Orta yüz germe ameliyatı

Selamlar. Zekeriya kulu bende araştırıyorum. Şakak germe ve orta yüz germe ile ilgili olarak. Ameliyat olan arkadaşların durumu nasıl. Formda endoskopik yüz germe topiğinde endo işlemi ile ameliyatın 2 yıl sürmediğini yazmışlar. Böyle durumla karşılaşan var mı? Yine zekeriya hocaya ameliyat olan bi arkadaş (formda okudum) gözünde asimetri olduğunu (fazla çekilme) olduğunu 1 yılı geçmesine rağmen düzelmediğini ve aynı kişi başında çok ağrı olduğunu ve tümsek meydana geldiğini yazmış. Dr ye durumu bildirdiğinde dokuları yukarı kaldırmaya yarayan kalıcı ipin kopmuş olabileceğini bildirmiş. Dokular yukarı asılırken nasıl asılıyor 🙄 kaslar endoskop yardımı ile yukarı asılırken ip ile mi tutturuluyor? Kafam allak bullak oldu. Burun estetiği olunca nasıl kalıcı oluyor ömürlük kullanılabiliyor işin ehline denk gelince tabiki burun üstü deri tabakası zamana baglı yaşlanır gibi gibi ama sonuç kalıcı. Şakak germe ve orta yüz germe eğer kalıcı değilse hemen eskisi gibi oluyorsa yazık. Ücreti biriktirmek kolay değil ya da ben her 2 sene bi milyarlar verip tekrar edecek bütçeye sahip değilim. Aklımı karıştıran 2. Konu ise zekeriya hoca iyi bi cerrah sıcakkanlı ve ilgili gibi yorumlar okuyoruz. İnstagramda estetikle alakalı bi sayfa var. Ve hocaya işlem için gittiğinizde adımızı verirseniz indirim uyguluyor gibi paylaşım yapıyorlar. Bu durumdan tedirgin oldum. Bu kadar iyi bi hekim neden hasta yönlendirmesine ihtiyaç duysun. Ameliyat olan arkadaşların bütün yorumlarını okudum okuyorum. Güncel durumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Sağlıcakla kalın
1 yıldır asimetrisi geçmeyen kişi kullanıcı adını yazar mısınız? Ben bu sayfayı tamamen okumuştum göremedim hatta kendim ameliyat olana kadar zekeriya beyle ilgili olumsuz yorum da okumsmıştım. 2 aydır asimetri ve şaşı bakış yüzünden cehennemi yaşıyorum.. o kişiyebişeyler sormak istiyorum

Endeskopik minik aletlerle yapilan islem yani alin ustunden yapilan islemde endeskopik olacak bilginiz olsun🐥yani teknigin adi degil o islem ust yuzde oyle yapilmak zorunda.ama alt yuz deri kesiliyor mecbur o da
Siz her konuda açık olarak tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz. Çok sağolun ama
1 yıldır asimetrisi geçmeyen kişi kullanıcı adını yazar mısınız? Ben bu sayfayı tamamen okumuştum göremedim hatta kendim ameliyat olana kadar zekeriya beyle ilgili olumsuz yorum da okumsmıştım. 2 aydır asimetri ve şaşı bakış yüzünden cehennemi yaşıyorum.. o kişiyebişeyler sormak istiyorum
Göz ameliyatı prof dr sevim çakmak diye bi topic var 35 36 sayfalarda bulabilirsiniz. Baya detaylı anlatım var. Çok geçmiş olsun bu arada. Siz de mi Zekeriya beye ameliyat oldunuz ve ameliyat zamanını ve hangi işlemleri olduğunu ve tam olarak ameliyat sonrası şikayetlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Allahın izniyle dilerim şikayetleriniz geçer...

Siz her konuda açık olarak tecrübelerinizi paylaşıyorsunuz. Çok sağolun ama

Göz ameliyatı prof dr sevim çakmak diye bi topic var 35 36 sayfalarda bulabilirsiniz. Baya detaylı anlatım var. Çok geçmiş olsun bu arada. Siz de mi Zekeriya beye ameliyat oldunuz ve ameliyat zamanını ve hangi işlemleri olduğunu ve tam olarak ameliyat sonrası şikayetlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Allahın izniyle dilerim şikayetleriniz geçer...
Yukarıda yazmışsınız. Net çekmedi. Kusura bakmayın

Bu operasyonu gecirenlerin sıkıntilari olmus ama hepsi okudugum kadariyla duzelmis. Yada eski haline donmus. Forumun cok eski tarihli endoskopik konusunda bir kac yil memnjn olmayan ama yuzu oturan kisiler vardi. Tabi moralinizi bozmak istemem tam tersi bence iki ay ckk erken botoks ve dolgu yaptirdigimizda bile hatta kan aldirdigimda mesela iki hafta morlukar gecmiyor. Siz anestesi alip amleiyat oldunuz bence biraz daha sabir bence goz doktoru arastiracaginiza doktorun yakasina yapisin ama dedigim gibi en az bir 6 ayi gorun ondan sonra.

Bu ameliyatı benim de bir arkadaşım oldu, doktor ismini bilmiyorum ama danla bilic'in doktoru demişti. Ona da ameliyat sırasında badem göz uygulamış doktor. İlk zamanlar inanılmaz şişlikleri oldu. 1 aydan uzun sürdü hatta elmacık kemikleri sanki yanak protezi yapılmış gibi kötü görünüyordu. Sonrasinda o şişlik bir nebze indi ama göz kapaklarından biri düşük biri çekik kaldı hiç memnun değil. Göz kapağındaki simetri farkı dışında sanki hiç işlem yapılmamış gibi. Ben de düşünüyorum onun sonucunun böyle olması beni de korkuttu 🙄 olanlar son durumlarını güncellerse bize de fikir olur 🙏🏻

Canım sadece göz resmini koyar mısın? Nasıl bir asimetri görmek istiyorum sakıncası yoksa.

Merhaba,moralim çok bozuk, asimetri ötesinde şaşı bir bakış var, sürekli gözlük takıyorum ama yine de fark ediliyor, ben sadece asimetriye üzülürken abim şaşı mı oldun tek gözün garip bakıyor dedi. Ben ne yapıcamı bilmiyorum,asimetri şaşı görüntüye mi yol açıyor yoksa gözde de kayma mı oldu anlayamıyorum, doktor geçer diyor ama doktorlar hep aynı şeyi söylüyor,napıcamı bilmiyorum çok üzgünüm onca para ve bıraktım daha iyi görüntüyü sağlıksız ve sakat bir görüntü.. lütfen bi akıl verin ne yapıcamı bilmiyorum, 2 ay oldu ameliyat olalı
Merhaba, aynı süreçlerden geçmiş biri olarak size naçizane tavsiyem moralinizi bozmayın. Çareyi de burada aramayın. Çünkü sizin önceki/ sonraki görüntünüzü görmeden kimse yorum yapamaz. Yapsalar bile sağlıklı olmaz. Sadece moralinizi daha da bozduğunuzla kalırsınız.

2 ay çok erken bi süre. Kişiden kişiye değişmekle birlikte ; Yüzünüzün oturması ödemlerin gitmesi vs en az 3 ay. Yaşla birlikte hatta bence daha fazla.
Eğer size söylenen süreyi beklemek istemiyorum diyorsanız da hoca nın ekibi hem çok ilgili ve de bilgili. Randevunuzu erkene alıp yüzyüze görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Buradaki yorumlar sizin ancak moralinizi bozar.
Şehir dışındaysanız watsap hattından bile yardımcı olurlar.

Merhaba, aynı süreçlerden geçmiş biri olarak size naçizane tavsiyem moralinizi bozmayın. Çareyi de burada aramayın. Çünkü sizin önceki/ sonraki görüntünüzü görmeden kimse yorum yapamaz. Yapsalar bile sağlıklı olmaz. Sadece moralinizi daha da bozduğunuzla kalırsınız.

2 ay çok erken bi süre. Kişiden kişiye değişmekle birlikte ; Yüzünüzün oturması ödemlerin gitmesi vs en az 3 ay. Yaşla birlikte hatta bence daha fazla.
Eğer size söylenen süreyi beklemek istemiyorum diyorsanız da hoca nın ekibi hem çok ilgili ve de bilgili. Randevunuzu erkene alıp yüzyüze görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Buradaki yorumlar sizin ancak moralinizi bozar.
Şehir dışındaysanız watsap hattından bile yardımcı olurlar.
Aslında çareyi burda aramak için değil,ildailda soru sordu onu yanıtladım ve belki aynı sorunu yaşayanlar varsa onlar da yazar diye açıkladım, şu an elimden beklemekten başka bişey gelmiyor ve doktorla zaten görüştüm geçecek demenin dışında bir yorumu yok üstelik ilk başlarda 2-3 ay derken sonraki görüşünde kesin süreyi bilmiyorum 6 ay veya 1 yılda düzelen var gbi bişeyler söyledi. Göz çekikliği eski yerine gelir dedi. Bi kaç hafta sonra yeniden randevum var zaten ama ben acaba göz kayması mı oldu diye göz doktoruna görğnnek istiyorum çünkü z. beyin tek söylediği sorun yok geçecek, çevrem şaşı bakıyosun diyosa bi sorun var ve göz doktoru bunu söylediğinde hocanın karşısına sorun yok diyemezsiniz bakın ciddi bir sorun var işte kanıtı deme imkanım olacak, şu an sadece ben iddia ediyorum o ortada sorun yokmuş gbi davranıyor , bu asimetri şehlalık durumunun sebebini bile anlatmadı. 1-2 aylık ameliyatlı kişileri gördüm hiçbir problem yoktu, bu ameliyat iyileşme sürecinin doğal sonucu olsa herkeste olurdu, burda yanlış bişeyler yapılmış ve tabiki herşey normalmiş gibi davranılıyor, beklemekten başka çarem olmadığını da biliyorum

Aslında çareyi burda aramak için değil,ildailda soru sordu onu yanıtladım ve belki aynı sorunu yaşayanlar varsa onlar da yazar diye açıkladım, şu an elimden beklemekten başka bişey gelmiyor ve doktorla zaten görüştüm geçecek demenin dışında bir yorumu yok üstelik ilk başlarda 2-3 ay derken sonraki görüşünde kesin süreyi bilmiyorum 6 ay veya 1 yılda düzelen var gbi bişeyler söyledi. Göz çekikliği eski yerine gelir dedi. Bi kaç hafta sonra yeniden randevum var zaten ama ben acaba göz kayması mı oldu diye göz doktoruna görğnnek istiyorum çünkü z. beyin tek söylediği sorun yok geçecek, çevrem şaşı bakıyosun diyosa bi sorun var ve göz doktoru bunu söylediğinde hocanın karşısına sorun yok diyemezsiniz bakın ciddi bir sorun var işte kanıtı deme imkanım olacak, şu an sadece ben iddia ediyorum o ortada sorun yokmuş gbi davranıyor , bu asimetri şehlalık durumunun sebebini bile anlatmadı. 1-2 aylık ameliyatlı kişileri gördüm hiçbir problem yoktu, bu ameliyat iyileşme sürecinin doğal sonucu olsa herkeste olurdu, burda yanlış bişeyler yapılmış ve tabiki herşey normalmiş gibi davranılıyor, beklemekten başka çarem olmadığını da biliyorum
Bu arada son olarak eklemek istiyorum, bu yaşadığım sıkıntı bir gün geçerse ( 6 ay 1 yıl sonra) burdan açık yüreklilikle paylaşırım burda benim amacım asla zekeriya hocayı kötülemek değil, kendisi ekibi çok ilgili ancak bu benim 2 aydır diğer gördüğüm bütün örneklerden farklı bu sorunu yaşıyor olduğum gerçeğini değiştirmiyor..

Merhaba,moralim çok bozuk, asimetri ötesinde şaşı bir bakış var, sürekli gözlük takıyorum ama yine de fark ediliyor, ben sadece asimetriye üzülürken abim şaşı mı oldun tek gözün garip bakıyor dedi. Ben ne yapıcamı bilmiyorum,asimetri şaşı görüntüye mi yol açıyor yoksa gözde de kayma mı oldu anlayamıyorum, doktor geçer diyor ama doktorlar hep aynı şeyi söylüyor,napıcamı bilmiyorum çok üzgünüm onca para ve bıraktım daha iyi görüntüyü sağlıksız ve sakat bir görüntü.. lütfen bi akıl verin ne yapıcamı bilmiyorum, 2 ay oldu ameliyat olalı
Cok sasirdim goz kasiyla oynanmiyor cunku
Siz panik yaomayin bence dr gececek diyorsa

Bu arada son olarak eklemek istiyorum, bu yaşadığım sıkıntı bir gün geçerse ( 6 ay 1 yıl sonra) burdan açık yüreklilikle paylaşırım burda benim amacım asla zekeriya hocayı kötülemek değil, kendisi ekibi çok ilgili ancak bu benim 2 aydır diğer gördüğüm bütün örneklerden farklı bu sorunu yaşıyor olduğum gerçeğini değiştirmiyor..
Ozelden resim gormem mumkunmu inanin merak ettim sasi olusunu cunki bende ayni doktora ameliyat oldum baska odemler varken asimetri tabiki oldu oda sol tarafima yattigim icindir diye dusundum ve hep sirt ustu yattim sonra duzeldi..
ve gercekten iki ay cok erken bir zaman.. bu ameliyat sabir ister ve doktora guvenin gececek diyosa gecer insallah

Merhaba kızlar,ben erdem Tezel e ameliyat oldum çok yalan söylüyor ve ameliyatları başka öğrencilerine yaptırıyor yüzüm çok kötü asimetrik başımın içi ağrıyor sürekli çekiyor bir kaşım başka iniyor diğeri başka kafamın içi çökük vidalar takıyor kafam resmen delik.sakın erdem Tezel e ameliyat olmayın.asla sözünde durmaz paragöz sahip çıkmaz hastasına

Merhaba kizlar bende yüz germe amaliyati istiyorum bana tavsiye edeceginiz doktor varmi ?dr gökhan ugur ve dr Erdem Tezel bilen varmi😊
Asla tavsiye etmiyorum.yüzümü maymuna çevirdi.asla sahip çıkmaz ameliyatını başka doktorlara yaptırır.tek yaptığı oyalamak kafamın içi çökük asimetrik tek göz farklı diğeri farklı en kötüsü 1 yıl geçti kafamdaki ağrılar geçmedi.

Ben kendim eğer durumlar el verirse Zekeriya beyde düşünüyorum. Gökhan bey aslında KBB. O yüzden burunda nasıldır bilmiyorum. Sadece bir burun ameliyatına şahit oldum çok sorun yaşıyordu sonrasında.
Arkadasım Gökhan beyde burun ameliyatı oldu çok memnun. Bende burun estetiği vardı dolguyla düzeltme yaptı harika oldu. İzmirden gidiyoruz. Çok memnunuz

Ne güzel işte gidin burnunuzu yaptırın, yüzünüzü değil. Adı üstünde KBB doktoru👍

Arkadasım Gökhan beyde burun ameliyatı oldu çok memnun. Bende burun estetiği vardı dolguyla düzeltme yaptı harika oldu. İzmirden gidiyoruz. Çok memnunuz
Ben Gökhan beyin KBB uzmanlığını bir şey söyleyemem. Fakat 1 kişinin yıllar önce bazı problemler yaşadığını biliyorum. Yüz germe, göz estetiği farklı bir branş benim bakış açıma göre. Ve bunda başarılı olmadığı 1-2 uygulaması var tanıdığım.

Ben artık sizin tecrübelerinizi paylaşmak yerine(gerçi hiç bir zaman süreci yazmayıp sadece doktor ismi yazdınız) sayfa sayfa gezip başlıklara doktorun adınızı yazmanızdan ciddi sıkıldım, aradığınızda ismimi verin işlemleriniz hızlı olur demenizden sıkıldım(hatırlıyorsunuz değil mi bu olayı), artık burada paylaşım yapmıyorum diyip her başlığa instagram adresinizi ima etmenizden de sıkıldım. Kısacası beni sıktınız, kadın ( S Supheci ) gözlerim şaşı oldu diyor hangi tıbbı tecrübenize dayanarak doktor dediyse düzelir gibi bir cümle kuruyorsunuz? Düzelmez ise sorumluluğu siz mi alacaksınız?

Yüzlerce binlerce kez dedik ki doktor ismi telaffuz etmeyin, tecrübelerinizi yazın dinleyen yok. Sanki doktorun asistanı gibi doktor şöyle şeker, böyle şeker ben şunu da oldum, bunu da oldum.

Okuma ve anlama konusunda kıtlık yaşayanlarda aaaa ismi çok geçiyorsa iyidir tezi ile yollarına devam ediyor. Şunu çok net ima ediyorum operasyon dönemi bittikten sonra hala sitede durup sadece estetikte yazıp çiziyorsa kesinlikle bu işten bir çıkarı vardır. Bu kişilerin söylediklerine itibar etmeyin.

Estetik portföyünde yazan bu süreçten geçen kişiler ;

- önce araştırır, sorar, örneklere bakar
- sonra karar verir
- operasyonu geçirir, operasyon sürecini yazar
- sonuçları paylaşır
- ve gider

sitede ona hitap eden bir bölüm yoksa bir daha bu siteye uğramaz. Eğer hala burada zaman geçiriyorsa emin olun bir menfaati vardır.

not : konu sahibi ile mesajımın alakası yoktur başka bir üyeden bahsediyorum, konu sahibi zaten söylediğim sürece uymuş.

Son düzenleme:
X