orada mısın ?

Sizin daha çok yeniymiş 3-4 ay çok kısa bir süre kendinizi salmayın, depresyon daha da tetikler adet döngünüzü. Allah en hayırlısını nasip etsin inşallah. Benim kuzenim de senelerce istedi, tüp bebek denedi, kızı gören kemoterapi alıyor sanıyordu saçları yok! Kocasıyla da sorunlar yaşadı, tükendi kız artık prozacsız yaşayamıyor. Ama olmadı işte, olmayınca olmuyor. Keşke evlat edinmeyi deneselerdi, içinde bu kadar evlat sevgisi olan kadınların bunu neden denemediğini anlayamıyorum. Sevgi bekleyen binlerce masum çocuk var esirgeme kurumlarında. Ben 36 yım şu an düşünmüyorum çocuk ama beş sene sonra istersem ve olmazsa evlat edinmek isterim.

5 yıldır bunları yaşıyorum. .
Seni çok iyi anlıyorum. .
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın :KK43:

Allah sizlere daha büyük sabır versin.. çok zormuş.
dışardan bakıp yargılamak ne kolaymış.. önümde upuzun bir süreç olduğunu genç olduğumu bildiğim halde beklediğini göremeyince insanın bu deli hayal kırıklığı yaşaması... açıklayamıyorum bile hissettiklerimi..
Allah herkese nasip etsin..

Allah sizlere daha büyük sabır versin.. çok zormuş.
dışardan bakıp yargılamak ne kolaymış.. önümde upuzun bir süreç olduğunu genç olduğumu bildiğim halde beklediğini göremeyince insanın bu deli hayal kırıklığı yaşaması... açıklayamıyorum bile hissettiklerimi..
Allah herkese nasip etsin..
Amin inşallah canım ❤

Benim 12 yaşında kızım var sonrasında korunmadım fakat hiç hamile kalmadım son 5 yıldırda tedavi oluyorum aşılama tüp hepsi yapıldı sonuç hep negatif ve elle tutulur bir neden yok. Prof. Ununda dr ununda söylediği aynı STRES ten uzak dur sigara içmeyin. Strese girme sakın inan bana çok büyük etkisi var. 2 yıl korunmadan ilişkiye girmene rağmen bebek olmamalı tedaviye alınman için zaten. Allah aratmasın gönlüne göre versin inşallah

konuyu okurken kendimden bişeyler buldum.. Benimde adetim çok düzenli.. Nedense hep hemen çocuğum olur diye şartlamıştım kendimi.. Ama maalesef her adet günümde adet gördüm.. Üzüntünü anlıyorum bi gün geçse hemen test yapıp hüsrana uğruyordum.. Daha sonraları olmayacak mı acaba Rabbim beni bunla imtihan etme diye ağladığımı bilirim.. Sonraları kafama illa olacak diye takmadım gerçekten bunun etkisi var mı bilmiyorum ama çok şükür şimdi hamileyim.. Rabbim sana da nasip etsin en yakın zamanda inş..

Yazdığın her cümleye katılıyorum aynı şeyleri yaşadım ve hala yaşamaya devam ediyorum kesinlikle yaşamayan birinin anlayacağı şeyler değil her ay aynı şeyi katlanarak yaşamak çok kötü ve hamile kalacak olan kadın olduğu için erkeklerden kat kat stres yaşıyor inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın

X