ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba arkadaşlar bende konyadan oriflame danışmanıyım.konyadan üye olmak isteyen varsa beklerim.bu ay 1 tl. ayrıca dün izmirden ürünleri tanıttılar sistemi anlattılar çok memnun kaldım.hediye falan da getirmişler.....sorusu olan varsa cevaplarım

merhaba arkadaslar,sız orıflame temsilcilerıne bazı urunlerle ılgılı soru sormak ıstıyorum.bu aynın katalogundakı saç bakım urunlerınden durulanmayan hacım veren sıvı sac spreyı,ve pure nature urunlerı nasıldır? ılk defa bu urunlerı denemek ıstıyorumvereliniortak

jölesi ni kullanıyorum kalıcı değil hemen etkisi gidiyor pure nutere serisi harika kil maskesi özellikle tavsiye ederim essetails de tavsiye edebileceğim günlük bakım serisi olarak güzel

kızlar oriflame yı cok sewıorum ama benım temsılcı mı aksatıyor yoksa gercekten gec mı gelıyor anlamadım.mesela ben bu hafta sıparıs verıcem ortalama nezmn gelmesı gerekır?

arkadaşlar ben de üç ürün hakkında kullananların yorumlarını öğrenmek istiyorum.
1.SOL GOLDEN GÜNEŞSİZ BRONZLAŞTIRICI VÜCUT SPREYİ
2.ANTİOKSİDAN SAÇ KREMİ ÜZÜM & EKİNEZYA ÖZLÜ
3.DANCING LADY VÜCUT KREMİ

ben yeni üye oldum oriflame umarım başarılı bişeyler çıkar ortayaa..
Avon çıktıktan sonra oriflame bitti diyolar ama bence oriflame daha sağlıklı diye düşünüyorum

kızlar oriflame yı cok sewıorum ama benım temsılcı mı aksatıyor yoksa gercekten gec mı gelıyor anlamadım.mesela ben bu hafta sıparıs verıcem ortalama nezmn gelmesı gerekır?

normalde verdikten sonra 2 iş günü içinde geliyor ama temsilcin ekip liderliğine verirse siparişini haftanın belirli gününde gelir bunuda şöyle anlarsın ekip liderliğine keserse: kargo kapına gelmez, kargo ücreti 1.30 krş ödersin normal gönderim yaparsa 2 iş günü içinde gelmesi lazım

1.müşterim var bu ürünü alan hiç bir şikayet almadım hatta tavsiye ettiği arkadaşlarına sipariş verdi
2.sorunsuz bir ürün
3.krem olarak güzel birde parfümüde alırsan birbirini tamamladığı için daha da güzel kokuyor koku kişisel olduğu için kokuyu testredan dene sonra al derim

canım durulanmayan hacim veren saç spreyi güzel gerçekten hacim verio.ama saç kremi kullanma.çünkü hem saç kremi hem spreyi kullanırsan saçların söner.

bişey sorucam kızlar, bu tüy azaltıcı losyonu ağdadan sonra diyelimki 3-5gün kullanıp sonra ara versek bişey olurmu deneyen varmı? bide ben bu losyon acaba özel bölgenin üst kısımlarında kullanılırmı merak ediyormbilmiyorumkismile

birde netten sipariş verdiğimzde, şu sürpriz hediye paketi diye çıkıyo ufak bir ücrete içinde 3-4ürün oluyo,onlar genelde neyi içeriyo acaba alan varsa bilgi verebilirmi

birde netten sipariş verdiğimzde, şu sürpriz hediye paketi diye çıkıyo ufak bir ücrete içinde 3-4ürün oluyo,onlar genelde neyi içeriyo acaba alan varsa bilgi verebilirmi

canım bende istedim süpriz paketten..bugün kargom gelirse yazarım.ne cıkcak die.
bi arkadsım 3-4 ay önce istemişti,eclat bayan parfüm göndermişlerdi bi tane,ama diğer iki ürünü hatırlamıorum

merhabalarbenim etrafımda oriflame yapan kimse yok ve ben bi ürün almak istiyorum ama baktım bu ayın katalogunda yok bana biri bu ürünü göndere bilirmi

Visions V* Freaking Amazing Mascara hani şu gümüşi renkte olanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…