Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Cnm yayla erdiklerinden gelince şekersiz yaptığın o erik pestılınden B'nde 1 kilo ısıtıyorum :KK66: cnm çekti .. Yahu fotolar okadar güzelki uzanır alaşım geldi ..

öncelikle Allah hayırlı kazançlar versin: )
tam aradığım ürünler var,
eşim gelsin onunla konuşayım sonrada özelden irtibata geçelim.
domates salçası,biber salçası,patlıcan kurutması,biber kurutması,pilavlık bulgur,zeytinyağı ilk alacaklarım olacak.memnun kalırsam peşinizi bırakmam: )
zira eşimde bende ev yapı şeylere bayılıyoruz.
birşey soracaktım?
kurutulmuş taze fasülyede yapıyor musunuz?

Son düzenleme:
seyrencim kurutma patlıcanlar adet fiyatı demişsin ya.50 tane 15 tl.
ben erzurumda yaşıyorum çok alsam kışın bozulur mu dura dura?ben patlıcanı çok seviyorum ama eşim sevmiyor.kendim yiyeceğim daha çok.
arada annem gelir onunlada yollarım.100 tane kışın hiç bozulmadan durur mu?
biber içinde aynı sorum gecerli?
birde ben fasülye kurusunu çok ama çok seviyorum.eğer kurutabilirsen bana özelden mesaj atar mısın?
alacağım şeylerin fiyatlarını çıkaralım.ödemeyi nasıl yapacağız onu konuşalım.

Canım zahmet olacak sana. Ne olursun kusuruma bakma. Salı günü herşey belli olacak. Erken doğum tehlikem var, doktorum onun için uğraşıyor, kasılmalarım ve sancılarım var ; hiç sorma:KK50: bir de canım elinde domates kurusu var mı? Şimdilik sağlıcakla kal, kolay gelsin

Ne kusuru canım sağlığın bebeğin kusurumu olur.Bende pestil için bekletiyorum işte sizleri.Mecburluktan yani.Domates kurusu var canım evet.Sen durumunu netleştir haberleşiriz canım.Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Cnm yayla erdiklerinden gelince şekersiz yaptığın o erik pestılınden B'nde 1 kilo ısıtıyorum :KK66: cnm çekti .. Yahu fotolar okadar güzelki uzanır alaşım geldi ..

Canım yaptım bakalım kaç kilo çıkar bilmiyorum.Öncelik listedeki arkadaşların ama yarım kg da kalsa yollarım sana

ferideei
Seyrden kardeş hayırlı uğurlu olsun ilkonce :KK66: .. Sevindim cidden .. Rabbim helâlinden kazandığın bu paraların bereketını arttırsın inşallah :) cnm bende bal konusunda bilgı almak istıyordum , bir cok yerden bal aldım, ama birturlu kaykısız bildığın bal olanını bulamadım .. Sana guvenebılecegımı düşünüyorum cnm yanlış anlamazsan kovanlarınızı var yoksa guvenebılecegğiniz birisindenmi alıyorsunuz , birde nerenin balı .. Çokmu soru sordum ..:) kusuruma bakma cnm .. Bilgi verebilirsen sevinirim ..
Teşekkür ederim canım sağolasın.Amin canım amin Allah herkese helalinden kazanmayı nasip etsin.
Canım bal konusunu sana ve isteyen arkadaşlarım olursa açıkça yazayım.Bal isteyene ben özellikle petekliyi tavsiye ederim ama ben yiyemem diyene süzme.
Şu an hiçbir yerde şekersiz bal bulamazsın.Kimi sırf şekerden yapıyor kimisi şeker ve çiçek poleni ile.Saf dağlarda yapılan halis yani şifa niyetine olan balalrın kilosu liralardan değil milyarlardan gidiyor ki onu bulmak şu an zor.Bizim bal eşimin teyzeoğlundan.Onlar havalar soğuyunca ve çiçek kalmayınca arılar ölmesin diye az miktarlarda şekeri sulandırıp kovan önlerine koyarlar kalanını arı çiçek ve ağaçlardan toplar yapar.Ama öyle ballar varki sadece merdiven altı mısır şurubundan yapılıyormuş.Öyle birşeyimiz Allaha şükür yok.Ben onlarından resmini çekip yollıcam size ama bunların hepsi yol demek biliyorsun.Ki benim 3 yaşında oğlum var onunla koşturuyorum :)Ve karakovan balı ile normal bal arasındaki fark ise,
KARAKOVAN:Arı peteğini kendi yapar
Normal bal:petek hazırdır arı içini bal ile doldurur.
.Bal Kozan ve Karaisalı tarafları köylerde yapılıyor ve buralarda satıyoruz canım.Dilersen ben sana numune bile yollarım.Onu sıkıntı etme.

Seyren kardeş banada şu saçta yaptığınız. Erşteden 2 kilo erişte göndersen bir bağda ada çayından ... Birde cnm bal konusunda senden msj beklıyorum ... Hesap nonu bna özelden msj atarsan cnm ... Şimdiden ellerine sağlık ... Salça yaptığında odanda ısmarlayacğim cnm ..
Adresimi msj atıcım

Siparişlerini yazdım canım hesap işim hallolsun sipariş veren arkadaşlarımdan adreslerini alıp yollamaya başlıcam pestil bekleyenler dışında kargoları yolluyorum zaten.Erişte ve çayı pazartesi yollarım salça yapınca ve pestil kalırsa onuda bekletmem hemen yollarım canım.

öncelikle Allah hayırlı kazançlar versin: )
tam aradığım ürünler var,
eşim gelsin onunla konuşayım sonrada özelden irtibata geçelim.
domates salçası,biber salçası,patlıcan kurutması,biber kurutması,pilavlık bulgur,zeytinyağı ilk alacaklarım olacak.memnun kalırsam peşinizi bırakmam: )
zira eşimde bende ev yapı şeylere bayılıyoruz.
birşey soracaktım?
kurutulmuş taze fasülyede yapıyor musunuz?

Allah razı olsun canım çok sağol.
Eşinle konuş canım inşallah memnun kalırsın.Kurutulmuş fasulye var canım evet.Kilosu 12 TL.Bir sürü olur zaten.

seyrencim kurutma patlıcanlar adet fiyatı demişsin ya.50 tane 15 tl.
ben erzurumda yaşıyorum çok alsam kışın bozulur mu dura dura?ben patlıcanı çok seviyorum ama eşim sevmiyor.kendim yiyeceğim daha çok.
arada annem gelir onunlada yollarım.100 tane kışın hiç bozulmadan durur mu?
biber içinde aynı sorum gecerli?
birde ben fasülye kurusunu çok ama çok seviyorum.eğer kurutabilirsen bana özelden mesaj atar mısın?
alacağım şeylerin fiyatlarını çıkaralım.ödemeyi nasıl yapacağız onu konuşalım.

Canım Adana sıcakalrında dolapta bile saklamıyoruz birşey olmuyor.Erzurumda hiçbirşey olmaz.As şöyle havadar bir yere ipi ile kalsın.Hiç bişe olmaz.Biber kabak bunlarda bozulmaz canım.Bamya kurusuda öyle yeterki arada bir hava alan yer olsun ve özellikle ISLANMASIN birşey olmaz.

Ödemeyi sorun olmazsa PTT hesabıma yatırabilirsin internet bankacılığı kullanıyorsanız paypal hesabı oluşturdum canım.Kartımı ve hesap no mu bekliyorum bankadan gelir gelmez aktive edip özelden yazarım.

Son düzenleme:
Taze cevizler vee bu yılın mahsulü pekmezlerde geldi arkadaşlar.
Pekmez fiyatlarını biraz daha düşürdüm bilginiz olsun.
Cevizlerim ince kabuklu olup,Elinizle iki cevizi sıktığınızda rahatlıkla kırılır.

Eklentiler

• $7.jpg
    $7.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 21
  • $8.jpg
    $8.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $9.jpg
    $9.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 16
  • $6.jpg
    $6.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 20
Canım marmelatın hazır.Yaptım 2 günde güneşte beklettim istediğin koyulukta...:KK16:
Özelden adres alabilirimiyim.Pazartesi yollarım inşallah.

Canık merhaba
Ysana gün içinde adres yazacağım.
Sende bana hesap bilgilerini göderirsen ödemeyi yapayım. Kaç para ödeyecektim cnm?
Birde ptt karto ile mi gelecek?
Cam bir kapda mı olacak? Kırılırbeşki cam olursa diye sordum?
Ellerine sağlıl cnm şimdiden tşk ederim

Allah razı olsun canım çok sağol.
Eşinle konuş canım inşallah memnun kalırsın.Kurutulmuş fasulye var canım evet.Kilosu 12 TL.Bir sürü olur zaten.

Canım Adana sıcakalrında dolapta bile saklamıyoruz birşey olmuyor.Erzurumda hiçbirşey olmaz.As şöyle havadar bir yere ipi ile kalsın.Hiç bişe olmaz.Biber kabak bunlarda bozulmaz canım.Bamya kurusuda öyle yeterki arada bir hava alan yer olsun ve özellikle ISLANMASIN birşey olmaz.

Ödemeyi sorun olmazsa PTT hesabıma yatırabilirsin internet bankacılığı kullanıyorsanız paypal hesabı oluşturdum canım.Kartımı ve hesap no mu bekliyorum bankadan gelir gelmez aktive edip özelden yazarım.

anladım canım.şimdi benim evimde balkon yok daha doğrusu var ama apartman boşluğuna bakıyor ben oraya hiç açmadığım çeyizlerimi veya kullanmadığım şeyleri koyuyorum küçük zaten.oraya koysam sıkıntı olmaz değil mi?
eşimlede konuştum biber kurusundan(kiloyla sanırım 1 kilo),patlıcanı ne olur ne olmaz diye 50 adet alayım,fasülye kurusu 1 kilo,
biber salçası 1 kilo,domates salçası 1 kilo,zeytinyağı,pilavlık bulgurdanda 1 kilo alayım.toplam ne kadar ediyor?ben sen istediğin zaman yatırayım hesabına.
bu arada ben bu kuruları alıyorum ama nasıl pişirileceğini falan bilmiyorum bana birde tarif edersen süper olur: ))
bi de seyren mesela kurutma işlemi yaznı oluyor ya?
sen kışın kurutma siparişi alıyor musun yani yazın fazla fazla mı yapıyorsun yoksa öbür sene yaza kadar kurutma siparişi almıyor musun?

Son düzenleme:
anladım canım.şimdi benim evimde balkon yok daha doğrusu var ama apartman boşluğuna bakıyor ben oraya hiç açmadığım çeyizlerimi veya kullanmadığım şeyleri koyuyorum küçük zaten.oraya koysam sıkıntı olmaz değil mi?
eşimlede konuştum biber kurusundan(kiloyla sanırım 1 kilo),patlıcanı ne olur ne olmaz diye 50 adet alayım,fasülye kurusu 1 kilo,
biber salçası 1 kilo,domates salçası 1 kilo,zeytinyağı,pilavlık bulgurdanda 1 kilo alayım.toplam ne kadar ediyor?ben sen istediğin zaman yatırayım hesabına.
bu arada ben bu kuruları alıyorum ama nasıl pişirileceğini falan bilmiyorum bana birde tarif edersen süper olur: ))
bi de seyren mesela kurutma işlemi yaznı oluyor ya?
sen kışın kurutma siparişi alıyor musun yani yazın fazla fazla mı yapıyorsun yoksa öbür sene yaza kadar kurutma siparişi almıyor musun?

Canım hiç havalandırmıyorsan,en azından kurutmalıkları mutfağında bir yere asabilirsin dolabında yer varsa orada saklayabilirsin veya o bahsettiğin odaya asarsan 15-20 günde bir havadar bir yere tepsi içinde koysan bile olur.Birşey olmaz o zaman.Oda havasız kalırsa hani odanın yeni çeyiz kokusu sinmesin kurutmalıklarına.Yollayacaklarımı da hepten poşet içinde saklama dışarda bırakacaksan açık bir tepside veya ipe dizili şekilde saklaman yeterli olur.

Siparişlerinide Listeleyeyimde unutmayayım:KK16:

*1 ip biber kurusu(dolmalık)
*1 ip 50 adet kurutulmuş dolmalık patlıcan
*Kurutulmuş Yeşil Fasulye 1 kg
*Domates salçası 1 kg
*Biber Salçası 1 kg
*Pilavlık esmer bulgur 1 kg
*Zeytinyağı 1 kg

Yazdıklarım tamamsa ne kadar yaptığını yazarım canım.Tariflerinide yazarım canım o sıkıntı değil.
Ben siparişlerimi nasıl yapıyorum,genelde bulunduğum şehirde satıyordum ve telefonla veya yüzyüze görüştüklerim siparişlerini veriyorlardı ben ona göre hazırlayıp kurutup veya pişirip teslim ediyordum.Burada yoğun talep olunca şu son 1 ayda hava hem poyrazı hemde nemi düştüğünden alıp yapmaya birazda stok yapmaya başladım..kış mevsimi içinde yine elimde olan kurutmalık mutlaka bulunur.Bal zeytinyağı tereyağı kaymak polen pekmez ceviz bulunur.Kurutmalıkta yeteri kadar çıkar şu an canım.Olmadı köyde fazlaca yapıyorlar akrabalar onlardan hafta içi istiyorum ertesi güne veya hafta sonuna gelmiş oluyor.Kuru naneyi kendim falan fazlaca yapıyorum onlara birşey olmuyor.
Allah nasip ederde ölmezsek evet seneye pestil isteyenlerden bu yıl liste yapacağım.Çünkü pestilin yapımı ve kuruması bayağı vakit alıyor.:KK16:
İnşallah aydınlatabildim canım.

Son düzenleme:
Bugün ablamlara mantını birazını götürdüm.:)Birde misafiri vardı.Ev mantısı olduğu belli dediler:).Bende hesap bilgisi bekliyorum:KK42:

Canım hiç havalandırmıyorsan,en azından kurutmalıkları mutfağında bir yere asabilirsin dolabında yer varsa orada saklayabilirsin veya o bahsettiğin odaya asarsan 15-20 günde bir havadar bir yere tepsi içinde koysan bile olur.Birşey olmaz o zaman.Oda havasız kalırsa hani odanın yeni çeyiz kokusu sinmesin kurutmalıklarına.Yollayacaklarımı da hepten poşet içinde saklama dışarda bırakacaksan açık bir tepside veya ipe dizili şekilde saklaman yeterli olur.

Siparişlerinide Listeleyeyimde unutmayayım:KK16:

*1 ip biber kurusu(dolmalık)
*1 ip 50 adet kurutulmuş dolmalık patlıcan
*Kurutulmuş Yeşil Fasulye 1 kg
*Domates salçası 1 kg
*Biber Salçası 1 kg
*Pilavlık esmer bulgur 1 kg
*Zeytinyağı 1 kg

Yazdıklarım tamamsa ne kadar yaptığını yazarım canım.Tariflerinide yazarım canım o sıkıntı değil.
Ben siparişlerimi nasıl yapıyorum,genelde bulunduğum şehirde satıyordum ve telefonla veya yüzyüze görüştüklerim siparişlerini veriyorlardı ben ona göre hazırlayıp kurutup veya pişirip teslim ediyordum.Burada yoğun talep olunca şu son 1 ayda hava hem poyrazı hemde nemi düştüğünden alıp yapmaya birazda stok yapmaya başladım..kış mevsimi içinde yine elimde olan kurutmalık mutlaka bulunur.Bal zeytinyağı tereyağı kaymak polen pekmez ceviz bulunur.Kurutmalıkta yeteri kadar çıkar şu an canım.Olmadı köyde fazlaca yapıyorlar akrabalar onlardan hafta içi istiyorum ertesi güne veya hafta sonuna gelmiş oluyor.Kuru naneyi kendim falan fazlaca yapıyorum onlara birşey olmuyor.
Allah nasip ederde ölmezsek evet seneye pestil isteyenlerden bu yıl liste yapacağım.Çünkü pestilin yapımı ve kuruması bayağı vakit alıyor.:KK16:
İnşallah aydınlatabildim canım.

liste tamam seyrencim: )
özeldende ne zaman yatıracığım ve kişisel hesap bilgilerini yazarsan tamadır: )
kışında elinde stok bulunmasına çok sevindim: )
eşim kurutmalıkları pek sevmiyor ama ben bayılıyorum tek başıma bitirebilirsem bi 2 siparişte kışın olabilir o yüzden sordum: )
çok teşekkür ederim ilgin için :)

liste tamam seyrencim: )
özeldende ne zaman yatıracığım ve kişisel hesap bilgilerini yazarsan tamadır: )
kışında elinde stok bulunmasına çok sevindim: )
eşim kurutmalıkları pek sevmiyor ama ben bayılıyorum tek başıma bitirebilirsem bi 2 siparişte kışın olabilir o yüzden sordum: )
çok teşekkür ederim ilgin için :)

Canım fasulye için seni bekleticem biraz,ve elimdeki kargoları yolluyorum sürekli kargo olunca postanedeki kadınla ahbap olduk ama adam sıkıntı çıkarıp duruyor,yok o gitmez yok bu gitmez falan diyede,ben yavas yavas yolluyorum işte elimdekiler sana tamam olunca özelden yazarım canım

Ayy çok tatlı iyiki aklına gelmiş yani bayıldım resmen organik pazar olmuş :) Bende yapıyorum bunları sevgilim adanalı malum ama bi eksiğim olursa sipariş vericem adamcağız sırf organik olsun diye kalkıp adanaya gidiyo ohh geldi içli köftelerimdee :KK1: Hayırlı olsun canım hayırlı işler :KK52:

Merhaba
Adaçayı 2 bağ
Kuru Nane 2 bardak
Pestil
Sumak Ekşisi 2 bardak
Keçiboynuzu(Harnup)Pekmezi
Kurutulmuş Domates
Kurutulmuş Bamya (eğer Konya yöresi minik bamya ise)

bunları rica ediyorum ...

X