Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

merhaba seyren,kapıdan ödeme olayın varmı. yani ptt kargoyla alırken evden ödeyebilirmiyim.

Bu arada bu ada çayı benin sinirlerimi dindiren tek içecektir. Bunu özellikle herkese tavsiye ederim

o zaman ben de alayım..

1 er ip patlıcan ve biber kurusu
1 kilo erişte
bir de bamya kurusu ..ama gerçekten ufaklarsa..( bol ekşili domatesli çok güzel oluyor)
bir de domates kurusu...

şimdiden ellerine sağlık...

Seyren
1 kilo biber salçası
1 kilo domates salçası
1 kilo mantı
kurutulmuş patlıcan
kurutulmuş biber dolmalık ve acı olmayan varsa eğer.
istiyorum.
bu kurutmalıkları kiloylamı satıyorsun.

Bu arada bu ada çayı benin sinirlerimi dindiren tek içecektir. Bunu özellikle herkese tavsiye ederim

evet içerdiği maddelerden dolayı sedatize edici etkisi var adaçayının..ama tüm bitkiler gibi kaynatmadan , demleme usulu tüketince bu etkilerinden maksimum faydalanmak mümkün..bir de biz bu bitki çaylarına limon sıkıyoruz..aslında limon içerdiği asitler bitkilerdeki etkili maddelerin etkilerini antagonize edebiliyor..

canım benim önceki siparişlerin yanına 2 bardak da harnup pekmezi ekleyebilir misin ?

Kazen bir öneri de benden gelsin. Bu tür bitkileri arkadaşımızın dediği gibi demleme usülü içmek için bildiğimiz filtreli kahve makinesinden faydalanabilirsin. İçeceğin çayı hem saatlerce sıcak tutar hem de bir tür demleme usülü ile sağlıklı içmiş olursun

sey_ren, sana özelden mesaj göndermiştim. Okudun mu acaba?:KK54: Bir de senden hesap numaranı rica ediyorum. Bulunsun da, ne olur ne olmaz :)

Son düzenleme:
evet içerdiği maddelerden dolayı sedatize edici etkisi var adaçayının..ama tüm bitkiler gibi kaynatmadan , demleme usulu tüketince bu etkilerinden maksimum faydalanmak mümkün..bir de biz bu bitki çaylarına limon sıkıyoruz..aslında limon içerdiği asitler bitkilerdeki etkili maddelerin etkilerini antagonize edebiliyor..

gamze75, anladığım kadarıyla bitki konusunda bilgi sahibisin. Özelden mesaj yazamadım çünkü yeni üye olduğun için bana henüz cevap yazamazsın. Rezene dışında anne sütünü artıran ve rahatlatan hangi bitkiler var? Adaçayı sakinleştiriyor ama sütü de azaltıyor, onun için onu içemem

ARKDAŞLAR ŞU AN KARGODAN GELDİM

Feridei
YUNLU
TURKUAZ

Siparişleri kargoya verdim.
Diğer arkadaşların siparişlerini Sırayla yolluyorum.

Şu an için elimdeki erişteleri yolladım erişte ve mantı isteyen canlar sizi biraz bekleticem.
Bilginiz olsun.Erişte isteyenleri de tamamladıktan sonra tekrar sipariş alabilirim şu an itibari ile ERİŞTE VE PESTİL siparişi alamıyorum artık,elimde fazladan kalırsa yollarım.
Şu an elimde carcur eriğinden (yayla)yapılmış pestilim var.Fakat o susamlı değil.Onu yaylada teyzemlere yaptırmıştım.Susam atmayı unutmuşlar.Resimlerini koyacağım.İsteyen olursa ondan yollayacağım.
Şu an kargosunu hazırladığım arkadaşlarım,

SAİKİNG(SİPARİŞLER HAZIR)

Pestil 1 kg(canım 2 dedin çıkarsa yollayacağım bekleyenleri eli boş çevirmeyelim)
Biber Salçası 1 kg
Pilavlık Bulgur 1 kg

Son düzenleme:
Bamyalarım bunlar eğer daha ufağını bulabilirsem sizler için hazırlıcam arkadaşlar.Ve ballarım.Yuvarlak olan petekli karakovan balı.Bu balın peteğinide arı yapmaktadır.Ve carcur eriğinden yapılmış mayhoş erik pestilim.Polen ve zeytinyağı....
$1.jpg $3.jpg $2.jpg $9.jpg $8.jpg $7.jpg $6.jpg $5.jpg $4.jpg $11.jpg

Canım fasulye için seni bekleticem biraz,ve elimdeki kargoları yolluyorum sürekli kargo olunca postanedeki kadınla ahbap olduk ama adam sıkıntı çıkarıp duruyor,yok o gitmez yok bu gitmez falan diyede,ben yavas yavas yolluyorum işte elimdekiler sana tamam olunca özelden yazarım canım

özelden yazdım seyrencim,sorun değil ben beklerim acelem yok.
ne zaman uyugn olursan o zaman yollarsın: )

:KK1::KK1:Bugün Ferideei Turkuaz ve Yunlu arkadaşlarıma ekstradan carcur eriginin pestilinden hediye olarak yolladım hangisinin paketinden bilmiyorum PTT kargodaki arkadaşlar merak etti tadına baktırdım,bayıldılar dedim sizede getirirm biri '' tekrar ne zaman geleceksiniz 4 gözle bekliyorum'' dedi sanırım böyle giderse ptt yede çalıaşcagım o zaman siizn siparişleri yollarken sıkıntı çekmicem:KK52::KK52:

Bu arada kargolarınız
Yunlu 8 tl
Ferideei 7,25 TL
Turkuaz 7,25 tl tuttu arkadaşlar bilginiz olsun

Bunları özel kargoya verseydim 25 tl altına yollayamazdık,iyiki ptt kargo var:KK76:

:KK1::KK1:Bugün Ferideei Turkuaz ve Yunlu arkadaşlarıma ekstradan carcur eriginin pestilinden hediye olarak yolladım hangisinin paketinden bilmiyorum PTT kargodaki arkadaşlar merak etti tadına baktırdım,bayıldılar dedim sizede getirirm biri '' tekrar ne zaman geleceksiniz 4 gözle bekliyorum'' dedi sanırım böyle giderse ptt yede çalıaşcagım o zaman siizn siparişleri yollarken sıkıntı çekmicem:KK52::KK52:

Bu arada kargolarınız
Yunlu 8 tl
Ferideei 7,25 TL
Turkuaz 7,25 tl tuttu arkadaşlar bilginiz olsun

Bunları özel kargoya verseydim 25 tl altına yollayamazdık,iyiki ptt kargo var:KK76:

canım merhaba, tşk ederim. eline emeğine sağlık.
ama beni mahcup ettin valla.hiç gerek yoktu. eminim hepsi çok güzeldir.:KK16:
hakkını helal et.

mesajınıaldım canım ama benim daha mesaj hakkım yok imiş..bamya tamamdır..biberler acı tatlı karışık olursa sevinirim ..olmazsa datlı olsun..domates kurusu da bir kilo kadar olsun..bayılıyorum salataların içinde kullanmaya..bir de ödeme ile ilgili mesaj atarsan sevinirim..adresi nasıl vereceğim onu düşünmekteyim...:))

X