ona küfür ettim beni engelledi

Merak etme siz bu toksiklikle bir sekilde tekrar birlesirsiniz sonra tekrar ayrilirsiniz sonra tekrar birlesirsiniz ve boyle devam eder biriniz akillanip yoluna bakmadigi surece

toksiklik gırla!
ama kendi kendini değersizleştiriyorsun. böyle bir insana ulaşmaya niye çalışıyorsun? konuşulacak bir tip olsa bu duruma gelmezdiniz değil mı? neyi konuşup çözeceksin? ama barışırsınız merak etme.

kendimi küfür ettiğim için suçlu hissettim beni olmadığım bi insana dönüştürdü. aslında çok pozitif etrafımdaki insanları yönlendiren biriyim ama dünyayı alıp göğsüme koymuşlar gibi hissediyorum iki gündür aklım çalışmıyor kalbimi duyuyorum sadece. 3 yıl sırtımı dayadığım oldurmaya çalıştığım bi ilişki bitti nihayetinde. kolay değil. evet çok toksik inanılmaz toksik ama beni çıldırtıp tepkilerime işte sen busun diyerek manipüle ediyordu ve ben de acaba sorun ben miyim diye düşündüğüm için buraya yazacak hale geldim

beni çıldırtıp ohaaa bak sen küfür ettin pis kaka diyerek manipüle ediyor ve kendimi suçlu görüyorum sağlıklı düşünemediğim için yazdığımı görmüyor musun penguen

Niye kendinize zarar veriyorsunuz ki demek ki kendinize zarar verecek kadar toksit bir ilişki içerisindeymişsiniz bitmesi daha hayırlı olmuş

beni çıldırtıp ohaaa bak sen küfür ettin pis kaka diyerek manipüle ediyor ve kendimi suçlu görüyorum sağlıklı düşünemediğim için yazdığımı görmüyor musun penguen
Yahu manipülasyon olduğunu biliyorsun ama kendin söylüyorsun sağlıklı düşünemesen bunun manipülasyon olduğunu farketmezsin bile. Senin sorunun bence sağlıklı aksiyon alamamak. Madem bu adam manipülasyoncu ve bunu biliyorsun daha niye konuşmaya çalışıyorsun ki? Bak ne yaparsan yap bazı şeyler değişmez, hele ki 3 senede tekrarlayan şeyler asla değişmez. Bunların hepsi tecrübeyle sabit.
Bir uzuv kangren olduysa iyileşir umuduyla beklemek beyhude. İyileşmeyeceği gibi diğer uzuvlarına da zarar verir. O yüzden canın acısa da kestirip atacaksın. Kendini ısırma noktasına gelmişsin. Sana bunu eğer ki karşındakinin manipülasyonlarının ya da yaptığı haksızlıkların yaptırdığını düşünüyorsan ve kendini seviyorsan, burada koyacaksın noktayı. Nasıl biterse bitsin bu ilişkinin de layığı böyle bitmesiymiş deyip yoluna bakacaksın.

Bu hallere gelmek için ne yiyip içiyorsunuz?

Ee sen ona s.ktir git demişsin, o da gitmiş. S.ktir et oğlanı, iyi olmuş gittiği. İlişkiniz de aşırı kötüymüş. Bitmesi iyi olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…