Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

seyrencim girişimci ruhunu tebrik ediyorum. çok güzel ürünlerin. eline emeğine sağlık.
pestili görünce aklım uçtu. sormak istediğim pestilde şeker var mı? ben şeker hastasıyım imtina ediyorum şekerden yana.

yok öyle çok yiyemiyor insan zaten hemen kesiyor. bi de pestili de sucuğu da bir temiz bezi bohça yapıp içinde muhafaza etmek lazım yoksa dış kısmı beyazlaşır ve şekerlenir.

mune bir hatırlatma yapsana tatlımı acı mı ? Kaç gün pardon kaç kalori...

Gün yazınca bende bi huzursuzluk başladı :)

Seyrene ellerine sağlık, sizlere afiyet olsun diyerekten aranızdan cekiliyorum.

Kazen esprilerin beni benden aldı bugün :)

Ben kargomu aldım, Seyren hanıma şahsen teşekkür ettim ama bir de buradan yazayım da herkes görsün istedim müşteri memnuniyetini:)

Herşey çok güzeldi, özellikle pestile maaile bayıldık:)

Ellerine sağlık becerikli insan:):nazar:

Canım yaaa bu yorumları okuduktan sonra o koşuşturmaca tüm yorgunluk bitti.Beğenmenize bu güzel yorumlarınıza ne kadar teşekkür etsem azdır.Ben emeğimin karşılığını sonuna kadar helal ediyorum.Sizde ödediğiniz ücretleri helal ederseniz daha ne isterim.Allah Kazenden bana bu fırsatı verdiği için razı olsun.Sizlerde çok sağolun.

çok teşekkür ediyorum seyrencim :KK16:
eşime sordumda turşuyu hiç bir kargo kabul etmiyormuş seyren yaaa: ((
sen gene bir şansını dene eğer kabul eden bir kargo bulursan kur ki elinde kalmasın sonradan: (

:KK16:Canım sen telaş etme.Ne turşusu istiyorsun bana onu yaz.Kargoda arkadaş edindim artık:KK1:.Gerisi malum.Azar azar olunca pek göze batmıyor.

Oy oy oyyyyyyy...

O pekmezin kokusu, o pestilin rengi, bu arada domates için az sonra bir deneme yaapcağım olursa ben biraz daha istiyorum deneyeyimde önce...

Bamya konusunda yorum dahi yapmıyorum : )

durun ben bir kahvaltı yapayım detaylar azzz sonra ....

Çok sevindim sevgili Kazen...Bu güzel yorumunuz beni gerçekten çok mutlu etti.Ne güzel beğenmeniz en büyük dileğimdi.Memnun olmanız çok güzel.Afiyetle yiyin efenim.

aaa harika görünüyo, tatlı bişi galiba. Kaç kalori acaba :)

Canım kalori hesabını pek yapmadım ama sadece şunu söylemek istiyorum ilk yaptığım pestillere 2 şer bardak (10 kg) şeker eklemiştim,ama son yaptıklarıma bunu temin ederim ilaçsız gübresiz tamamen içine hem renk hemde şeker tadı versin diye 1 salkım üzüm temizleyip ekledim,şekerli tadı sadece o üzüm verdi.
Üzümde akrabalarımızın üzümü ve tamamen doğal
Demem o ki kaloriye vurursan şekerdeki gibi yüksek olacağını sanmıyorum

seyrencim girişimci ruhunu tebrik ediyorum. çok güzel ürünlerin. eline emeğine sağlık.
pestili görünce aklım uçtu. sormak istediğim pestilde şeker var mı? ben şeker hastasıyım imtina ediyorum şekerden yana.

Teşekkür ederim canım çok sagol,
Canım pestillere ilk yaptıklarıma 10 kiloya 2 bardak eklemiştim son yaptıklarıma hiç eklemedim

Bu arada tüm arkadaşlarıma desteklerinden dolayı ve bu yaptıkları güzel sohbetten dolayı teşekkür ediyorum yüzümden kocaman bir gülümseme ile okudum yazılanları,üstüne çok fazla yorum yapmak istemiyorum çok sağolun

CİNCİK canım seni neden bekletiyorum,yeni yapılmış İsotum gelecek o yüzden hayatım beklettim farkındayım özür:KK43:

yenı gördüm canım benım hayırlı uğurlu olsunnn bol satışlar allahh bereket versın :) :) :)

KAZEN(KARGOYA VERİLDİ)

*1 kg pestil
*1 kg pekmez(harnup)
*2 bağ adaçayı
*2 bardak sumak
*2 bardak nane
*Domates kurusu

SAİKİNG(KARGOYA VERİLDİ)

*2 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 kg ince bulgur

BOREAS(KARGOYA VERİLDİ)

*5 adet yufka
*1 kg pestil
*1 kg mantı
*1 kg pilavlık bulgur
*1 kg erişte
*1 ip patlıcan kurusu
*500 gr yarma
*500 gr ceviz
*Domates kurusu
*2 kg bamya

CİVCİVV

*1 ip biber dolmalık
*1 ip patlıcan
*Kurutulmuş yeşil fasulye
*1 kg domates salçası
*1 kg biber salçası
*1 kg pilavlık bulgur
*1 kg zeytinyağı
(500 gr pestil)

CİNCİKK

*1 kg isot
*Yemeklik kurutulmuş biber
*1 kg erişte
*2 bardak harnup pekmezi

SEVCAN62

*1 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 ip patlıcan

OKYPETE(KARGOYA VERİLDİ)

*1 ip patlıcan
*1 ip biber
*1 kg mantı
*1 kg biber salçası
*1 kg domates salçası
*2 bardak sumak
*1 bardak nane

GAMZE75(KARGOYA VERİLDİ)

*1 ip bamya kurusu
*1 ip patlıcan
*1 ip acı tatlı karışık dolmalık biber
*1 kg erişte
*Domates kurusu

SİPARİŞİNDE EKSİĞİ OLANLAR

*Cincikk (İsot)
*Civcivv (Kurutulmuş fasulye)

SİPARİŞİNİ GÖRMEDİĞİM EKSİK OLAN VARSA VE YAZARSA SEVİNİRİM.

Ve özellikle kurutulmuş patlıcan biber yolladığım arkadaşlarım size kargo ulaştığında ne şekilde geldiğini ezilme parçalanma olup olmadığını yazarsanız sevinirim.

NOT:Patlıcan ve biber kuruduğunda küçüldüğünden 1 ip olanların içinden yinede küçüklerini seçip olabildiğince dolmalık olanları yolladım.Bazıları (koyu renk olanlar) zeytinyağlı suda haşlanmış ve topak patlıcandan olanlar.Renkleri neden farklı diye düşünmeyin.Ağızları dar olsada sıcak suda ıslatılınca açılır.Ve 50 adetten fazlaca yolladım beğenirseniz sorun yok benden yana helal olsun...

GAMZE75 ve OKYPETE kargolarınızın gelip gelmediği konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Dolmalık biberler özellikle güneşte kuruttuğum dan renkleri zamanla kızarıyor ve bazı yerler gölgede kaldığından haki yeşil halde kalıyor.Küflenmiş değişik renkte neden geldi diye düşünmeyin.Yinede beğenmediğiniz bi rşey olursa belirtirseniz elimden geleni yaparım.

Yemeklik kırmızı biberi iri salçalık için kızartılan biberlerden yapıyorum.Yada közlemelik diyelim.Çünkü sivri biber kurutulduğunda ufalanıp sadece pul biber halinde kalıyor etli olmuyor bunu da yazmadan geçmeyeyim dedim.

emeklerin ve girişimci ruhun için tebrik ediyor, bol kazançlı satışlar diliyorum sey_ren :) yakın zamanda ben de kapını çalmayı umuyorum.

X