Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaklaşık 10 yıl önce 90lardaydım canım aa çok şükür 5 yıldır 70lerden yukarı çıkmıyorum. Kadınlar Kulübü ne de 76 kiloda kaydolmuştum yani son durum olarak çok fark yok 😂 deneye deneye gidiyorum canım acelem yok sanırım :dondurma:
Ne güzel maşallah ben de verdikten sonra almadığım yıllarca koruyabildigim evreye geçerim umarım

Aystiii bu sefer basladimmm
:KK9: :KK200:

Sinirlendim yine 😩😩 aptal boza. Ama bugun cidden basladim
ne emoji atsam şaşırdım 😂 kendine hakaret etmek nedir :oha:

Kahvalti ve arada yedigim kiraz grami hesaplandi . Arada bi yesil vcay ve sutlu foltre kahvw
tamam canım :KK66: afiyet olsun
kahvaltıda neler vardııı :KK8:

Püfffff jusura bakma 😠😠💃😇😁😆🤗😍🙂🤔🤩😘😂👍
haha 😁

30 Haziran da ismim değişiyoor , fitcheesecake nasıl :KK200:

Şu an 125 kilom boyum 169
Aslında o yüzden 90 üstü kişiler diye yazmıştım mesaja. Ama farketmez hatta kilo korumasında olan kişilerle daha da motive olurum belki de 😊
süper 😘 şu anda çok sıkmana gerek yok canım ,gel bazal metabolizma hızını hesaplayalım: 125x24x0,90
olsun 90 üstü olman daha iyi çünkü daha hızlı gidecek canım büyük ihtimalle ,ödemin daha fazla :KK66:
yüzde olarak hesaplarsak senin 2.5 kilo vermen bizim 1.5 kilomuza eş

soleyyy soleyyy 2.700 çıkıyor bazal metabolizman :KK8:
ideal kilon 60-65 arası canım , protein ihtiyacın da buna göre 60-70 gr ama 80 gr alsan süper olur :super:
sana ilk post umdaki ilk beslenmeyi öneririm canım, kalori saymıyorsun ama protein karbon yağ aralığında kalmayı hedefliyorsun 🤩 istediğin kadar yardımcı olurum
bir de vitamin mineral takviyesi öneririm haftada1-2 en azından canım

soleyyy soleyyy 2.700 çıkıyor bazal metabolizman :KK8:
ideal kilon 60-65 arası canım , protein ihtiyacın da buna göre 60-70 gr ama 80 gr alsan süper olur :super:
sana ilk post umdaki ilk beslenmeyi öneririm canım, kalori saymıyorsun ama protein karbon yağ aralığında kalmayı hedefliyorsun 🤩 istediğin kadar yardımcı olurum
bir de vitamin mineral takviyesi öneririm haftada1-2 en azından canım
Yani 2700 ise en az 400-500 kalori açık mı oluşturmam gerekiyor?

Yani 2700 ise en az 400-500 kalori açık mı oluşturmam gerekiyor?
aynen , ama mesela orta grupta beslensen 200 sınır karbonhidrat aldın diyelim 800 kalori, 100 yağ 900 kalori, 80 protein 320
toplam yaklaşık 2.000 oluyor :KK66:
ertesi gün 200 yetmedi 240-250 civarı yetti diğer değerler benzerse, 2200 almış oluyorsun canım
daha dar aralıkta hesap yapınca iş zorlaşıyor ama onu da yapabiliriz
lif hedefin de 20-25 gr civarı olmalı :)

aynen , ama mesela orta grupta beslensen 200 sınır karbonhidrat aldın diyelim 800 kalori, 100 yağ 900 kalori, 80 protein 320
toplam yaklaşık 2.000 oluyor :KK66:
ertesi gün 200 yetmedi 240-250 civarı yetti diğer değerler benzerse, 2200 almış oluyorsun canım
daha dar aralıkta hesap yapınca iş zorlaşıyor ama onu da yapabiliriz
lif hedefin de 20-25 gr civarı olmalı :)
Samsung health uygulamasına yazarım gün içinde orda lif vitaminler protein karbonhidrat hesaplıyor gün sonunda da ekran görüntüsü atarım😊

Teşekkür ederim bu arada 😍
rica ederim
gün gün alışırsın neyde ne kadar karbonhidrat var protein var vs
markette dolaşırken de hergidişte birkaç ürünü inceleyebilirsin 😍 sana çok şey katacak inan
ya da diyetkolik uygulamasında olabilir, her gün birkaç besine bakabilirsin canım
akşam attığında da konuşuruz ss i

Slm tanıyamadım 🙄
3 haftadir diyetisyene başladı yaklaşık 3.5 kilo gitti . Aralıklı oruca yapiyorum 16 /8. Bunun yanında firsat buldukça yuruyorum
Ben de ilk kez gördüm sanırım slm ☺️
Ziyaret edenleri görüyorum da ☺
Çok çok iyi canım maşallah devam :KK9: :KK200:
Boyumuz da aynıymış :) inşallah ben de düşebilirim 60lara ay sonunda :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X