Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne güzel maşallah ben de verdikten sonra almadığım yıllarca koruyabildigim evreye geçerim umarım

Aystiii bu sefer basladimmm

Sinirlendim yine aptal boza. Ama bugun cidden basladim
ne emoji atsam şaşırdım kendine hakaret etmek nedir

Kahvalti ve arada yedigim kiraz grami hesaplandi . Arada bi yesil vcay ve sutlu foltre kahvw
tamam canım afiyet olsun
kahvaltıda neler vardııı

Püfffff jusura bakma
haha

30 Haziran da ismim değişiyoor , fitcheesecake nasıl

Şu an 125 kilom boyum 169
Aslında o yüzden 90 üstü kişiler diye yazmıştım mesaja. Ama farketmez hatta kilo korumasında olan kişilerle daha da motive olurum belki de
süper şu anda çok sıkmana gerek yok canım ,gel bazal metabolizma hızını hesaplayalım: 125x24x0,90
olsun 90 üstü olman daha iyi çünkü daha hızlı gidecek canım büyük ihtimalle ,ödemin daha fazla
yüzde olarak hesaplarsak senin 2.5 kilo vermen bizim 1.5 kilomuza eş

soleyyy 2.700 çıkıyor bazal metabolizman
ideal kilon 60-65 arası canım , protein ihtiyacın da buna göre 60-70 gr ama 80 gr alsan süper olur
sana ilk post umdaki ilk beslenmeyi öneririm canım, kalori saymıyorsun ama protein karbon yağ aralığında kalmayı hedefliyorsun istediğin kadar yardımcı olurum
bir de vitamin mineral takviyesi öneririm haftada1-2 en azından canım

Yani 2700 ise en az 400-500 kalori açık mı oluşturmam gerekiyor?

Yani 2700 ise en az 400-500 kalori açık mı oluşturmam gerekiyor?
aynen , ama mesela orta grupta beslensen 200 sınır karbonhidrat aldın diyelim 800 kalori, 100 yağ 900 kalori, 80 protein 320
toplam yaklaşık 2.000 oluyor
ertesi gün 200 yetmedi 240-250 civarı yetti diğer değerler benzerse, 2200 almış oluyorsun canım
daha dar aralıkta hesap yapınca iş zorlaşıyor ama onu da yapabiliriz
lif hedefin de 20-25 gr civarı olmalı :)

Samsung health uygulamasına yazarım gün içinde orda lif vitaminler protein karbonhidrat hesaplıyor gün sonunda da ekran görüntüsü atarım

Teşekkür ederim bu arada
rica ederim
gün gün alışırsın neyde ne kadar karbonhidrat var protein var vs
markette dolaşırken de hergidişte birkaç ürünü inceleyebilirsin sana çok şey katacak inan
ya da diyetkolik uygulamasında olabilir, her gün birkaç besine bakabilirsin canım
akşam attığında da konuşuruz ss i

Slm tanıyamadım
3 haftadir diyetisyene başladı yaklaşık 3.5 kilo gitti . Aralıklı oruca yapiyorum 16 /8. Bunun yanında firsat buldukça yuruyorum
Ben de ilk kez gördüm sanırım slm
Ziyaret edenleri görüyorum da ☺
Çok çok iyi canım maşallah devam
Boyumuz da aynıymış :) inşallah ben de düşebilirim 60lara ay sonunda :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…