Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bu kitabı annem okudu ve betimlemeler o kadar fazla ama o kadar iyi ki o anı bir tablo gibi gözünün önünde canlandırabilirsin demişti. Sadece betimleme değil koku, ses gibi detaylar da çok iyi işlenmiş. Benimde okunacaklar listemde. Keyifli okumalar dilerim 💜
Gercskten betimlemeler çok iyi
İnsanın gözünde canlanıyor hersey
Teşekkür ederim

Merhaba nasılsın? ☺️ S Skinkeyrlover

Bu aralar the purest solutions’u çok duyuyorum, özellikle kırmızı olanı. Senin yorumunu merak ettim. Denedin mi hiç?
Ben genel olarak beğeniyorum markayı. Her ürününü denemedim ama arbutinini kullandım. Sevmiştim. Yeni oluşan kırmızı sivilce lekelerime iyi gelmişti. Melazması olup beğenen birkaç kişiyi de biliyorum. Nemi de iyiydi. Kırmızı maskesinin testerını denedim sadece bir kere. %10 aha içeriyor. Benim cildim hassas ama irrite etmedi ama benim cildim asitlere alışkın bir cilt.Tek kullanımfa çok anlaşılmaz ama bir ışıltı kattı cildime, temizledi. Ama başlangıç için çok uygun olmayabilir bir tık yüksek kaçabilir daha düşük yüzde ile başkanı sonra buna geçilebilir bence.

Ben genel olarak beğeniyorum markayı. Her ürününü denemedim ama arbutinini kullandım. Sevmiştim. Yeni oluşan kırmızı sivilce lekelerime iyi gelmişti. Melazması olup beğenen birkaç kişiyi de biliyorum. Nemi de iyiydi. Kırmızı maskesinin testerını denedim sadece bir kere. %10 aha içeriyor. Benim cildim hassas ama irrite etmedi ama benim cildim asitlere alışkın bir cilt.Tek kullanımfa çok anlaşılmaz ama bir ışıltı kattı cildime, temizledi. Ama başlangıç için çok uygun olmayabilir bir tık yüksek kaçabilir daha düşük yüzde ile başkanı sonra buna geçilebilir bence.
Ben de kullanıyorum, sivilcelerime iyi geldi.

Çok teşekkür ederim ❤️

Merhaba canım kadınlar
Şu aralar spora her gün gidiyorum çünkü yeni yıla taş gibi bir popoyla girmeye karar verdim. Canım popom 💜
Sivilce sorunum artarak devam ediyordu ve neyin bende sivilce yaptığını sonunda buldum. Ağda bandı bende sivilce çıkarıyormuş. Hayatımdan hemen def ettim.
Yine vampirli bir kitap okuyorum tabii ki. The originals yükseliş 🤍💜 vampirli bir hayat harika

Merhaba sevgili kadınlar
Bugün patronuma çok sinirliyim, patronumdan nefret ediyorum. Patronuma terlik atmak istiyorum. Bi gün atıp pardon yanlışlıkla size gelmiş dicem
Kesin kararım. Hem az para veriyor hem de herşryi ben bilirim havalarında. Her neyse umarım gününüz iyi geçmiştir. Toplantı, patrona nefret felan derken günü kapattım. Yürüyüşümü yaptım. Yemeğimi yiyip kitap başına geçiyorum şimdi.

Adım sayımı da atayım bari bugün yürüyüşe çıkmamış olan varsa lütfen hemen çıksın veya evde yapsın sporunu. Hareketsiz bir hayata hayır görlsss
Screenshot_20221208_190824_com.huawei.health_edit_4678762237827.jpg

Merhaba sevgili kadınlar
Bugün patronuma çok sinirliyim, patronumdan nefret ediyorum. Patronuma terlik atmak istiyorum. Bi gün atıp pardon yanlışlıkla size gelmiş dicem
Kesin kararım. Hem az para veriyor hem de herşryi ben bilirim havalarında. Her neyse umarım gününüz iyi geçmiştir. Toplantı, patrona nefret felan derken günü kapattım. Yürüyüşümü yaptım. Yemeğimi yiyip kitap başına geçiyorum şimdi.
Kolaylık dilerim sana 🥺

Benim günüm iyi geçti ancak dişimin kökünde lezyon olduğu için Dr çekelim dedi, ilaçlar bittikten sonra çektircem sanırım. Genel anlamda güzel bir gündü ama. Ben de biraz ufak tefek cinayetler izleyecem, daha sonra kitap okuyacağım inşallah. Fedailerin kalesi alamut'u okuyorum, o kadar akıcı ki❤️

Kolaylık dilerim sana 🥺

Benim günüm iyi geçti ancak dişimin kökünde lezyon olduğu için Dr çekelim dedi, ilaçlar bittikten sonra çektircem sanırım. Genel anlamda güzel bir gündü ama. Ben de biraz ufak tefek cinayetler izleyecem, daha sonra kitap okuyacağım inşallah. Fedailerin kalesi alamut'u okuyorum, o kadar akıcı ki❤️
Kalın klasikleri nasıl okuyorsunuz maşallah 💜 keyifli okumalar Jane
Ayrıca dişin için de çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda geçer

Kalın klasikleri nasıl okuyorsunuz maşallah 💜 keyifli okumalar Jane
Ayrıca dişin için de çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda geçer
Teşekkür ederim canım. Kalın klasikler daha bi hoşuma gidiyor, ama bu klasik değil alamutu anlatıyor zaten. Baya akıcı bir dili var tavsiye ederim ❤️ sen yine vahşi vampir kitapları okuyorsundur kesin, seninle bütünleşti o kitaplar artık 🙈

Teşekkür ederim canım. Kalın klasikler daha bi hoşuma gidiyor, ama bu klasik değil alamutu anlatıyor zaten. Baya akıcı bir dili var tavsiye ederim ❤️ sen yine vahşi vampir kitapları okuyorsundur kesin, seninle bütünleşti o kitaplar artık 🙈
Hahahaha the originals izleyip sonra da kitabına başladım tabii ki vampirsiz bir hayat düşünemiyorum Jane

Günaydın canım kadınlar,
2 ekler pasta yiyince dün sporda feci yoruldum. The originals yükseliş kitabını bitirdim sanırım bir süre vampir kitaplarına ara vereceğim.
İş çıkışı maniküre gidip mini bir bakım yaptırıp modumu yükselttim.
Bugün ödem attırıcı bir detoks çayı yapıp dinlenicem. Yarım mesai çalışıyorum yine 😔

Bu arada anlatmak istediğim bir olay yaşadım. Dün yeni açılan bir butik mağazaya gittim. Tüm ürünleri çok şık ama crop tarzı kısa açık ürünlerdi. Mağaza sahibi bir crop gösterip bu size çok yakışır dedi. Bende teşekkür ederim ama crop giymiyorum ben iş yerimde dediğimde kadının yüzünü görmeniz lazım. İşte giymek için kıyafet bakıyordum ve prensip olarak kısa açık vs gitmiyorum. Mağaza sahibi bana "bunu giy altına da deri bir mini etek şahane olur. Dolabımda bunlar yok deme sakın bayılırım şurda" dedi bana. Evet dolabımda bunlar yok ve moda başlığı altında çıkan her ürünü giymek zorunda değilim. Daha önceden bir yerde kıyafet denerken liseye giden bir genç kızla karşılaşıp bence bu deri pantolon sana gitmedi demiştim o da bana "olsun artık moda bunlar" diyip ürünü almıştı. Şimdi bilemiyorum moda diye kendimize yakışmasa bile çıkan ürünleri almak zorunda mıyız? Benim giyim tarzım moda olan ürünle uyuşmuyorsa yine de almak zorunda mıyım? Şahsen bu algıya üzülüyorum.

Bu arada anlatmak istediğim bir olay yaşadım. Dün yeni açılan bir butik mağazaya gittim. Tüm ürünleri çok şık ama crop tarzı kısa açık ürünlerdi. Mağaza sahibi bir crop gösterip bu size çok yakışır dedi. Bende teşekkür ederim ama crop giymiyorum ben iş yerimde dediğimde kadının yüzünü görmeniz lazım. İşte giymek için kıyafet bakıyordum ve prensip olarak kısa açık vs gitmiyorum. Mağaza sahibi bana "bunu giy altına da deri bir mini etek şahane olur. Dolabımda bunlar yok deme sakın bayılırım şurda" dedi bana. Evet dolabımda bunlar yok ve moda başlığı altında çıkan her ürünü giymek zorunda değilim. Daha önceden bir yerde kıyafet denerken liseye giden bir genç kızla karşılaşıp bence bu deri pantolon sana gitmedi demiştim o da bana "olsun artık moda bunlar" diyip ürünü almıştı. Şimdi bilemiyorum moda diye kendimize yakışmasa bile çıkan ürünleri almak zorunda mıyız? Benim giyim tarzım moda olan ürünle uyuşmuyorsa yine de almak zorunda mıyım? Şahsen bu algıya üzülüyorum.
Katılıyorum. Bir de bu tip kişiler başkalarının giydiği şeylere laf ediyorlar sosyal medyada bu aralar 3-4 tane gördüm. Mesela dar siyah pantolona laf eden birini görmüştüm bol pantolonlar moda olduğu için. Ki moda zaten sık sık kendini tekrar ediyor, 3 sene önce çok demode denen şeyler tekrar moda oluyor. Bunlar bana hep firmaların yeni kıyafet satmak için yaptığı algılar gibi geliyor.

Merhaba sevgili kadınlar mutlu pazarlar diliyorum. Ben az önce Mine Söğüt - Deli Kadın Hikayeleri adlı kitabı bitirdim. Şuan kendimi hem çok üzgün hem de çok kızgın hissediyorum. Başlarda kırmızı oda gibi geliyor size kitap ama yazar kadınların hislerini öyle çarpıcı anlatıyor ki. Hem kalbi kırılan tüm kadınların ve çocukların hesabını sormak hemde hepsine sarılmak istiyorsunuz.
Farklı bir kitap arayan herkese tavsiye ederim.
IMG_20221209_134858_edit_22776041985066.jpg

X