ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben ilk defa sipariş verdim sürpriz paketten verdiğim paraya değer oldu yani
makyaj çantası - uyku gözlüğü çok değişik bişey kesinlikle onunla uyuyamam :-)
Saç bandajı - güzel bi ayna - 2 tane makyaj fırçası - ayak masaj aleti gibi bişey gelmiş çözemedim daha onu :)
bu kadar canım son yazdığım hariç hepsi çok güzeldi bayanssulusmile

:) gaza geldim bende bu ay sipariş verecemmm şu sürprizi bende göreym,ama inş uyduruk bişey çıkmaz.mesela senin paketten, uyku gözlüğü saç bandını kesinlikle kullanamazdm herhalde:KK70: ya bide yanlarında 3 ürün,4ürün diyo ama sende baya çıkmş tatlım şanslısn:eek::eek:

precıous moments nasıl bi koku,kalıcımı??bide diamond musk kıslarr nasıl koku??

diamond musk benim arkadaşlarımın ve hatta erkek arkadaşımın bile favorisi diyebilirim:) mükemmel kalıcı bi koku,başlangıçta ağır gibi gelebilir ama hafif ucunda süper duruyo ve işin garibi gün bitene kadar kokunun etkisi gitmiyohihoyyytbayanssulusmile

birde netten sipariş verdiğimzde, şu sürpriz hediye paketi diye çıkıyo ufak bir ücrete içinde 3-4ürün oluyo,onlar genelde neyi içeriyo acaba alan varsa bilgi verebilirmi

Ben geçen ay hem aksesuar paketinden hem de sürpriz ürün paketinden istedim.Sayıyorum çıkanları:

Sürpriz Paket :

Visions Ruj
Volare Deo 75 ml
Oriflame Beauty Lip Gloss(Hot Pink-13914)
Ruj Numunesi(Hangi rujun numunesi bilmiyorum ama)
Lift Expert Numune

Aksesuar Paketi :

Giordani Çanta Boyu Ayna ( Küçük 3 parmak genişliğinde altın rengi ama bayağı bi çizilmiş dış kısmı darbeye maruz kalmış sanki )
Şeffaf Makyaj Çantası 18 cm x 18 cm ( Plastik )
Şeffaf Pembe Tonik falan sığabilecek bi çanta 20 cm x 22 cm ( Plastik )
Küçük beyaz bir ayıcık

kargom geldi.3 ürün süpriz paketten 2 tane erkek deosu 1 tanede eclipse bayan parfümü çıktı:) napacaksam ben 2 tane erkek deosunu,ev zaten deo doldu.daha doru dürüst bişe gönderememişler:)hıı bide lıft expert toparlayıcı gündüz kremi samplesini gndermişler:)gttii 9 ytlm:)

Ben deolara razıyım bana daha saçma şeyler çıkıyo :sinifsinif:

int verdgin siparişlere paramı ödüyosunuz arkadaşlar yoksa bu süpriz paketleri istege baglımı istiyosunuz açıklarmısınız tşklerraklinialirimsmile

:) gaza geldim bende bu ay sipariş verecemmm şu sürprizi bende göreym,ama inş uyduruk bişey çıkmaz.mesela senin paketten, uyku gözlüğü saç bandını kesinlikle kullanamazdm herhalde:KK70: ya bide yanlarında 3 ürün,4ürün diyo ama sende baya çıkmş tatlım şanslısn:eek::eek:

4 paket halinde geldi canım.. içindeydi ürünler bende küpe çanta falan bekliyodum -tatlicadiarzu-

int verdgin siparişlere paramı ödüyosunuz arkadaşlar yoksa bu süpriz paketleri istege baglımı istiyosunuz açıklarmısınız tşklerraklinialirimsmile

sürpriz paketler sana kalmış cnm.netten siparişi verdiğin takdirde önüne çıkarıyo fiyatlarıyla birlikte, istiyosan miktar belirtiyosn istemiyosan miktarları 0 olarak geçiyosn.senin faturana dahil oluyo alıyosan bu paketi

yaa yavrular size bi soru? ben bi arkadaşı benim altıma üye yapmak istiorumda nsl yapıcam?bilen biri bana anlatsn :S üye oldğm ilk ay bi hoşgeldinz paketi gibi bişey vermişlerdi orda üyelik formu vardı yanlış hatırlamıyosm ordan mı yapıcam yoksa netten flnda yapabilirmymki??

yaa yavrular size bi soru? ben bi arkadaşı benim altıma üye yapmak istiorumda nsl yapıcam?bilen biri bana anlatsn :S üye oldğm ilk ay bi hoşgeldinz paketi gibi bişey vermişlerdi orda üyelik formu vardı yanlış hatırlamıyosm ordan mı yapıcam yoksa netten flnda yapabilirmymki??

üyeliği sadece liderler yapabiliyor o yüzden seni üye yapana ver bilgileri o yapsın

arkadaşlar sürpriz paket 3 ürün yazan paketi sipariş verirseniz içindeki ürünleri szi belirleyemiyorsunuz 3 ürün çıkıyor içinden onların toplam satış fiyatı 9.90 yani 1 tanesi 3.30 a gelmiş oluyor 5 tl ye de satsan o ürünleri 2 tl karın oluyor ben her seferinde veriyorum ve bana hep güzel şeyler çıktı gelen ürünleri de katalog satış fiyatından sattım çok da güzel karım oldu ice parfüm çıktı katalog da 14.90 tl indirimli satışı 11 tl karım oldu bu sadece 1 örnekti

peki ama üye yapacağım kişinin danışmanı ben olmuyorum bu durumda doğrumu anladmbilmiyorumkismile?

üyenin danışmanı sen oluyorsun ekip liderin senin altına üye yapıyor üyelik bilgilerini ver sen o kişiye senin altına üye yapınca siteden görebiliyorsun alt ekip raporlarından alt ekip e tıkla oradan hemen görürsün

sürpriz paketler sana kalmış cnm.netten siparişi verdiğin takdirde önüne çıkarıyo fiyatlarıyla birlikte, istiyosan miktar belirtiyosn istemiyosan miktarları 0 olarak geçiyosn.senin faturana dahil oluyo alıyosan bu paketi

tşklerr canım opuyorumnanaktan

Queen. meraba benim 176. sayfada bi maruzatın vardı bi bakıp bana yardıcı olup olamıycanı yazabilirmisin

Queen. meraba benim 176. sayfada bi maruzatın vardı bi bakıp bana yardıcı olup olamıycanı yazabilirmisin

Arkadaşım maalesef yeni katalogta da bu ürün yok.Ama katalogta olmayan ürünler de satın alınabiliyor.Tabii indirimsiz fiyattan.Fiyatı 10.90._TL.Yalnız bi de şöyle bi durum var.Danışmanlar her ay alışverişlerinden belli puanlar kazanıyorlar.100 puana ulaştıklarında bazı ürünleri ekstra indirimle satın alma hakkı kazanıyorlar.İşte 11.katalogta da 100 puana ulaşan danışmanlar için Visions V* Freaking Amazing Mascara ( 17242 - Mispopular Eye ) düşük bir fiyattan sunuluyor.Yani sonraki katalogta bu puana ulaşacak bi arkadaşımız sana umarım yardımcı olur.Ama ille de ben istiyorum diyorsan ben sana göndereyim diyeceğim ama ben Edirne Keşan'da oturuyorum.Yurtiçi kargo 1 kg.a kadar olan kargolara 7,80._TL alıyor..10,90+7,80=18,70._Sen bilirsin..Nasıl dersen öyle yapalım..

Son düzenleme:
canım benim benim öğrenmek istediğim bu ay katoloğta olmayan ürün önümüzdeki ay olurmu eğer olursa önümüzdeki ayıda bekleye bilirim

canım benim benim öğrenmek istediğim bu ay katoloğta olmayan ürün önümüzdeki ay olurmu eğer olursa önümüzdeki ayıda bekleye bilirim

Şekerim önümüzdeki ayın katalogu da cıktı zaten.Onda da yok.Ama dedim ya katalogtaki ürünler indirimli ürünler.Yoksa katalogta olmayan ürün yok demek degil.Sadece indirimsiz demek.Alabilirsin.Orda danışman varsa söyle versin sipariş.Verdim ben sana kodunu.

Arkadaşlar bi şey sorcam.Bugüne kadar hiç geciktirmemiştim.Bu ay bi aksilik oldu.Son ödeme tarihini 1-2 gün geciktirince bi şey oluyo mu??eyvahedigeldismile

X