Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Neyle ilgili cnm bu bal olayı ; bilgi falan .. Anlamadım İnan ... Aklıma drek şey geldi :KK66: balı yiyorsun sonra bir aya kalmadan hamıle kalıyomuşun :):) ah Aaahh keşke öle bişiy olsa kilolArca alırım yerim yanı :KK66: benimkide hayal ... Bu arada bnm bebeğim olmuyor seyrenciğim .. Yani henüz olmuyor .. Zamanı gelmemiş ...1.5 yıl oldu .. Rabbim hayırlısını versın..

Arkadaşlar PTT nin yurt dışı kargo fiyatlarını varış günlerini yazıyorum.Genel olarak tüm ülkelere sevkiyatları bulunmaktadır.

İSVİÇRE:2 KG 52 TL Uçak ile varış:11-14 gün
ALMANYA:2 KG 47 TL Uçak ile varış:7-10 gün
BELÇİKA :2 KG 74 TL Uçak ile varış:6-8 gün
KANADA :2 KG 83 TL Uçak ile varış:8-10 gün
HOLLANDA :2 KG 52 TL Uçak ile varış:7-10 gün
:KK43::KK43:Çok fazla ücretler karar sizin dostlar.

Bunlara göre kendinizi ayarlarsanız daha iyi olur canlar.2 KG Organik ürün alacağız diye çok fazla paralar ödemek istemiyorsanız siparişlerinizi bu doğrultuda verirseniz çok sevinirim.
Yok ben ücretimi verebilirim diyorsanız ben isteklerinizi size ulaştırmak için elimden geleni yaparım.

YURTİÇİ KARGO FİYATLARI İSE

Kilosu 3 TL DEN BAŞLAYIP KUTU EBATLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİYOR.+ - 2-3 TL Arası ücret çıkmaktadır.
Ben İstanbul'a yolladığım 3.600 gr lık koliye alıcı 10 TL ücret ödemiştir BİLGİNİZE.

SEVGİLER

parayi gectimde günler cok fazla manti filan o kadar günde gelmez sanirim ziyan olur üzüldüm simdi :KK31:

Neyle ilgili cnm bu bal olayı ; bilgi falan .. Anlamadım İnan ... Aklıma drek şey geldi :KK66: balı yiyorsun sonra bir aya kalmadan hamıle kalıyomuşun :):) ah Aaahh keşke öle bişiy olsa kilolArca alırım yerim yanı :KK66: benimkide hayal ... Bu arada bnm bebeğim olmuyor seyrenciğim .. Yani henüz olmuyor .. Zamanı gelmemiş ...1.5 yıl oldu .. Rabbim hayırlısını versın..

Canım benim ya.Rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat sana ve tüm bekleyenlere versin.Aslında tam öğrenmeden birşeyler söylemem yanlış olur.Zaten konumda bundan çok uzak.Ama teyzeoğlu bahsedince araştırayım belki faydası olur dedim.Şu an için kimseye umut veremem ki zaten bu benim elimde değil.Bir kaç kişi kullanmış faydasını görmüş.Telde konuştuk en makbulü yüzyüze görüşmek.O zaman birşeyler söyleyebilirim.Şu an için inan net birşey diyemem hem bunlar vesile bizler aracıyız.Ama bu konuda amacım kimseyi umutlandırmak değil benimkisi sadece faydalı olmak.

parayi gectimde günler cok fazla manti filan o kadar günde gelmez sanirim ziyan olur üzüldüm simdi :KK31:

Canım şu an için evet sıkıntılı olur.Bulunduğun ülke ve TR biraz daha kışa dönsün o zaman yollarım sana.Şu an gelene kadar nerede nasıl kalacak bilemeyiz.Ve içinde kıyma olduğundan kokma bozulma riski var.Her ne kadar fırınlamış olsamda bu onu en fazla havalar serinse 3-4 gün muhafaza eder.Bu yüzden sen biraz bekle hayatım:KK16:

Arkadaşlar sipariş listesini hazırladım tüm sıkıntı pestillerde kurumak bilmedi nemli hava olunca:KK4:.Ben listeyi yazayım eksik fazla varsa yazarsanız sevinirim.

BOREAS

Yufka 5 adet
Erişte 1 Kg
Yarma 500 gr
Kurutulmuş Patlıcan 50 adet
Pilavlık Bulgur 1 Kg
Erik Pestili 1 Kg
Mantı 1 Kg
Bamya (yaş) 2 kg

ELİF

Mantı 1 Kg
Erişte 2 Kg
(KARGOYA VERİLDİ):nazar:

KAZEN

Erik Pestili 1 kg

CİNCİKK

Kurutulmuş Biber 1 ip
İsot 1 Kg
Erişte 1 Kg

SEVCAN62

Pestil 1 Kg
Salça 1 kg

YUNLU1976

Pestil 1 Kg
Erişte 1 Kg
Pilavlık Bulgur 1 kg
Bamya kurtulmuş 2 Kg
Aşurelik buğday 500 gr

SAİKİNG

Pestil 1 kg(canım 2 dedin çıkarsa yollayacağım bekleyenleri eli boş çevirmeyelim):KK16:
Biber Salçası 1 kg
Pilavlık Bulgur 1 kg

TURKUAZ

Erik Marmelatı 1 Kavanoz

Son düzenleme:
Arkadaşlar sipariş listesini hazırladım tüm sıkıntı pestillerde kurumak bilmedi nemli hava olunca:KK4:.Ben listeyi yazayım eksik fazla varsa yazarsanız sevinirim.

BOREAS

Yufka 5 adet
Erişte 1 Kg
Yarma 500 gr
Pilavlık Bulgur 1 Kg
Erik Pestili 1 Kg
Mantı 1 Kg
Bamya (yaş) 2 kg

ELİF

Mantı 1 Kg
Erişte 2 Kg

KAZEN

Erik Pestili 1 kg

CİNCİKK

Kurutulmuş Biber 1 ip
İsot 1 Kg
Erişte 1 Kg

SEVCAN62

Pestil 1 Kg
Salça 1 kg

YUNLU1976

Pestil 1 Kg
Erişte 1 Kg
Pilavlık Bulgur 1 kg
Bamya kurtulmuş 2 Kg
Aşurelik buğday 500 gr

SAİKİNG

Pestil 1 kg(canım 2 dedin çıkarsa yollayacağım bekleyenleri eli boş çevirmeyelim):KK16:
Biber Salçası 1 kg
Pilavlık Bulgur 1 kg

TURKUAZ

Erik Marmelatı 1 Kavanoz

canım bi dizgi kuru patlıcan ne kadar?

50 adet 15 TL Canım
Konunun en başında merak ettiğin fiyatlar yazıyor oradan merak ettiklerine bakabilirsin canım.:KK16:

Kızlar dağlardan toplanmış mis gibi ada çayım geldi.Mis gibi kokusuna hayır diyemeyeceksiniz.Hazır paketlenmiş çaylardan hem ucuz hem sağlıklı oksijen deposu hemde mis gibi dağ kokusu var.Bir bağ (deste) 4 TL
Sizler için demlemiş halini de ekliyorum:KK16:

rzq5s.jpg

rzq8c.jpg

ADAÇAYININ FAYDALARI

http://www.kadinlarkulubu.com/bitki-sozlugu/85401-adacayinin-faydalari.html

Adaçayının Faydaları
-Mide ve bağırsak gazlarını giderip bulantıyı keser.
-Uyarıcı özelliği olmasından dolayı kan dolaşımının düzenli çalışmasını sağlar.
-Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.
- Depresif haller ve buna bağlı sinirsel titremelerde kullanılır.
-Sinirsel yorgunluklara iyi gelir.
-Soğuk algınlıklarında fayda sağlar.
-Menopoz dönemi sıkıntılarını azaltıcı etkisi vardır.
-Çayıyla gargara yapılırsa ağız, dişeti ve dildeki şikayetlerle boğaz ve bademcik enfeksiyonlarına karşı faydalıdır..

Yukarıda verdiğim linkte bahsedildiği gibi bu çayın tadıda kokusuda çok daha güzel.Bunun garantisini verebilirim.Şekerli ve şekersiz halde acı tat alana parasını geri iade edeceğim.O kadar kefilim yani.Şu an sizler için demledim ve içiyorum.İşlenmiş ve paketlenmiş çaylar tat bakımından değişebiliyor.Erkeklerde cinsel gücü düşürüyormuş deniliyor ama babam eşim sürekli sabah kahvaltılarımız da içeriz.
:KK1:Köydekilerin siyah çay alışkanlığı genelde yoktur.Herhangi bir sıkıntı görmedik.Annem tansiyon hastasıdır bununda herhangi bir sıkıntısını çekmedik.Her sabah mutlaka 3-4 çay bardağı içeriz.

DEMLENİŞ AŞAMALARI

$1.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg $5.jpg $6.jpg

Ürünlerimizin yapılış aşamaları.Bunları ayrı başlıkta vermiyorum.Ayrıca konu açacaklarım içinde salça var daha.Bunlar daha öncede tarifini verdiğim ama yeni yaptığım çekimler.Resimlerde gördükleriniz.
Erişte yapımı.Annemle beraber sacda yaptık.Ben birini saca atacağım derken sündürdüm:KK37:Becerikliyim diye geçiniyorum.Anem çok kızdı.:KK20:Arkadaşlarına yollayacağın şeye daha çok önem vermelisn diye.Evlendim hala azar işitiyorum yahu:KK14:İnşallah Elifim'de beğenir.İlk kargo ona çıktı çünkü:KK16:
Bahçemden 2 kare var tam yağmur çöktü ve ben pestilleri toplayacağım diye tüm askıdaki çamaşırlarımı ıslattım:KK53:
Ve taze nane yıkadım kuruması için biraz güneşte beklettim.(yağmur yağmadan evvel)şu an evin içinde gölgede kuruyor.Güneşte kuruyan nane kararır ve tüm kokusu gider.
Bir başka resimde tamamen köy bulgurunu görüyorsunuz.Birde kaşıkla tamamen doğal vişne marmelatını görmektesiniz..İstemeyin ama seneye ölmez isek daha çok yaparım kalmadı çünkü:KK50:Ve yaş başları temizlenmek için bekleyen temizlenip iplere dizilen bamyacıklar.İçlerinden irilerini seçiyorum.Çok küçük miniminnacık bamyalarıda pek tavsiye etmiyorum.Bamya ne kadar iri olursa (kocamaaanda demiyorum ama)faydası çok daha fazladır.Unutmayın.Yinede ben isteğe göre içlerinden seçtim ona göre ayarladım.

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 25
  • $2.jpg
    $2.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 16
  • $3.jpg
    $3.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $4.jpg
    $4.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 15
  • $5.jpg
    $5.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 17
  • $6.jpg
    $6.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 17
  • $7.jpg
    $7.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 16
  • $8.jpg
    $8.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $9.jpg
    $9.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 18
  • $10.jpg
    $10.jpg
    110,1 KB · Görüntüleme: 15
  • $11.jpg
    $11.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 21
  • $12.jpg
    $12.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 15
  • $13.jpg
    $13.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 16
  • $14.jpg
    $14.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 19
  • $15.jpg
    $15.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 22
  • $16.jpg
    $16.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 19
  • $17.jpg
    $17.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $18.jpg
    $18.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 16
  • $31.jpg
    $31.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 20
  • $26.jpg
    $26.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 19
  • $28.jpg
    $28.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 20
Canım şu an için evet sıkıntılı olur.Bulunduğun ülke ve TR biraz daha kışa dönsün o zaman yollarım sana.Şu an gelene kadar nerede nasıl kalacak bilemeyiz.Ve içinde kıyma olduğundan kokma bozulma riski var.Her ne kadar fırınlamış olsamda bu onu en fazla havalar serinse 3-4 gün muhafaza eder.Bu yüzden sen biraz bekle hayatım:KK16:

Bekliyim bari sagol canimm :KK16:

Ürünlerimizin yapılış aşamaları.Bunları ayrı başlıkta vermiyorum.Ayrıca konu açacaklarım içinde salça var daha.Bunlar daha öncede tarifini verdiğim ama yeni yaptığım çekimler.Resimlerde gördükleriniz.
Erişte yapımı.Annemle beraber sacda yaptık.Ben birini saca atacağım derken sündürdüm:KK37:Becerikliyim diye geçiniyorum.Anem çok kızdı.:KK20:Arkadaşlarına yollayacağın şeye daha çok önem vermelisn diye.Evlendim hala azar işitiyorum yahu:KK14:İnşallah Elifim'de beğenir.İlk kargo ona çıktı çünkü:KK16:
Bahçemden 2 kare var tam yağmur çöktü ve ben pestilleri toplayacağım diye tüm askıdaki çamaşırlarımı ıslattım:KK53:
Ve taze nane yıkadım kuruması için biraz güneşte beklettim.(yağmur yağmadan evvel)şu an evin içinde gölgede kuruyor.Güneşte kuruyan nane kararır ve tüm kokusu gider.
Bir başka resimde tamamen köy bulgurunu görüyorsunuz.Birde kaşıkla tamamen doğal vişne marmelatını görmektesiniz..İstemeyin ama seneye ölmez isek daha çok yaparım kalmadı çünkü:KK50:Ve yaş başları temizlenmek için bekleyen temizlenip iplere dizilen bamyacıklar.İçlerinden irilerini seçiyorum.Çok küçük miniminnacık bamyalarıda pek tavsiye etmiyorum.Bamya ne kadar iri olursa (kocamaaanda demiyorum ama)faydası çok daha fazladır.Unutmayın.Yinede ben isteğe göre içlerinden seçtim ona göre ayarladım.

Hii sey_ren bunlardamı yapıyosun.Yahu bilsem salça almazdım.Geçen gün bir marketten ev salçası aldım.Teneke kutudakiler hemen küfleniyor.Kışlık bişiler olabilir.Bu arada olaylı paket aldım.Ellerine sağlık.Erişteleri kuruması için tepsiye koydum.Mantıyı da buzluğa hemen attım:)

BOREAS

Yufka 5 adet
Erişte 1 Kg
Yarma 500 gr
Pilavlık Bulgur 1 Kg
Erik Pestili 1 Kg
Mantı 1 Kg
Bamya (yaş) 2 kg

ELİF

Mantı 1 Kg
Erişte 2 Kg

KAZEN

Erik Pestili 1 kg

CİNCİKK

Kurutulmuş Biber 1 ip
İsot 1 Kg
Erişte 1 Kg

SEVCAN62

Pestil 1 Kg
Salça 1 kg

YUNLU1976

Pestil 1 Kg
Erişte 1 Kg
Pilavlık Bulgur 1 kg
Bamya kurtulmuş 2 Kg
Aşurelik buğday 500 gr

SAİKİNG

Biber Salçası 1 kg
Pilavlık Bulgur 1 kg

TURKUAZ

Erik Marmelatı 1 Kavanoz

sey-renciğim kusuruma bakma. Nedense bana her zaman mail gelmiyor; ben de geç farkediyorum yazılanları. İstediklerim evet, onlar da, sen hesap işini ne yaptın? Bu arada kargoya ne zaman verebilirsin? Ben sanki haftaya çarşambadan sonra doğum yapacak gibiyim, salı günü kontrolüm var. Benden haber beklesen ve siparişimi bekletsen bir sıkıntı olur mu?

Hii sey_ren bunlardamı yapıyosun.Yahu bilsem salça almazdım.Geçen gün bir marketten ev salçası aldım.Teneke kutudakiler hemen küfleniyor.Kışlık bişiler olabilir.Bu arada olaylı paket aldım.Ellerine sağlık.Erişteleri kuruması için tepsiye koydum.Mantıyı da buzluğa hemen attım:)

:KK16::KK16:Şükür kavuşturana canım ağız tadı ile yiyesin inşallah.Salçayıda yapacağız canım tarlada bile biber pahalı şu an.Yaparsan ne zaman biterse o zaman alırsın.Ben sana 1 kg yollayım yaz kış dolaba da koyma küflenirse paran iade:KK16:
Biz salçayı yapıyoruz,güneşte kızartıp kurutup ve hani güneşte pişiriyoruz yani gülüm.Çektirip hemen kaplara almıyoruz.Onunda yapım aşamaları gelecek yapınca.

sey-renciğim kusuruma bakma. Nedense bana her zaman mail gelmiyor; ben de geç farkediyorum yazılanları. İstediklerim evet, onlar da, sen hesap işini ne yaptın? Bu arada kargoya ne zaman verebilirsin? Ben sanki haftaya çarşambadan sonra doğum yapacak gibiyim, salı günü kontrolüm var. Benden haber beklesen ve siparişimi bekletsen bir sıkıntı olur mu?

Önemli değil canım,sen iyi olda.
Canım hesap işini hallettim sayılır bankadan haber bekliyorum benlik birşey kalmadı kartım ve numaram gelirse işlem hallolacak.Ben o zaman özelden paylaşırım.
Sen bebeğini sağ salim kucağına al,hayırlı haberlerini alalım sen bana yolla dediğin an ben sana yollarım.Pestil az kaldı kuruyor canım.Bugünün güneşi iyi geldi.Birde hepsini birden yapamadım,malum benimde var bir yumurcak 2 defada yaptım zaten yayla eriğide bekliyorum özelden de pestil siparişi aldım gelseydi bu arada kurutmak daha kolay olurdu.
Mantını ben yerim :KK1: ana yenisini yaparım çünkü buzlukta değil fırınlanmış olsada buzlukta olmadığından en fazla 15-20 gün dayanır.Ben yaparım yine senden hayırlı haberleri alalımda canım:KK16:

Tam gaz pestil yapımına devam yerim büyük olsa bu kadar bekletmezdim sizleri canlar.Bugün öyle bir güneş vardı ki resimlerim bile idare eder durumda çıktı.:KK53:

Birde şu resimlerde gördüğünüz ilaçsız gübresiz yetişen harika üzümler varya onlardan koydum içine biraz.Vee şeker atmadım size doğal şekerle yapılmış pestil yollayacağım bakalım.Üzümleri yıkayıp içine tüm attım.Piştikten sonra içinden aldım.Bana üzüm reçeli size doğal üzüm rengi ve tadı kaldı.Birde beğenir eline sağlık derseniz tüm koşturma yorgunluk bitecek.:KK16:

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 20
  • $2.jpg
    $2.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 20
  • $3.jpg
    $3.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 20
  • $4.jpg
    $4.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 17
  • $5.jpg
    $5.jpg
    163,8 KB · Görüntüleme: 19
  • $6.jpg
    $6.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 18
  • $7.jpg
    $7.jpg
    162,8 KB · Görüntüleme: 15
  • $8.jpg
    $8.jpg
    152,9 KB · Görüntüleme: 20
  • $9.jpg
    $9.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $11.jpg
    $11.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 20
  • $12.jpg
    $12.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 19
  • $13.jpg
    $13.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 16
Önemli değil canım,sen iyi olda.
Canım hesap işini hallettim sayılır bankadan haber bekliyorum benlik birşey kalmadı kartım ve numaram gelirse işlem hallolacak.Ben o zaman özelden paylaşırım.
Sen bebeğini sağ salim kucağına al,hayırlı haberlerini alalım sen bana yolla dediğin an ben sana yollarım.Pestil az kaldı kuruyor canım.Bugünün güneşi iyi geldi.Birde hepsini birden yapamadım,malum benimde var bir yumurcak 2 defada yaptım zaten yayla eriğide bekliyorum özelden de pestil siparişi aldım gelseydi bu arada kurutmak daha kolay olurdu.
Mantını ben yerim :KK1: ana yenisini yaparım çünkü buzlukta değil fırınlanmış olsada buzlukta olmadığından en fazla 15-20 gün dayanır.Ben yaparım yine senden hayırlı haberleri alalımda canım:KK16:

Canım zahmet olacak sana. Ne olursun kusuruma bakma. Salı günü herşey belli olacak. Erken doğum tehlikem var, doktorum onun için uğraşıyor, kasılmalarım ve sancılarım var ; hiç sorma:KK50: bir de canım elinde domates kurusu var mı? Şimdilik sağlıcakla kal, kolay gelsin

Seyren kardeş banada şu saçta yaptığınız. Erşteden 2 kilo erişte göndersen bir bağda ada çayından ... Birde cnm bal konusunda senden msj beklıyorum ... Hesap nonu bna özelden msj atarsan cnm ... Şimdiden ellerine sağlık ... Salça yaptığında odanda ısmarlayacğim cnm ..

X