Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

seyrencim maşallah çok marifetlisin :KK16:

salça tereyağı erişte nane sumak ayyy hepsinden istiyorum ben :KK56:

birşey sormak istiyorum canım, ıhlamur içmeyi çok seviyorum kahvaltıda yada aralarda, ama lezzetli ve yerinden toplanmış ıhlamur bulamıyorum. ıhlamur ve kekikte var mı sende :/
birde kuşburnu marmelatı yapıyor musun?
birde biber salçası var mı? :KK56:

Tamam canım listeni aldım.
*1 kg mantı
*500 gr cevizli sucuk
)
teşekkür ederim canım listen bu sen adres filan istediğinde ben ödemeyi konuşurum seninle..
marmelat içinde doğru söylüyosun kışın tekrar konusuruz bunu kolay gelsin:KK34:

seyrencim maşallah çok marifetlisin :KK16:

salça tereyağı erişte nane sumak ayyy hepsinden istiyorum ben :KK56:

birşey sormak istiyorum canım, ıhlamur içmeyi çok seviyorum kahvaltıda yada aralarda, ama lezzetli ve yerinden toplanmış ıhlamur bulamıyorum. ıhlamur ve kekikte var mı sende :/
birde kuşburnu marmelatı yapıyor musun?
birde biber salçası var mı? :KK56:

Teşekkür ederim canım sağol.Ihlamuru kekik kuşburnu bunları getirtmem lazım canım.Köyde yaylada olur ancak dağlardan.Bir hafta sonu gitmeyi düşünüyorum eğer gidersem sana mesaj yazarım canım olurmu.Biber salçası var canım.

Kazen kargonuz bugün itibari ile kargoya verilmiştir teşekkür ederim.

Tamam canım listeni aldım.
*1 kg mantı
*500 gr cevizli sucuk

Canım seninde herşeyin hazır sadece mantıyı dediğin gibi yapacağım kısmetse çarşamba kargoda olur.Sevgiler hayatım.Bu arada paşa nasıl :)

Tamam canım, ellerine sağlık:KK56: Bana özelden hesap bilgini ve ödeyeceğim ücreti yaz olur mu? Bekliyorum.:KK54:
Paşa iyi teyzesi. Adını Çınar koyduk beyimizin :KK16: bol bol emip, bol bol uyuyor:KK16: Çok şükür en sıkıntılı günlerimi de atlatıp oğluşu kucağıma aldım ya, Allah'a hamdolsun:109:

Tamam canım, ellerine sağlık:KK56: Bana özelden hesap bilgini ve ödeyeceğim ücreti yaz olur mu? Bekliyorum.:KK54:
Paşa iyi teyzesi. Adını Çınar koyduk beyimizin :KK16: bol bol emip, bol bol uyuyor:KK16: Çok şükür en sıkıntılı günlerimi de atlatıp oğluşu kucağıma aldım ya, Allah'a hamdolsun:109:

Tamam canım vereceğim,ama sana bişe diyeceğim yarın yollarsam cuma eline geçmezse mantıda sıkıntıya girermiyiz.Çarşamba verilenler nedense hep pazartesiye kalıyor nasıl yapalım.:26:
:nazar::nazar:Oyy oyy Rabbim çınar gibi ulu, heybetli, hayalı ,imanlı ,ahlaklı, anasına ,babasına, atasına, itaatkar, vatanına, milletine ,hayırlı bir evlat,Rabbine layık kul, efendisine layık ümmet olmayı hem senin hem cümlemizin evladına nasip etsin teyzesi yesin onu yesin yesin.:emir_bebek::emir_bebek:poposunu yesin hemide:KK53::KK56:

Tamam canım vereceğim,ama sana bişe diyeceğim yarın yollarsam cuma eline geçmezse mantıda sıkıntıya girermiyiz.Çarşamba verilenler nedense hep pazartesiye kalıyor nasıl yapalım.:26:
:nazar::nazar:Oyy oyy Rabbim çınar gibi ulu, heybetli, hayalı ,imanlı ,ahlaklı, anasına ,babasına, atasına, itaatkar, vatanına, milletine ,hayırlı bir evlat,Rabbine layık kul, efendisine layık ümmet olmayı hem senin hem cümlemizin evladına nasip etsin teyzesi yesin onu yesin yesin.:emir_bebek::emir_bebek:poposunu yesin hemide:KK53::KK56:

Valla canım kargo işini sana bırakıyorum. Yani ben de bilemedim ki şimdi! Demek ki Adana merkezde bekletiyorlar. O zaman pazartesiye mi kalsa ki! Sence birşey olur mu mantıya? Ya da canım mantıyı fırında biraz daha bekletsen; biz öyle de seviyoruz çünkü

Valla canım kargo işini sana bırakıyorum. Yani ben de bilemedim ki şimdi! Demek ki Adana merkezde bekletiyorlar. O zaman pazartesiye mi kalsa ki! Sence birşey olur mu mantıya? Ya da canım mantıyı fırında biraz daha bekletsen; biz öyle de seviyoruz çünkü

Valla başka şey dilesen olurmuş biri tam kararınd aoldu tepsinin diğer hafiten kzıardı.Bakıcam canım kargoda biri ile tanıştım bana yardımcı oluyor sağolsun.Ve anlaşma yapalım ayda 50 ile 200 paket çıkartabilirim dersen alıcılara daha uygun fiyata gider kargoların dedi.Bende alıcılarıma sormam lazım dedim.
:KK52:Sizin paketleri 2-3 adet koliler halindemi yollasam ne etsem:KK53:
Ben yarın konuşayım özellikle gıda maddesi var diye not düşeyimde sıkıntı çıkarmasınlar.Turkuazımın marmelatı bozuldu işte 5 günde sıcakta bekleyince.Onada havala soğusun yapacağım.Sağolsun hakkını helal etti ama benim içim rahat etsin.

Ben kargomu aldım, Seyren hanıma şahsen teşekkür ettim ama bir de buradan yazayım da herkes görsün istedim müşteri memnuniyetini:)

Herşey çok güzeldi, özellikle pestile maaile bayıldık:)

Ellerine sağlık becerikli insan:):nazar:

:KK16:önce elimdeki akrgoları yollayayım canım,o arada turşu sıkıntı olmazsa kargoda yaparım canım sorun değil.Meşhur pestile ara vermiştim ama Adana poyrazlı eğer yapabilirsem 10 kilo daha yapmayı istiyorum söz vermiyorum ama yaparsam listedesin.
Kargonu yollayınca carcur eriğinden olandan yollayacağım sana merak etme:KK16:

çok teşekkür ediyorum seyrencim :KK16:
eşime sordumda turşuyu hiç bir kargo kabul etmiyormuş seyren yaaa: ((
sen gene bir şansını dene eğer kabul eden bir kargo bulursan kur ki elinde kalmasın sonradan: (

Oy oy oyyyyyyy...

O pekmezin kokusu, o pestilin rengi, bu arada domates için az sonra bir deneme yaapcağım olursa ben biraz daha istiyorum deneyeyimde önce...

Bamya konusunda yorum dahi yapmıyorum : )

durun ben bir kahvaltı yapayım detaylar azzz sonra ....

Domatesi ne yaptım anlatayım ;

Cam bir kavonoza zeytinyağı ve sarımsaklı bir karışım yapıp içine kuru domatesleri attım. Karıştırdım bekliyorum....

$1236231_619386938112378_1049391225_n.jpg

bunu kahvaltılarda çıkartıp çıkartıp yemenin tadı tarifsiz...

Cam bir kavonoza zeytinyağı ve sarımsaklı bir karışım yapıp içine kuru domatesleri attım. Karıştırdım bekliyorum....

1236231_619386938112378_1049391225_n.jpg

kazen ,

birde biber közle.kırmızı olandan aynını yap.
yoksa domatesin yarısı kahvaltıda gittimi
kavanoz bom boş kalmış :KK1::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:

Kazen süper gözüküyor. Benim siparişlerim de gelsin de ben de az birşey böyle yapayım:KK56: Ama pestili övdüğüm kadar varmış değil mi?:KK16:

Galiba en çok sipariş kalemi bana ait.. Obur muyum neyim? :KK9: Ama düşünüyorum da, seyrenciğimin elleriyle emeğiyle yaptığı taze taze bulgur, mantı,pestil, yufka... Haydi bunları görünce, üstelik bazılarının tadını da daha önceden bilince,istersen sipariş verme! Arkandan ağlar bu lezzetli nimetler ağlar:KK9: Ben bugüne kadar belki iki üç kere köyden bulgur yemişimdir. Yoksa şehir yerinde nerdeeee! Paket alıyoruz, bazen öyle ağır kokuyorlar ki, adamı bulgurdan soğutuyorlar... Ama Kazen domates kurusunu zeytinyağına yatırmış ya.... Oy oy oy!:KK56:

kahvaltı masama bir çeşit daha eklendi o zaman süpermiş :21:

açık adres alabilir miyim Kazennnnnnn :KK56::KK56::KK56:
rize çaylarımı kapıp geliyorum :KK55:

X