Orta yüz germe ameliyatı

Keşke bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmasaydınız. Mesela bunları yazmadan önce biraz araştırma yapsaydınız. Önceki mesajlarıma göz atsaydınız, aynı doktor için bir çok sayfada konu açıldığını ve aynı kişilerin bir doktoru överken diğerlerini karaladığını görebilseydiniz.

Siz nasıl bir motivasyonla üstünüze alınıp cevap verme ihtiyacı duyduysanız ben de aynı motivasyonla dikkatimi çeken ve başka üyelerin de dikkatini çekmiş olan haksız bir durum hakkında yazma ihtiyacı duydum.

Zekeriya Bey sürekli övülüyor, açıp kendisine hocam sizi niye övüyorlar diye mi sormalıydım? Ne yapmamı bekliyordunuz anlayamadım tam olarak. Ameliyat için araştırma yapıyorum ve bu süreçte doktorlarla da iletişim kuruyorum. Daha önce de başka bir doktora orta yüz germe ameliyatı oldum ve tüm sürecimi sayfalarca paylaştım. Özelden soranlara yardımcı olmaya çalıştım. Ameliyat öncesinde de gitmediğim yazışmadığım doktor kalmadı. Laser lipo ameliyatım için de araştırma yaptım. Şimdi yine ameliyat planladığım için yine aynı sürece girdim. Dün Loren Casharllari'ye gittim örneğin. Önceki haftalarda Çetin Duygu, Tarık Üregün, Ercan Karacaoğlu. Ercan Bey'le uzun uzun mesajlaştık, yöntemlerini sordum. Üşenmem mi gerekiyordu? Benim bu platformda olma amacım bu. Asıl siz neden rahatsız oldunuz?

Ortada kazanç sağlamak için insanları manipule eden bir ağ var. Bu platformda yeni değilim. Ameliyat olduğum ve memnun kaldığım doktorları bile fütursuzca övdüğüm, şu doktora da ameliyat olmayın uzak durun kasap vs dediğim tek bir mesajımı göremezsiniz. Ben memnun kalırım başkası kalmayabilir sonuçta bu işin doğasında var. Kimsenin vebalini almak isteme

Hanımefendi hocanın niye bu kadar övüldüğünü diğer KBB uzmanının da neden bu kadar yerildiğini kendime çok dert etsem sizin gibi. Giderim Zekeriya hoca ya, uzmanlık alanlarını ameliyatlarını yurt dışı eğitimlerini hasta portföyü görürüm. Birinci ağızdan dinlerim. Anlatmak istediğim bu.

bu dediğimi yapsanız en azından yıllarını ihtisasını bu işe adamış yurt dışında eğitimler almış bir plastik cerrahla KBB uzmanını kıyaslamanın da yanlış olduğunu görürsünüz.
Yazdıklarınızın neresinden tutsam elimde kalıyor. Bir de insanlar manipüle eder över yerer Allah akıl fikir ve gözlem kıyaslama yeteceği vermiş. Sizin okuduklarınızı anlatmaya çalıştıklarınızı buraya araştırmaya gelen insanlar da görüyor merak etmeyin.

Hanımefendi hocanın niye bu kadar övüldüğünü diğer KBB uzmanının da neden bu kadar yerildiğini kendime çok dert etsem sizin gibi. Giderim Zekeriya hoca ya, uzmanlık alanlarını ameliyatlarını yurt dışı eğitimlerini hasta portföyü görürüm. Birinci ağızdan dinlerim. Anlatmak istediğim bu.

bu dediğimi yapsanız en azından yıllarını ihtisasını bu işe adamış yurt dışında eğitimler almış bir plastik cerrahla KBB uzmanını kıyaslamanın da yanlış olduğunu görürsünüz.
Yazdıklarınızın neresinden tutsam elimde kalıyor. Bir de insanlar manipüle eder över yerer Allah akıl fikir ve gözlem kıyaslama yeteceği vermiş. Sizin okuduklarınızı anlatmaya çalıştıklarınızı buraya araştırmaya gelen insanlar da görüyor merak etmeyin.

Hanımefendicim yurt dışında eğitim almayan doktor mu kaldı? Siz diğer doktorların nerede ne eğitimleri aldığını, hasta yorumlarını, videolarını inceliyor musunuz? Farkındaysanız doktor yarıştırması yapmıyorum. Siz canhıraş tarafgirlik yaptığınız için bu konuya giriyorum. Ayrıca tüm dünyada olduğu gibi bizde de baş ve boyun bölgesiyle ilgili tüm ameliyatların eğitimini vermek ve ameliyatlarını yapmaktan sorumlu uzmanlık alanı KBB dir. Amerika ve Avrupa'da yüz plastik cerrahisi, KBB'nin yan dalıdır. Türkiye'de de KBB uzmanları tüm yüz plastik cerrahi uygulamaları konusunda eğitim alır. Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Akademisi Başkanlığına KBB uzmanı Prof Fazıl Apaydın atanmıştır yine Prof Özcan Çakmak da komisyon başkanlığı yapmıştır. Yani durum sizin indirgemeci bir üslupla yaptığınız tasvirlerden ibaret değil.
Burun ameliyatımı plastik cerraha yaptırdım yıllar önce hem sağlık hem görüntü açısından sorun yaşadım. Düzelttirmek için ikinci bir plastik cerraha gittim yine memnun kalmadım. Son olarak bir KBB uzmanına ameliyat oldum (Muhammet Dilber) ve diğer ikisinden daha iyi iş çıkardı. Bu bana özel bir durumdur genellemez elbette ama aynı zamanda buz gibi de bir gerçektir. Siz şimdi bu isimleri niye savunuyorsunuz da dersiniz ama belirttiğiniz gibi ben etrafımdaki olayları "dert edinen" biriyim. Ve dezenformasyona dayalı yalan haber medyacılığından fazlasıyla sıtkım sıyrılmış durumda. Burada konunun öznesi siz ya da ben değiliz, dönen başka olaylar. Sonucundan memnun kalıp menfaat sağlamadan yorum yapan arkadaşların deneyimleri çok kıymetli iyi ki varlar. Yeter ki araya parazitler girmesin.

Gokhan bey o siteden cok cekmis biri cunku kendisi bi ara ist da da ameliyat yapiyordu. kisa sureligine galiba bilmiyorum okadarini.bende görüşmeye gitmistim.ve bu konusulmustu ancak benim tercih etmeme sebebim kesinlikle yara iziydi .benim en takildigim nokta orasidi cunku.o donem butcem yetmedigi icin kisa bir sure askiya almistim durumu.1arkadasim oldu ve birde bir hastasiyla gorustum yara izi benlik degildi vazgectim.bu tercih meselesi.forumu zaten bunun icin kullaniyoruz🤗

Tabi ki ben de aynı şeyi söylüyorum

Gokhan bey o siteden cok cekmis biri cunku kendisi bi ara ist da da ameliyat yapiyordu. kisa sureligine galiba bilmiyorum okadarini.bende görüşmeye gitmistim.ve bu konusulmustu ancak benim tercih etmeme sebebim kesinlikle yara iziydi .benim en takildigim nokta orasidi cunku.o donem butcem yetmedigi icin kisa bir sure askiya almistim durumu.1arkadasim oldu ve birde bir hastasiyla gorustum yara izi benlik degildi vazgectim.bu tercih meselesi.forumu zaten bunun icin kullaniyoruz🤗
Tabi ki ben de aynı şeyi söylüyorum, sevgiler

Asla anlamadigim bir sey var sitede .
Herkesin akli var ve kimse ozel fotolarini bu platformda paylasmak zorunda degil.mesela ben tercih etmiyorum.bu sorgulanamaz bile.isteyene instagram hesabimi veriyorum neden cunku orasi benim🤗 hatta gogus ameliyati dusunuyorum kalkip buradan kimseyi zorlayamam resim gormek icin degil mi.ama dr arastirmasi yapan biri olarakta kim nerede ne yaptirmis ne kadar memnun gormek öğrenmek isteriz.komsum burun ameliyatı oldu mesela 2.kez ilk dr icin uzak dur dedi neden cunku memnun kalmadi.brn bunu kimse kusura bakmasin dikkate alirim.
Bu arada tum dr lardan bizene .biz sorun cozsunler isteriz.
Aklima takilan bir konuda bahsedilen dr gokhan (ahmet mehmet ali de olsa ne farkeder)boyle bir anlasma yapmis mi.demek ki yapmis. nerede anladamadilar da beni kotuluyor demis ki.ben buraya takildim acikcasi.yani 2 ihtimal var kizlar ya islem sonrasi cok sikayet geldi ya da .... Bunu dusunmek bile istemiyorum.ilafin kisasi bizim aklimiz var.
Ben islem yaptirdim memnunum bunu denen soylemiyim.kaldiki nazobiellerimde sorun var dedim bu benim icin sorun mesela dr a bunun neden oldugunu sorucam sonucta para verdik di mi.ve havadan toplamiyoruz.yani övmuyoruz paylasiyoruz

Asla anlamadigim bir sey var sitede .
Herkesin akli var ve kimse ozel fotolarini bu platformda paylasmak zorunda degil.mesela ben tercih etmiyorum.bu sorgulanamaz bile.isteyene instagram hesabimi veriyorum neden cunku orasi benim🤗 hatta gogus ameliyati dusunuyorum kalkip buradan kimseyi zorlayamam resim gormek icin degil mi.ama dr arastirmasi yapan biri olarakta kim nerede ne yaptirmis ne kadar memnun gormek öğrenmek isteriz.komsum burun ameliyatı oldu mesela 2.kez ilk dr icin uzak dur dedi neden cunku memnun kalmadi.brn bunu kimse kusura bakmasin dikkate alirim.
Bu arada tum dr lardan bizene .biz sorun cozsunler isteriz.
Aklima takilan bir konuda bahsedilen dr gokhan (ahmet mehmet ali de olsa ne farkeder)boyle bir anlasma yapmis mi.demek ki yapmis. nerede anladamadilar da beni kotuluyor demis ki.ben buraya takildim acikcasi.yani 2 ihtimal var kizlar ya islem sonrasi cok sikayet geldi ya da .... Bunu dusunmek bile istemiyorum.ilafin kisasi bizim aklimiz var.
Ben islem yaptirdim memnunum bunu denen soylemiyim.kaldiki nazobiellerimde sorun var dedim bu benim icin sorun mesela dr a bunun neden oldugunu sorucam sonucta para verdik di mi.ve havadan toplamiyoruz.yani övmuyoruz paylasiyoruz

Yazdıklarınızın tamamı anlaşılmıyor. Doktorla anlaşma yapılmış mı ne olmuş iletişime geçip sorarsınız. Komisyonla çalışan kişi başka hangi doktorlarla çalışmış hangilerini önce övüp sonra aniden kötülemiş bunları da araştırabilirsiniz, gerçekten öğrenmek istiyorsanız tabi.
Bence anlamak isteyenler ne demek istediğimi anlamıştır. Daha fazla yazmaya gerek yok.
İkinci ihtimal dediğiniz auvv size yakın olan bir ihtimal sanırım.
Ve son olarak evet herkesin aklı var bu yüzden 5 başlıkta 7/24 akıl dağıtırken bunu göz önüne alırsınız belki.

Yazdıklarınızın tamamı anlaşılmıyor. Doktorla anlaşma yapılmış mı ne olmuş iletişime geçip sorarsınız. Komisyonla çalışan kişi başka hangi doktorlarla çalışmış hangilerini önce övüp sonra aniden kötülemiş bunları da araştırabilirsiniz, gerçekten öğrenmek istiyorsanız tabi.
Bence anlamak isteyenler ne demek istediğimi anlamıştır. Daha fazla yazmaya gerek yok.
İkinci ihtimal dediğiniz auvv size yakın olan bir ihtimal sanırım.
Ve son olarak evet herkesin aklı var bu yüzden 5 başlıkta 7/24 akıl dağıtırken bunu göz önüne alırsınız belki.
Uslup👎

Yaklaşık bir hafta önce Zekeriya hocama orta yüz germe ameliyatı oldum (şakak kaldırma,orta yüz germe,kantopeksi) ben 36 yaşındayım orta yüz hattım çok düştüğü için bu ameliyata karar verdim ve pandemi döneminde bu ameliyatı yapan doktorları araştırdım.7 aylık araştırma sonucu Zekeriya hocamda karar kıldım. Nedenlerine gelince instagram hesabında paylaştığı fotograflar kendisi hakkında yapılan yorumlar oldu.İstanbul da bu ameliyatı yapan tüm doktorları biliyorum artık (instagram da paylaşmayanla ilgili hiç araştırma yapmadım ) ve bu konuda en iyi onun olduğuna karar verdim.Ekim ayında ön görüşme için gittim hocamızın tavrı güleryüzüde kesin karar vermeme sebep oldu.Bana kalsa hemen olmak istiyordum ama en erken ocak 29 randevusu verildi bende kabul ettim. Bu arada hocamızın girişteki asistanlarıda gerçekten çok kibar ve güleryüzlü insanlar .Bazı yaptığım yorumları ve süreci soran olması sebebiyle ayrı bir başlık altında anlatayım dedim.
Merhaba bir sey sormak istiyorum sizin nazobialler cizgileriniz azaldi mi orta yuz isleminde ayni donem islem yaptirmistik.merak ettim de

Geçmiş olsun. Ben de çok yeni ameliyat oldum. Alt yüz ve şakak germe bir de dudak kaldırma. Aynı süreçlerden geçtim. 1 hafta kadar oldu. Doktorumun yaklaşımından memnunum. Fakat benim yüzüm genel anlamda çok şiş. Koca kafa dolaşıyorum ve gözlerim de şu anda çok çekik duruyor. İfadem tamamen değişti. Umarım bu şişler bir an önce iner 🙏 Sizin gözlerin altında ve kenarlarda da dikiş var mı ve çok çekik mi duruyor?
Merhaba alt yüz germede dikişler yüzün neresinde oluyor ?

Benim anlamadığım kimse buraya fiyat yazmıyor. Halbuki sizler de öncesinde bu yollardan geçtiniz ne olur ki sanki fiyat belirtseniz

Herkese merhaba, ben yaklaşık 20-25 gün önce zekeriya beye şakak ve orta yüz germe ameliyatı oldum, daha önce de yazmıştım zaten, çöküklük hissizlikvs gibi pek çok sıkıntı oldu herkesteki gbi, onlar yavaş yavsş düzeliyor ancak ödemler geçti ve farkettimki kapanmayan sol gözüm diğer göze göre daha büyük ve çekik. Asimetri var. Ameliyat olanlar yazabilir mi aynı sorunu yaşayan oldu mu? Ameliyat sonrası şikayetlere herkes geçecek diyor ancak asimetri nasıl geçer ki!! Gerginlik geçtiğinde iyileşme aynı oranda olacağından daha çekik olan göz diğerine göre hep daha çekik kalmaz mı? Sol gözümün kapanmamasını da buna bağlıyorum. Lütfen ama lütfen önceden ameliyat olanlar yazabilir mi? Asimetri problemiyle karşılaştınız mı? Gerçekten iyileşiyor mu?o kadar para ödeyip bi de böyle bi sıkıntı yaşamak çok yıpratıyor sürekli ağlıyorum😔😔 tamamen düzelmesi imkansız gibi geliyor çok üzülüyorum, doktora muayneye gidince söyliycem henüz söylemedim

Herkese merhaba, ben yaklaşık 20-25 gün önce zekeriya beye şakak ve orta yüz germe ameliyatı oldum, daha önce de yazmıştım zaten, çöküklük hissizlikvs gibi pek çok sıkıntı oldu herkesteki gbi, onlar yavaş yavsş düzeliyor ancak ödemler geçti ve farkettimki kapanmayan sol gözüm diğer göze göre daha büyük ve çekik. Asimetri var. Ameliyat olanlar yazabilir mi aynı sorunu yaşayan oldu mu? Ameliyat sonrası şikayetlere herkes geçecek diyor ancak asimetri nasıl geçer ki!! Gerginlik geçtiğinde iyileşme aynı oranda olacağından daha çekik olan göz diğerine göre hep daha çekik kalmaz mı? Sol gözümün kapanmamasını da buna bağlıyorum. Lütfen ama lütfen önceden ameliyat olanlar yazabilir mi? Asimetri problemiyle karşılaştınız mı? Gerçekten iyileşiyor mu?o kadar para ödeyip bi de böyle bi sıkıntı yaşamak çok yıpratıyor sürekli ağlıyorum😔😔 tamamen düzelmesi imkansız gibi geliyor çok üzülüyorum, doktora muayneye gidince söyliycem henüz söylemedim
Bence 20 25 gun sonuc icin cok erken gibi benimde mesela sag gozum cekikti ve kaslarim cok kalkikti

Bence 20 25 gun sonuc icin cok erken gibi benimde mesela sag gozum cekikti ve kaslarim cok kalkikti
Öyle mi diyosunuz😳😳bariz bi fark var nasıl eşitlenir bilmiyorum.zaten doktora da yazmadım muayne gününde söyliycem ama geçecek diycene eminim, hangi doktorkalıcı derki zaten. Ben 3 ayı sabırla bekliycem ama geçmezse ne olacak bilmiyorum😔😔

X