ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar merhabalar :) ben daha yeni üye oldum oriflame temsilciliği için ve hiç birşey bilmiyorum.lütfen beni tecrübeli arkadaşlar bilgilendirsin.bir kaç sorum olacak.şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar oriflame nin tüy azaltıcı kremni aldım
biraz soruşturdum hiç kullanan olmamış
aranızda nasıl kullanıldığı hakkıda bilgisi olan varmı
yada kullanmış olan

ben eylül katoloğundan son sayfadaki 30ml lik parfümlerden almak istiyorum.divine ve miss o
pendikte oturuyorum.özelden yazar mısınız satış yapan arkadaşlar

Oriflame şeffaf kirpik besleyicisini kullanan oldumu?Veya bu ürün hakkında bilgisi olan varmı acaba?Kirpik gürleştirmeye bir etkisi varmı?Yoksa sadece uzatıyormu?

Arkadaşlar oriflame ın şu parfümleri hala satılıyor mu bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Volare Spring Flower
Elvie

Arkadaşlar oriflame ın şu parfümleri hala satılıyor mu bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Volare Spring Flower
Elvie

evt canım hala var

İkiside var mı? Volare spring flower mor bir şişedeydi galiba. Peki nasıl alabilirim?

moru bir defa satışa sundular satışda değil artık diğer seridekilerinin kokusu morla aynı değil ama elvie var ve bu ay indirimde etrafında satış yapan birileri varsa al yoksa üye ol üyelikde indirimde istediğin ürünü indirimli al hemde ücreti son ödeme tarihine kadar istediğin vakitte öde

pendikte oturan satış yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

üyelik ücreti düştü siz üye olun derim ben kargo kapınıza geliyor anında ödeme derdi yok beğenmediysen mırın kırın etmeden iade et ya da değiştir ben sırf bu sebeplerden üye oldun daha karlı hem

moru bir defa satışa sundular satışda değil artık diğer seridekilerinin kokusu morla aynı değil ama elvie var ve bu ay indirimde etrafında satış yapan birileri varsa al yoksa üye ol üyelikde indirimde istediğin ürünü indirimli al hemde ücreti son ödeme tarihine kadar istediğin vakitte öde

Morun kokusu gerçekten çok hoştu. Peki bu indirimde olan elvie nin fiyatı nedir?Yardımcı olduğun için teşekkürler bu arada.

krem harika temizledikten sonra hergün naormal krem kullanır gibi sürüyorsun tüylü olan bölgelere roll-on u da tavsiye ederim kokusuda güzel onun da özel bir kullanımı yok normal roll-on yerine onu kullanacaksın

canım cevabın için teşekkür edrim uzun bi süre bekledim
bazı markalarda ilk on gün tüylü yerlerin yıkanmaması gerektiğini söyleyenler var
bu krem için geçerli değil değilmi?
yoksa insan küflenir on gün suya girmeden duramam ben

kızlar bana acilen 10. katoloğun ücret sıfırlama ürünün kodu lazım ya
ürün ne acaba
katolog elime ulaşmmadı da daha bi sipariş vermem lazım

canım cevabın için teşekkür edrim uzun bi süre bekledim
bazı markalarda ilk on gün tüylü yerlerin yıkanmaması gerektiğini söyleyenler var
bu krem için geçerli değil değilmi?
yoksa insan küflenir on gün suya girmeden duramam ben

yok yok bunda o şart yok zaten azaltmaya yardımcı krem hergün sür nemlendirici yerine bıyıklarına kullanıyo genelde bayanlar sabahları sür yeter senin için söylemiyorumda tüy dökücü sanıp direk tüyün üstüne sürenler var yanlış anlayıp da temizle sonra hergün sür

X