Orta yüz germe ameliyatı

Benim de nazobial bölgemde düşme var. Boynumda da başladı. Bu şakak germe alt yüzü topluyor mu?

Canım aynı kesi dediğin şakak için açılan kesi mi?
Orta yanak gerilince nazolabial çizgilerde azalma veya tamamen geçme oluyor mu
Evet sakak icin kesilen yerden endiskopik yapiliyor.ayni kesiden yani.dudak kenarindaki cizgilere tabuki etkisi var cunku yanak eski yerinden zamanla asagi kayiyor o sebeple kayan kisim nazolabial kisma siskinlik yapip cizgi yapiyor.orta yuz gerilince orasida geriliyor

MErhaba, asimetri devam ediyor, doktor tahmin ettiğim cvbı verdi geçecek ama ben emin değilim
Peki bu asimetriyi siz mi goruyorsunuz yani hic bilmeyen biri bunu direkt soyluyor mu?en gercek asimetri o oluyor cunku

Geçmiş olsun. Ben de çok yeni ameliyat oldum. Alt yüz ve şakak germe bir de dudak kaldırma. Aynı süreçlerden geçtim. 1 hafta kadar oldu. Doktorumun yaklaşımından memnunum. Fakat benim yüzüm genel anlamda çok şiş. Koca kafa dolaşıyorum ve gözlerim de şu anda çok çekik duruyor. İfadem tamamen değişti. Umarım bu şişler bir an önce iner 🙏 Sizin gözlerin altında ve kenarlarda da dikiş var mı ve çok çekik mi duruyor?
Merhaba Siz de mi aynı dr da oldunuz? Ben de alt yüz ve gıdı düşünüyorum. Ameliyattan korkuyorum ameliyatsız çözüm araştırdım ama çok etkili gibi değil. Siz sonuçtan memnunun kaldınız mı? İyileşme süreci ne oldu? Paylaşırsanız çok sevinirim.

Selamlar. Zekeriya kulu bende araştırıyorum. Şakak germe ve orta yüz germe ile ilgili olarak. Ameliyat olan arkadaşların durumu nasıl. Formda endoskopik yüz germe topiğinde endo işlemi ile ameliyatın 2 yıl sürmediğini yazmışlar. Böyle durumla karşılaşan var mı? Yine zekeriya hocaya ameliyat olan bi arkadaş (formda okudum) gözünde asimetri olduğunu (fazla çekilme) olduğunu 1 yılı geçmesine rağmen düzelmediğini ve aynı kişi başında çok ağrı olduğunu ve tümsek meydana geldiğini yazmış. Dr ye durumu bildirdiğinde dokuları yukarı kaldırmaya yarayan kalıcı ipin kopmuş olabileceğini bildirmiş. Dokular yukarı asılırken nasıl asılıyor 🙄 kaslar endoskop yardımı ile yukarı asılırken ip ile mi tutturuluyor? Kafam allak bullak oldu. Burun estetiği olunca nasıl kalıcı oluyor ömürlük kullanılabiliyor işin ehline denk gelince tabiki burun üstü deri tabakası zamana baglı yaşlanır gibi gibi ama sonuç kalıcı. Şakak germe ve orta yüz germe eğer kalıcı değilse hemen eskisi gibi oluyorsa yazık. Ücreti biriktirmek kolay değil ya da ben her 2 sene bi milyarlar verip tekrar edecek bütçeye sahip değilim. Aklımı karıştıran 2. Konu ise zekeriya hoca iyi bi cerrah sıcakkanlı ve ilgili gibi yorumlar okuyoruz. İnstagramda estetikle alakalı bi sayfa var. Ve hocaya işlem için gittiğinizde adımızı verirseniz indirim uyguluyor gibi paylaşım yapıyorlar. Bu durumdan tedirgin oldum. Bu kadar iyi bi hekim neden hasta yönlendirmesine ihtiyaç duysun. Ameliyat olan arkadaşların bütün yorumlarını okudum okuyorum. Güncel durumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Sağlıcakla kalın

Selamlar. Zekeriya kulu bende araştırıyorum. Şakak germe ve orta yüz germe ile ilgili olarak. Ameliyat olan arkadaşların durumu nasıl. Formda endoskopik yüz germe topiğinde endo işlemi ile ameliyatın 2 yıl sürmediğini yazmışlar. Böyle durumla karşılaşan var mı? Yine zekeriya hocaya ameliyat olan bi arkadaş (formda okudum) gözünde asimetri olduğunu (fazla çekilme) olduğunu 1 yılı geçmesine rağmen düzelmediğini ve aynı kişi başında çok ağrı olduğunu ve tümsek meydana geldiğini yazmış. Dr ye durumu bildirdiğinde dokuları yukarı kaldırmaya yarayan kalıcı ipin kopmuş olabileceğini bildirmiş. Dokular yukarı asılırken nasıl asılıyor 🙄 kaslar endoskop yardımı ile yukarı asılırken ip ile mi tutturuluyor? Kafam allak bullak oldu. Burun estetiği olunca nasıl kalıcı oluyor ömürlük kullanılabiliyor işin ehline denk gelince tabiki burun üstü deri tabakası zamana baglı yaşlanır gibi gibi ama sonuç kalıcı. Şakak germe ve orta yüz germe eğer kalıcı değilse hemen eskisi gibi oluyorsa yazık. Ücreti biriktirmek kolay değil ya da ben her 2 sene bi milyarlar verip tekrar edecek bütçeye sahip değilim. Aklımı karıştıran 2. Konu ise zekeriya hoca iyi bi cerrah sıcakkanlı ve ilgili gibi yorumlar okuyoruz. İnstagramda estetikle alakalı bi sayfa var. Ve hocaya işlem için gittiğinizde adımızı verirseniz indirim uyguluyor gibi paylaşım yapıyorlar. Bu durumdan tedirgin oldum. Bu kadar iyi bi hekim neden hasta yönlendirmesine ihtiyaç duysun. Ameliyat olan arkadaşların bütün yorumlarını okudum okuyorum. Güncel durumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Sağlıcakla kalın
Bende sizinle ayni durumdayim endoskopik yontemi cok arastirdim sizide gordugunuz yorumlari bende okudum. Teknik olarak endoskopigin pek uzun vadeli olmadigi kararini verdim. Ayrica istenmeyen durumlarda olusuyor sizinde bahsettiginiz gibi.Ben alindan ve kas ustunden lifting yapan bir yontemin daha uygun oldugunu dusunuyorum ve bu yone yoneldim suan bunu yapan bir doktor buldum gorusmeyi dusunuyorum icime sinerse bu teknikle olacagim operasyon, o bahsettiginiz instagram hesabimile ilgili burda konuslmustu sanirjm sahtebir durum soz konusuydu

Bu yöntem hakkında bilgim yok. Bilgi verir misiniz? Doktorun adını da öğrenmek isterim. Sevgiler. Ve operasyon geciren arkadaşların durumu nedir? Bilgi verirlerse çoook sevinirim

Bu yöntem hakkında bilgim yok. Bilgi verir misiniz? Doktorun adını da öğrenmek isterim. Sevgiler. Ve operasyon geciren arkadaşların durumu nedir? Bilgi verirlerse çoook sevinirim
Ali riza öreroğlu kendisine operasyon yaptiran sadece bir kisi vardi forumda oda cok memnundu instagram adresinden bakabilirsiniz. Ben gorusecegim insallah teknigi kafama yatiyor cok

Bende sizinle ayni durumdayim endoskopik yontemi cok arastirdim sizide gordugunuz yorumlari bende okudum. Teknik olarak endoskopigin pek uzun vadeli olmadigi kararini verdim. Ayrica istenmeyen durumlarda olusuyor sizinde bahsettiginiz gibi.Ben alindan ve kas ustunden lifting yapan bir yontemin daha uygun oldugunu dusunuyorum ve bu yone yoneldim suan bunu yapan bir doktor buldum gorusmeyi dusunuyorum icime sinerse bu teknikle olacagim operasyon, o bahsettiginiz instagram hesabimile ilgili burda konuslmustu sanirjm sahtebir durum soz konusuydu
Endeskopik minik aletlerle yapilan islem yani alin ustunden yapilan islemde endeskopik olacak bilginiz olsun🐥yani teknigin adi degil o islem ust yuzde oyle yapilmak zorunda.ama alt yuz deri kesiliyor mecbur o da

Peki bu asimetriyi siz mi goruyorsunuz yani hic bilmeyen biri bunu direkt soyluyor mu?en gercek asimetri o oluyor cunku
Merhaba,moralim çok bozuk, asimetri ötesinde şaşı bir bakış var, sürekli gözlük takıyorum ama yine de fark ediliyor, ben sadece asimetriye üzülürken abim şaşı mı oldun tek gözün garip bakıyor dedi. Ben ne yapıcamı bilmiyorum,asimetri şaşı görüntüye mi yol açıyor yoksa gözde de kayma mı oldu anlayamıyorum, doktor geçer diyor ama doktorlar hep aynı şeyi söylüyor,napıcamı bilmiyorum çok üzgünüm onca para ve bıraktım daha iyi görüntüyü sağlıksız ve sakat bir görüntü.. lütfen bi akıl verin ne yapıcamı bilmiyorum, 2 ay oldu ameliyat olalı

Belki okumuşsunuzdur , zekeriya hocaya oldum, bende asimetri var ve gün geçtikçe
şaşı bakış da farkediyorum dahası çevrem de söylüyor, inanılmaz üzgünüm aylarca ameliyat ücreti biriktirdim ve 2 aydır ağlıyorum, doktor geçer diyor ama biliyosunyz hiçbir doktor yanlışını kabul etmez, bende saç içindeki kesi yerlerinde sağ sol eşitsizlik var bu sebeple bu asimetri ve şaşılığın oluştuğunu düşünüyorum sonuçta aynı noktadan çekilmezse eşitlik olamaz.. sizin yazınızda 1 yıldır asimetrisi geçmeyen var diye okuyunca daha çok moralim bozuldu,içimde ufacık bi umut doktorun geçer demesine inanmak istiyodu, 1 yılda düzelmiyorsa düzeleceğini düşünmek aptallık olur.. ben ne yapıcamı bilmiyorum göz doktoruna gidip şaşılık için tedavi var mı onu mu sorgulasam , bi kaç ay daha duruma mı baksam bilmiyorum çok üzülüyorum bütün bu olanlara

X