ona küfür ettim beni engelledi

hicbksl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
14
0
29
Arkadaşlar 3 yıllık bir ilişkim vardı. onu bana yaptığı her şeye rağmen çok sevdim söylediği yalanları görmezden geldim ayrılmak zorunda kaldım defalarca yalvar yakar beni ikna etti sevdiğim için kabul ettim. en son bana dışarda bağırdı daha önce de yapmıştı ve bağırmadım bağırmıyorum diyerek bağırmaya devam etti gitmeye çalıştım bırakmadı sinir krizi geçirdim önce omuzuna vurdum sonra elimi ısırdım parçalandı hala bırakmadı peşimi en son s…git dedim ve bitti. engelledi beni her yerden bi şekil ulaştım böyle mi sonlandıracaksın hiç konuşmadan diye sordum. bana başka çare bırakmadın dedi. kendimi çok kötü hissediyorum çok değersiz ve ortada kalmış gibi

Bir de ulaşmaya mı çalıştınız? Kendi değerinin farkında olmayan insanlar kendi değerini sıfırlayanlardır. Sıfıra sıfır elde var sıfır.

Adamı ısırmışsın bence gayet değerlisin yemene müsaade etmiş tövbe estağfurullah siz be yiyip içiyorsunuz vallahi anlamıyorum

Tüm bu hikaye sadece iki kelimecik ile mi bitti? Çok şokum şuan. Onca rezalet yaşanmış bitmemiş. Keşke bitmeseymiş.

Burada bir tane çift vardı, kız kendisini arabadan atmaya kalkmıştı araç giderken, bence onlarla tanışın, beraber toplumdan uzak bir yerde köy kurun.

Film mi çeviriyorsunuz?
ne filmi
Bir de ulaşmaya mı çalıştınız? Kendi değerinin farkında olmayan insanlar kendi değerini sıfırlayanlardır. Sıfıra sıfır elde var sı

Adamı ısırmışsın bence gayet değerlisin yemene müsaade etmiş tövbe estağfurullah siz be yiyip içiyorsunuz vallahi anlamıyorum
önce okuymayı öğren sonra yorumunu yap mutlaka bekliyorum

E zaten değersiz olmuşsun. Sen hâlâ kendini değerli mi görüyorsun ?

Geri gelir merak etme, bu şekilde 3 4 yıl daha gider bu ilişki
Ayrıca kriz geçirecek kadar problemin varsa gidip tedavi olabilirsin

ne filmi

önce okuymayı öğren sonra yorumunu yap mutlaka bekliyorum
kimin kimi ısırdığını okuduğum toksik ilişki yumağından dolayı karıştırmış olmam demek, yine de sizin saçma sapan bir ilişki içinde olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. Hadi diyelim o ısırdı sokak ortasında bağrışmak küfürleşmek kimin kime yaptığı değil böylesi bir ilişki normal mi? Yine soruyorum ne yiyip içiyorsunuz? Allah aşkına kendinize gelin, nasıl kafalar bunlar?

değil insan parçası değil canım benim o yüzden buraya yazdım ya. burda bilimsel bi konu tartışmıyoruz ya da çalışma yapmıyoruz dertleşiyoruz fikir üretiyoruz yazdığıma yazacağıma bin pişman oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…