Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20211014_141839.jpg

Kızlarr öğle yemeğimm :) lavaşı evden getirdim buna sar emice dedim :KK73:

Oy küçüklermiş, Allah bağışlasın , ayrılık süreci zor mu geçti? İleride çocuklar babayla kalır mı :KK43: neden ayrılik oldu ?
Sağol kuzum evet minikler henüz 🥰
Evet maalesef zor geçti, hamileyken aldatıldığımı öğrendim.
Boşanma da anlaşmalı açılıp, eşimin boşanmak istememesi nedeniyle çekişmeliye döndü ama boşandım çok şükür. Evet ayrı kalmak zorunda kalacaklar küçük zaten babasının kim olduğunu bile bilmiyor kucağına gidince ağlıyor kim bu diye, büyük oğlum da son görüşmede biraz sıkıntı çıktı ondan dolayı soğudu babasından. Görüşmüyorlar epeydir. Ama eğer oğlum babasına yeniden ısınabilirse ayda bir görüşecekler.

3 günde 2.5 kilo muuu:oha::oha:
cnm yeni başlamış gibi oldu ondan :KK66:
sağol cnmm 💃
3 bardak oldu Su
oh oh 👏
Canım ilkinde ve sonuncusunda da net bir şekilde kuş görünüyor buda haber manasına geliyor, yakında uzaktaki birinden güzel bir haber alabilirsin😍 sonra yılan gördüm bi tane kocaman o da düşmana işaret aman dikkat, gözünü açık tut🤣
oyy hadi inşallah cnmm ,o yılanın kafasını ezeyimmm :sinirli:
Afiyet olsun canikom:KK68::KK68:
sağol aşkom sonra da kurabiye yedim o kaçamak oldu bugün 😘

Boşanma da anlaşmalı açılıp, eşimin boşanmak istememesi nedeniyle çekişmeliye döndü ama boşandım çok şükür. Evet ayrı kalmak zorunda kalacaklar küçük zaten babasının kim olduğunu bile bilmiyor kucağına gidince ağlıyor kim bu diye, büyük oğlum da son görüşmede biraz sıkıntı çıktı ondan dolayı soğudu babasından. Görüşmüyorlar epeydir. Ama eğer oğlum babasına yeniden ısınabilirse ayda bir görüşecekler.
Büyük geçmiş olsun, kurtulmuşsun,şu erkekler aldattığı halde kabullenilmeyi istiyor

Zor bi süreç ya canım gelmiş geçmiş olsun. Çocuklar için daha zor oluyor maalesef

cnm yeni başlamış gibi oldu ondan :KK66:

sağol cnmm 💃

oh oh 👏

oyy hadi inşallah cnmm ,o yılanın kafasını ezeyimmm :sinirli:

sağol aşkom sonra da kurabiye yedim o kaçamak oldu bugün 😘
Ez ez öldür onu🤣
Kurabiyeden birşeycik olmaz iyi olmuş afiyet olsun 🥰 benim bugünkü bir tane ufak çikolata yemekti🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X