Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bu aralar inanılmaz sinirli ve gerginim , mars üzerimde retro harekette ikizler burcunda ve benimde marsım ikizler retroda. Her an patronumu boğabilirim, 2 gün önce ekstre düzeltmeleri ile ilgilenirken sinirden az daha ağlayacaktım. Hangi gezegen hangisiyle çiftleşiyor yine :KK43: astroloji bilen ve seven biri olmama rağmen saldım takip etmiyorum, iş kurma arefesindeyim artık bir an önce iş bilmezlerle dolu bir dünyada kendi dünyama uçuşarak geçmek istiyorum. Biri üzerine pasiflora çiçeği atsın :KK64:
Dün müdürümle tartıştık çok fena ben de aynı durumdayım ya. Buraya yazmıştım hatta kızlar umursama falan dediler ben de "haklılar ya ben bu adamı niye umursuyorum sanki" diye düşündüm sonra ertesi gün tartıştık :KK53:

Beraber 2023 için hedefler koyalım mı ne dersiniz? Gerçi istekleriniz internete yazmak istemeyeceğiniz özel şeyler mi 🤔

Beraber buraya sıralar, 1 sene sonra ne kadarını tamamladığımıza bakardık.

2022 yılı için hiçbir hedefim yoktu. Bari 2023 için olsun diyorum.

Aslında çok güzel fikir. Ben hiç yeni yıl hedefi koymam ama ne bileyim 2023’ten nedense umutluyum. Biraz hedef düşüneyim :KK53:

Merhaba canım kadınlar,
Yahu bu aralar kavgalar kıyametler herkeste. Bende çok şükür öyle bişey olmadı ama bugün başıma çok garip bir olay geldi. Ofiste masamın üstünde minik bir fanusum içinde de bir Japon balığım vardı. Sabah ofise geldim masamda her şey normal, bi kahve yapayım diye mutfağa gittim geldim masam su içinde bilgisayarı kurtardım tabii önce de sonra bi baktım fanusum tuzla buz olmuş. Ofiste benden başka kimse yok masam duvara yaslı düşme imkanı felan yok. Ve zavallı balığıma da fanusun camı batmış.
Nasıl berbat hissettim anlatamam. Nazar, kem göz felan böyle mi çıkıyor anlamadım ki

Annwyl Annwyl müdürle kavgan nasıl geçti 🤣 umarım iş hayatını etkileyecek bir gerginlik değildir. Yaşanır ve geçer.

Orangegreysky Orangegreysky sabah mesajını alıntılayıp yazmayı unuttum. 2022 öyle çabuk geçti ki gerçekten. Ama bana çok şey kattı. Başlarda beni çok üzdü fakat bakınca geriye her üzüntüm beni biraz daha büyüttü, değiştirdi.

hln09 hln09 gerginlikler insanı her anlamda etkiliyor ama beni en çok ödem olarak etkiliyor. Ne zaman gerilsem göbekli, gözler şiş halde gezmek zorunda kalıyorum. Umarım sende böyle bir yan etkisi yoktur ve çabucak geçer bu durumlar

Benim aklıma gelen ilk hedefim şu: 2023 yılında elektro gitar çalmayı öğrenicem. Yılın sonuna gelince basit şarkılar bile olsa şöyle en azından 3-4 şarkıyı çalabilmek istiyorum. Çok zaman ayıramayacağımı biliyorum ayrıca hiç yeteneğim de yok AMA UMUDUM VAR YETMEZ Mİ :KK53:

Diğer hedefler için biraz düşünmem lazım ilk defa bi yıla belli hedeflerle giricem çok heyecanlı bi olay :KK49: Kızlar biraz yazarsanız belki sizin hedeflerden kopya çekerim ya :KK48:

2023 hedeflerim:

• Fit bir vücuda sahip olmak,
• İstediğim kiloya ulaşsam bile sağlıklı beslenmeye ve spora özen göstermek,
• Erteleme alışkanlığımı kontrol altına almak,
• Dil uygulamasını bitirene kadar her gün uygulamaya devam etmek,
• Uygulamayı bitirdikten sonra kendimi geliştirmeye devam etmek,
• İnsanları daha az yargılamak,
• Gereksiz harcamalarımı kısıp birikim yapmak,

• İnsanları kırmamak için açıkça söylemediğim şeyleri daha net ifade etmek.

Benimkiler bunlar. Baya bir oldu ama ekleme de yapabilirim aklıma başka hedefler gelirse 🤪

İyi akşamlar kızlar;

Bu yazı tipine geçeyim diyorum sizce nasıl göz yoruyor mu?

Son günlerde 10.000 adıma tamamlamaya çalışıyorum ve genelde tamamlanıyor.

Uygulamaya ve attığım kitaba devam ediyorum. Bu kadar :KK36:

İyi akşamlar kızlar;

Bu yazı tipine geçeyim diyorum sizce nasıl göz yoruyor mu?

Son günlerde 10.000 adıma tamamlamaya çalışıyorum ve genelde tamamlanıyor.

Uygulamaya ve attığım kitaba devam ediyorum. Bu kadar :KK36:
Merhaba minik kuşum bi tık daha koyu olsa göz yormaz gibi

2023 yılı hedeflerimden bahsedecek olursam,
-ilk sırada evlenmek var. Çok seri evlenmem lazım değil de listemde tüm kalbimle istediğim bi hedef bu. Ve umarım bu sene aradan çıkarır hayal ettiğimiz turlara çıkarız.
  • bu sene kendime daha saygılı olmak istiyorum. 2022 yılı benim için farkındalık dolu bir sene oldu ama yeri geldi kendime çok saygısızca haksızlık ettiğim günlerim oldu. 2023te önceliğim sadece kendim olacağım.
  • 3 senedir emek verdiğim güzel fiziğin peşinden koşmaya devam tabii ki. Taş gibi karın kaslarım ve kalkık popom olmadan asla yaşayamam.
  • Kendime bu sene 80 kitap hedefi koydum ama 2023 için 60 iyidirrr
  • işimle ilgili güzel gelişmeler olsun istiyorum. Yorulayım, ağlayayım ama zirvede olayım istiyorum. Zirve biz kadınların yeri.
  • ben insanlarla uzun süre temas halinde olamıyorum yani network yapamıyorum asla. Hayatımda sayılı insan var ve çok mutluyum. Bu huyumu kabullendim. Evet, Vega insanlarla yapamıyoruz biz en iyisi böyle diyorum hep ve 2023te de kendimi böyle kabul etmek, kimseyi hayatıma isteğim dışında sırf ayıp olmasın diye dahil etmek istemiyorum
Sene sonuna kadar elbette bu liste bin kez revize edilecek ama özetle 2023 hedeflerim sadece kendim. Bencilce mi? Olsun varsın bencil olan ben olayım

Merhaba leydim, nasılsın?

Bu renk de olmadı, sanki pes etmek üzereyim 😂
Bu renk bence ideal sen biraz böyle kal minik kuşum.
O kadar iyiyim ki bu bi kaç gündür. Konuşmak, bişeyler yapmak bile istemiyorum. Kendi içimde mutluluğun huzurunu yaşamak istiyorum. Topiği salmadım yani. Sadece biraz kendi içimde demlenmeye ihtiyacım var

Bu renk bence ideal sen biraz böyle kal minik kuşum.
O kadar iyiyim ki bu bi kaç gündür. Konuşmak, bişeyler yapmak bile istemiyorum. Kendi içimde mutluluğun huzurunu yaşamak istiyorum. Topiği salmadım yani. Sadece biraz kendi içimde demlenmeye ihtiyacım var
Sevindim :KK36: Akrep burcu olmayla mı alakalı bilmiyorum ama ben de o tarz dönemlere sık sık girer çıkarım. Önemli olan mutlu olman. Bu arada 5 kilo hedefi koymuştuk, ben iyice odaklandım. Yılbaşına -5 giricem kesinlikle 😂
Ayrıca hedeflerindeki son 2 maddene katılıyorum

Sevindim :KK36: Akrep burcu olmayla mı alakalı bilmiyorum ama ben de o tarz dönemlere sık sık girer çıkarım. Önemli olan mutlu olman. Bu arada 5 kilo hedefi koymuştuk, ben iyice odaklandım. Yılbaşına -5 giricem kesinlikle 😂
Ayrıca hedeflerindeki son 2 maddene katılıyorum
Çok sevindim eksilerine. Ben tartılmadım uzun zamandır ama yılbaşında bir süpriz olsun istiyorum bana bakalım ne çıkacak

An itibariyle tüm sosyal medya hesaplarını kapatmış bulunmaktayım. Uzun zamandır kaliteli içerik bulamıyordum ve insanlar içerik üretmek, para kazanmak için gerçeklikten uzak paylaşımlar yapıyor. Sonra bakıyorum hayatıma yahu ben neden böyle değilim? Çünkü ben gerçeğim. O zaman artık sosyal medyada sahteliklere zaman ayırmaya gerek yok.

Günaydın sevgili kadınlar,
Aralık ayı için kitaplarımı ince seçmeye çalışıyorum böylece hem hedefe yaklaşmış oluyorum hemde fantastik tarza alışmış ben çok rahat okuyabiliyorum diğer tarzları.
Dün okuyup bitirdiğim Ayfer Tunç - Suzan Defter adlı kitabı hepinize tavsiye ederim. Çok tatlı bir aşk hikayesini bir erkeğin bakış açısı bir de kadının bakış açısıyla okuyorsunuz. Normalde asla böyle kitaplar okumam ama bu kitaba aşık oldum. Ve kitap klişe bitmiyor bu kez aşk kazanmıyor. Kitabın görselini de aşağıya bırakıyorum.
images.jpeg

An itibariyle tüm sosyal medya hesaplarını kapatmış bulunmaktayım. Uzun zamandır kaliteli içerik bulamıyordum ve insanlar içerik üretmek, para kazanmak için gerçeklikten uzak paylaşımlar yapıyor. Sonra bakıyorum hayatıma yahu ben neden böyle değilim? Çünkü ben gerçeğim. O zaman artık sosyal medyada sahteliklere zaman ayırmaya gerek yok.
Ben de kullanmıyorum hiç. En güzeli👋🏻

X