merhaba, ben 2 gün kaldım ama hoca ertesi gün aslında çıkabileceğimi söylemişti ama ben açıkçası çok tedirgin olduğum için fazladan kalmak istedim. Bence refakatçı olmaması çok zor olur mutlaka olmalı.

Oncelikle buraya surecini yazdigin icin cok tsk ederim bu cok kisinin icine su serpmek gibi oluyor aslinda
Soyledikleriniz cok kiymetli. Evet basta bizi oyaliyor gibi geliyor zekeriya bey ama gercekten de artik alismis bu sorulara ve gececegini biliyor cunki bizim yazilarimizdan artik tercrube edinmis surekli basinin etkni yiyoruz onun da
Bende iyiki oldum ve yine soyluyorum IYIKI olmusum bu ameliyati az once esim yandan bana bakti ve her bakmasinda Cok guzel yapmis diyor
Esim izlere takintili onun icin hep kontrol ediyor bakiyor ve o bile begeniyor.
Benim kulaklardaki uyusuklar gecmeye basladi kafa ustunde de var daha
Cok sukur en azindan bir yerimiz felc kalmadi ufak tefek seylere takilmiyorum ben sahsen daha beterlerini okudugum icin yabanci sayfalarda ..
ve evet hem dogal hem herkese benzemiyoruz bu ameliyatla
Bazi doktorlar varki herkese mesela ayni burunu yada ayni yuzu yapar zekeriya hica herkesin kendi yuzune yakisani yapiyor ve gercekten cok iyi kalpli cok Burda ovmek reklam gibi olsada kusura bakmasin kimse ben yuzumu reklam icin asla emanet etmem
Oyle dusune ler lutfen gidin ucretsiz ameliyat olun kolaysa arkamdan konusanlari da duymuyor degilim
Selametle

Bütün mesajları okudum. Bende estetik yolculuğu saufası sahibinin ameliyat sonucuna göre gidip ameliyat oldum. Benden sonra ablam ve arkadaşlarımda oldular. Hepsi aşırı memnun. İndirim kodu falan demişsiniz. Seda sayanda estetik yaptırıp reklam yapıyor. Veya esra ceyda

Süreçte sizide çok soru yağmuruna tutmuştum bu nedenle size de teşekkür ederim. Ben açıkçası süreci sakin kalmaya çalışarak geçirdim ama bir o kadarda pişmandım çünkü yüzüme her baktığımda başka birini görüyordum ve yüzümle ilgili bir sürü şikayetim vardı. Ama benim şikayetlerim büyük oranda geçti, inşallah tamamı geçer ve sürecin sonunda tamamen memnun kalırım

Size çok teşekkür ederim. Sabırla sorularıma cevap verdiğiniz için

K Kazen bakarmisin lutfen yine bir estetik yolculugu gelmis bi bitmediler

Burda yapamazsin reklam yetmiyormu baska yerlerde reklam yapiyor zaten burda uzak durun

Faydali olsuysam sevindim keske buraya gelip surecinde yazsaydin o anda belki icini dokup rahatlatdin
Neyse olmus bitmis artik memmun olmana szvindim ve umarim cok uzun sure memmun kaliriz

Madem o sayfanin sahibinine sonucuna gore guvenip gittin burda ne isin var ???
Burda da mi uye gotureceksin ona ??

Kizlar kanmayin boylelerine sakin

Her sayfaya da yazmaya başlamış. Üye tarihi dakikalar öncesi.
O danışmanlık aldığınız hangi platform ise o sayfada yazınız burada ne işiniz var. Buradan insan mı taşıyacaksınız. Butada bilinçli üyeler var. Gerçek paylaşımlar...

Faydali olsuysam sevindim keske buraya gelip surecinde yazsaydin o anda belki icini dokup rahatlatdin
Neyse olmus bitmis artik memmun olmana szvindim ve umarim cok uzun sure memmun kaliriz
Evet sizinle bu konuyu da konuşmuştuk ama karakter diyelim Açıkçası 1 gecem çok zor geçti psikoloğa gitmeyi bile düşündüm ablamla da paylaştım çünkü gözüm neredeyse kapanmak üzereydi ve boynumda boru gibi bir şişlik ve morarma vardı ve giderek artıyordu hoca gözümün kapanabileceğini ama bu sürecinde normal olduğunu mutlaka geçeceğini söylemişti ve öyle de oldu ameliyatımın 3. Günüydü ve ne yaptım ben dedim… o gece o kadar pişman oldum ki… eğer o gece yorum yazsa idim sanırım asla böyle bir şeye kalkışmayın yazardım Ama şuan pişman değilim ama tekrar yaptırırmıyım (Sanırım hayır) çünkü süreç gerçekten zorlu, tabi bazı insanlar süreci önemsemeyip sonuca odaklanabilirler bu belki de en doğru olanı ama ben o psikolojiyi bir daha yaşamak istemem açıkçası. Umarım sürecin sonunda revizyona hiç bir zaman ihtiyaç duymam.

Arkadaşlar kimse iyi niyetle yardım duygusu ile bu niyetle yapılana bir şey demez tepki göstermez.
Ben niçin eleştirdiğimi yazayım müsadenizle. Ben yaklaşık 3 aydır bu işi araştırmakla meşgulüm. Tam netleştim karar verdim ki kuzenim de süreci biliyor o da merak sardı o da takip ediyor konuyu hatta okuyor yazılanları.
O birden bak reklamvar dikkatli ol içime sinmedi hata mı yapıyorsun vs gibi çıkışlar yaptı. Demoralize oldum tam kendimi ameliyata hazırlamışken.
Bu iyi mi sizce. Ben Zekeriya beyin ne kadar yetenekli olduğunun farkındayım. Burada iki muhteşem sonucu alan arkadaş var ki ikisi ile de yazışıyorum. Bana çok yardımcı oldular.
Fakat dakikalar önce üye olup birden klişe gibi hissedilen şekilde yazılırsa bunun bıraktığı etki budur net. Böyle mi olmalı hayır tabi ki. Zekeriya bey bu tür soru işaretlerini hak etmeyen biri. Yani hastalarından öğrenebildiğim kadarı ike son derece de insani yönü güçlü ve kesinlikle yaptığı işin sonuçlarının da arkasında duran biri
Fakat bu şekilde çıkışlar adına zarar verir bence.. Ben sözü edilen sayfayı bilmiyorum takipçisi değilim. Fakat burada yardım alanlar var sanırım hatta bana canı gönülden yardımcı olan biri ameliyatını o oluşumun yönlerdirmesi ile olmuş ve çok memnun ve ameliyat da çok başarılı.
Fakat ben örneğin stres yaşadım kuzenlerimle tam kararımı verdiğim noktada.
Beylem arkadaş o kadar yardımcı okdu ki bana şu an üzülmüş olduğuna ben üzüldüm. Ben saatlerce kuzenlerimle bu konuyu tartıştım vazgeç diye tutturdular.
Daha farklı bir üslupla anlatsalar daha farklı etki bırakırlardı. Bir türlü anlatamadım dr un başarısı ile ilgisi yok zaten ihtiyacı yok reklama dr un diye kaç saat bu konu gündemimizde kaldı..
Niyet iyi aktarılırsa başarılı olur kabul görür. Hiç kimse burada dr a bir şey demiyor. Bu şekilde başka yanlış yönlendirme yaşayanlar olduğu için insanlar tedirgin olup korkuyorlar olay bu. Yoksa o sayfayı tanıdıkları dr u tanıdıkları bildikleri için değil bizi beni darlamaları. Başka yanlış yönlendirme kurbanı olanları bildikleri için temkinliler sadece. Yanlış anlaşılmaya müsait çıkışlar. Neden ? Çünkü dakikalar öncesi üye olup paatt diye yazılınca bilmetenler üzerinde böyle bir duygu oluşuyor çünkü daha önceden tanık oldukları bildikleri kötü sonuçlanan örnekler var.
Az kalsın beni vazgeçireceklerdi . Ama ben netim ... Gerçeği biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…