ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

birde netten sipariş verdiğimzde, şu sürpriz hediye paketi diye çıkıyo ufak bir ücrete içinde 3-4ürün oluyo,onlar genelde neyi içeriyo acaba alan varsa bilgi verebilirmi

bende almıştım önceki ay.
makyaj çantası, duş jeli ve krem çıktı.
çantayı beğendim. tavsiye ederim. zaten rakamda düşük.

ama benim aradığım ürün katoloğta yok kaldırıldımı yoksa sadece bu aymı yok. o yüzden elinde olan varsa gönderebilirmi diyorum

ama benim aradığım ürün katoloğta yok kaldırıldımı yoksa sadece bu aymı yok. o yüzden elinde olan varsa gönderebilirmi diyorum

birde netten sipariş verdiğimzde, şu sürpriz hediye paketi diye çıkıyo ufak bir ücrete içinde 3-4ürün oluyo,onlar genelde neyi içeriyo acaba alan varsa bilgi verebilirmi

kargom geldi.3 ürün süpriz paketten 2 tane erkek deosu 1 tanede eclipse bayan parfümü çıktı:) napacaksam ben 2 tane erkek deosunu,ev zaten deo doldu.daha doru dürüst bişe gönderememişler:)hıı bide lıft expert toparlayıcı gündüz kremi samplesini gndermişler:)gttii 9 ytlm:)

Merhabalar. Bu ayin katalogunda benim uzun zamandir almak istedigim fairness serisi var. Cevremde kimse oriflame satmiyor herkes avoncu. Izmirdeyim. Acaba buralarda Oriflame subesi falan var midir? Yardimci olursaniz sevinirim. a.s.

Merhabalar. Bu ayin katalogunda benim uzun zamandir almak istedigim fairness serisi var. Cevremde kimse oriflame satmiyor herkes avoncu. Izmirdeyim. Acaba buralarda Oriflame subesi falan var midir? Yardimci olursaniz sevinirim. a.s.

İzmir Hizmet Merkezi:

Şair Eşref Bulvarı Umurbey İş Hanı No: 3 / 2 - A Alsancak / İzmir
buradan da alabilirsin istediğin ürünleri canmhihoyyyt

bende almıştım önceki ay.
makyaj çantası, duş jeli ve krem çıktı.
çantayı beğendim. tavsiye ederim. zaten rakamda düşük.

hmm tşk ederim tatlım sağolasn.peki şu tüy azaltıcı losyonla ilgili bi bilgin varmıydı? yazılanların bi kısmını okudum ama sadece kullanımla alakalı bilgiler verilmş olduğunu gördümde

istersen yardımcı olabilirim bende izmirdeyim ve temsilciyimboshayallersmile

kargom geldi.3 ürün süpriz paketten 2 tane erkek deosu 1 tanede eclipse bayan parfümü çıktı:) napacaksam ben 2 tane erkek deosunu,ev zaten deo doldu.daha doru dürüst bişe gönderememişler:)hıı bide lıft expert toparlayıcı gündüz kremi samplesini gndermişler:)gttii 9 ytlm:)

:eek: tühhh tühh vallaha üzüldüm bak şimdi,keşke içeriğini yazsalar mesela 2tane erkek,1bayan gibi:KK70:delikafadulden

etrafımda oriflame yapan kimse yok ve ben bi ürün almak istiyorum ama baktım bu ayın katalogunda yok bana biri bu ürünü göndere bilirmi sin elinde varsa ve neden yok acaba kaldırıldımı yoksa öbür ay gene olurmu

Visions V* Freaking Amazing Mascara hani şu gümüşi renkte olanı

etrafımda oriflame yapan kimse yok ve ben bi ürün almak istiyorum ama baktım bu ayın katalogunda yok bana biri bu ürünü göndere bilirmi sin elinde varsa ve neden yok acaba kaldırıldımı yoksa öbür ay gene olurmu

Visions V* Freaking Amazing Mascara hani şu gümüşi renkte olanı

cnm bazen kataloğa koyuyolar bazende koymuyolar dönüşümlü ilerliyo bu ürünler. ama şöyle bi avantajımz var,bi ürün katalogta olmasa bile sipariş verebiliyorum eğer stokta varsa gönderiyolar.ama tabi normal indirimsiz fiyat neyse o fiyattan satabilirim.istersen bu ay için sipariş verebilirim senin adına?eğer istersen ulaşım konusunu konuşuruz aramızda

ben batmanda oturuyorum şu anda sen nerdesin bilmiyorum ama bu ürünü kaldırdılarmı kaldırmadılarmı emin değilim aradım ama bi insan evladıyla konuşamadım hep telesekreter konuştu. eğer önümüzdeki ay olur diyorsan biraz daha araştırabilirim temsilci birini. nediyorsun önümüzdeki ay olurmu yada bunu öğrene bileceğim bi numara biliyormusun.ayrıca ilgilendiğin için saol sen nerde oturuyorsun

ben batmanda oturuyorum şu anda sen nerdesin bilmiyorum ama bu ürünü kaldırdılarmı kaldırmadılarmı emin değilim aradım ama bi insan evladıyla konuşamadım hep telesekreter konuştu. eğer önümüzdeki ay olur diyorsan biraz daha araştırabilirim temsilci birini. nediyorsun önümüzdeki ay olurmu yada bunu öğrene bileceğim bi numara biliyormusun.ayrıca ilgilendiğin için saol sen nerde oturuyorsun

ben izmrdeym.valla herhangi bi numara bendede yok ama bize gelen fiyat listesinde ürünün kodu var.yani diğer ay olmasa bile öteki aya koyarlar diye tahmin ediyorum.rica ederim ne demekguclubacismile

kodu nedir ve nekadar acaba yazabilirmisin eğer birini bulabilirsem ona sipariş veriyim bulamazsam senden yardım isterim olurmu

kodu nedir ve nekadar acaba yazabilirmisin eğer birini bulabilirsem ona sipariş veriyim bulamazsam senden yardım isterim olurmu

biraz önce söylediğin ürünü netten araştırdm hangi ürün oldğnu hatırlaamadımda,neyse işte oriflame sitesinde 10,90 yazıyodu. temsilcilerin elinde fiyat listesi olduğundan sen ürünü söylediğinde onlar bulurlar. nette farklı elimdeki broşürde farklı şeyler yazıyodu o yüzden burdan kodu yazıpta yanıltmak istemedim yanlş anlama cnm

ben ilk defa sipariş verdim sürpriz paketten verdiğim paraya değer oldu yani
makyaj çantası - uyku gözlüğü çok değişik bişey kesinlikle onunla uyuyamam :-)
Saç bandajı - güzel bi ayna - 2 tane makyaj fırçası - ayak masaj aleti gibi bişey gelmiş çözemedim daha onu :)
bu kadar canım son yazdığım hariç hepsi çok güzeldi bayanssulusmile

X