Ömrümü kendime harcamak hedefim

26. 11.22
Deli gibi spor yaptıktan sonra artık yerimden kalkamıyorum. Eve gelince the peripheral'in yayınlanan tüm bölümlerini bitirdim, çok güzel bir dizi yaa.
Cildimde regl dönemim yaklaştığı için sivilceler var, fazla müdehale etmek istemiyorum bu yüzden rutin kil maskemi yaptım sadece.
Biraz kitap okudum 50 sayfa kadar yani ama aşırı yorgunum sanırım yarın evden asla çıkmayıp Reading Day yapıcam.
Haftasonu 1 gün 1 öğünde kendime tatlı yeme hakkı veriyordum bugün güllaç gördüm çarşıda, aşırı severim. Hemen alıp ödülümü güllaçla yaptım.
Şu aralar insanlardan o kadar uzaklaşmış kendime odaklanmış hissediyorum ki. Hele ki akrabalara karşı. Yeni yeni tanıdığım insanların bile bana onlardan daha düşünceli davrandığını görüyorum ve akrabalarımdan soğuyorum. Eh, bunu hak ediyorlar bence. Bana iyi gelene iyi gelmek isterim. Bana iyi gelmiyorsa bile üzgünüm ama seninle ömrümü harcayamam şekerim. Mottom böyle artık

Merhaba L LADY VEGA iyi geceler arkadaşlar ❤️ yazamadım bu ara.
Köydeyim ben bu son zamanlarda neler yaptığımı yazayım.
Abur cuburu tamamen bıraktım, sağlıklı beslenmeye başladım/başlayacağım. Kilomu koruyup sağlıklı beslenecem inşallah, yürüyüşü her gün yapmaya çalısacam bir de 🙏🏻
Sağlıksız bir hayat çok kötü hissettiriyor artık, kendim için en büyük iyiliği yapmış olurum🥰
Kitap okumaya devam ediyorum şükür gayet güzel gidiyor okumalarım❤️
On Kişiydiler kitabını bitirdim, diziyi de izlemeyi düşünüyorum. Agatha'nın dilini çok sevdim, beş küçük domuza başladım yarıladım onu da o bittikten sonra başka bir kitabını daha okumayı düşünüyorum 🥰
Her ay 2 Agatha okurum herhalde :) inşallah 🙏🏻❤️
Baya kitabı varmış çünkü.
Ekstra tarih kitabı okuyorum.
Aralık'ta da güzel planlarım var, inşallah güzel olur yıl sonu hepimiz için ❤️

Günaydın sevgili kadınlar, iyi pazarlar dilerim 💜
Sabah sağlıklı bir kahvaltı hazırladım kendime yine yulaflı ve sütlü. Mutfakta zaman geçirmeyi çok seviyorum, evdekilere pazar kahvaltısı hazırlayıp ben çay içtim sadece çünkü sofrada patates kızartması felan vardı 😂
Ara öğün olarak yeşil çayımı ve kuru kayısımı yanıma alıp kitap okumaya geçtim.
Sizlere bir sorum olacak kuaförde konuşuluyordu geçen gün, hemen hemen herkesin regli gecikmiş bu ay. Dünyanın frekansıyla ilgili bazı deneyler yapılmış kuafördeki herkes bundan kaynaklı felan dedi ama bana saçma geldi. Sizde de regl gecikmesi var mı?

Sabah sağlıklı bir kahvaltı hazırladım kendime yine yulaflı ve sütlü. Mutfakta zaman geçirmeyi çok seviyorum, evdekilere pazar kahvaltısı hazırlayıp ben çay içtim sadece çünkü sofrada patates kızartması felan vardı 😂
Sizlere bir sorum olacak kuaförde konuşuluyordu geçen gün, hemen hemen herkesin regli gecikmiş bu ay. Dünyanın frekansıyla ilgili bazı deneyler yapılmış kuafördeki herkes bundan kaynaklı felan dedi ama bana saçma geldi. Sizde de regl gecikmesi var mı?
Bende var evet 😯

Aaaa ben de olmadim :/ ama ben stresliyim ondan olabilir

Harika bir belgesel önerisiyle geldim kızlar. Yanardağların içinde bir aşk hikayesi ve volkanik bilim. Tavsiye ederim harika bir belgeseldi.

ng_fireoflove_keyart_vertical_3ec5fac2.jpeg

Selam canım
Mesajı okuyunca cevap vereyım dedim.
Benim aksi gibi bu ay çok erken geldi.
Normalde iki gün erken gelir.
Üç dört gün daha erken geldi.

Merhaba canım kadınlar,
Çok zor bir ay geçirdim ben hormonal olarak. Geçen ay reglim erken başladı ve 3 gün sürdü. Bu ay da oldum olacam, ödemler derken sonunda bugün regl oldum. Sinirlerim sakinlemiş, balon gibi inmiş hissediyorum kendimi. İnsan regl olduğu için mutlu olur mu yaaa

Merhaba hanımlar,

Dil uygulamasına devam ediyorum. Eki Görüntüle 3166795

Bu kitaba başladım, güzel gidiyor bakalım.

Hepinize iyi haftasonları 🙋🏻‍♀️
“Başlanıp bitirilmesi gereken işleri inatla erteleme, savsaklama ve oturup çalışmak yerine ıvır zıvır şeylerle oyalanmak” e bu benim tüm hayatımın tek cümleyle özeti gibi bişey. Okuyunca bi değişim hissedersen hemen ben de alıcam bu kitabı yaa.
Merhaba canım kadınlar,
Çok zor bir ay geçirdim ben hormonal olarak. Geçen ay reglim erken başladı ve 3 gün sürdü. Bu ay da oldum olacam, ödemler derken sonunda bugün regl oldum. Sinirlerim sakinlemiş, balon gibi inmiş hissediyorum kendimi. İnsan regl olduğu için mutlu olur mu yaaa
Regl olmaktan daha kötü bişey varsa o da regl olamamaktır. O yüzden insan regl olduğu için mutlu olur valla ben her ay mutlu oluyorum :KK53:

Kızlar bu aralar hayatımda düzenli devam eden tek şey spor. Bu da beni biraz hayata bağlıyor mutlu hissediyorum en azından kendim için bişey yapıyorum ya. Popoma aynadan bakıp bakıp duruyorum kendisine türküler yakmak istiyorum “kimin poposu buuuuuuu bu benim popooom belimin direeeğiii kalbimin sahibiiii” Hepiniz spor yapın tamam mı :KK53:

Bugün işyerinde çok sinirim bozuldu. Müdürüm benim yaptığım işlerden hiç anlamayan bu işlerle alakası olmayan bi tip. Yani benim çalıştığım alan firmada yeni açılmış eğer profesyonel bi ekip olsaydık benim bölümüm ondan ayrı olurdu ben de kendi bölümümün müdürü olurdum çünkü bu işle ilgili çalışan benden başka kimse yok firmada. Anlamadığı halde beni sürekli taciz ediyor “bunu nasıl hesapladın bu nasıl oldu e sen yanlış yaptın o zaman zaten yapman da uzun sürmüştü” vır vır vır konuşuyor. Bi gün ağzına patlatıvercem şappalağı o olcak. Şimdilik sakin kalıp sakin cevap verebiliyorum ama buna daha ne kadar devam edebilirim bilmem. 3 aydır bu firmadayım ve gerçek yüzümü göstermeme çok az kaldı gibi daha fazla dayanamıcam :KK70::KK70:

“Başlanıp bitirilmesi gereken işleri inatla erteleme, savsaklama ve oturup çalışmak yerine ıvır zıvır şeylerle oyalanmak” e bu benim tüm hayatımın tek cümleyle özeti gibi bişey. Okuyunca bi değişim hissedersen hemen ben de alıcam bu kitabı yaa.

Regl olmaktan daha kötü bişey varsa o da regl olamamaktır. O yüzden insan regl olduğu için mutlu olur valla ben her ay mutlu oluyorum :KK53:

Kızlar bu aralar hayatımda düzenli devam eden tek şey spor. Bu da beni biraz hayata bağlıyor mutlu hissediyorum en azından kendim için bişey yapıyorum ya. Popoma aynadan bakıp bakıp duruyorum kendisine türküler yakmak istiyorum “kimin poposu buuuuuuu bu benim popooom belimin direeeğiii kalbimin sahibiiii” Hepiniz spor yapın tamam mı :KK53:

Bugün işyerinde çok sinirim bozuldu. Müdürüm benim yaptığım işlerden hiç anlamayan bu işlerle alakası olmayan bi tip. Yani benim çalıştığım alan firmada yeni açılmış eğer profesyonel bi ekip olsaydık benim bölümüm ondan ayrı olurdu ben de kendi bölümümün müdürü olurdum çünkü bu işle ilgili çalışan benden başka kimse yok firmada. Anlamadığı halde beni sürekli taciz ediyor “bunu nasıl hesapladın bu nasıl oldu e sen yanlış yaptın o zaman zaten yapman da uzun sürmüştü” vır vır vır konuşuyor. Bi gün ağzına patlatıvercem şappalağı o olcak. Şimdilik sakin kalıp sakin cevap verebiliyorum ama buna daha ne kadar devam edebilirim bilmem. 3 aydır bu firmadayım ve gerçek yüzümü göstermeme çok az kaldı gibi daha fazla dayanamıcam :KK70::KK70:
Benim patronum da öyle ve adam işi bilmediği halde o kadar çok fikir veriyor ki. Kullandığım programları ofiste bilen tek kişi benim adam programın dahi yapamayacağı şeyleri istiyor benden. Bi süre sonra ya he he diyip geçmeyi öğreniyorsun. Çok sinirlensen bile yani artık duymuyorsun. Mesela benim oda arkadaşım benden 10 yaş büyük ama iş tecrübesi olarak benim proje bazlı çalışma sayım ondan fazla ve benden stajyer olarak bahsediyor (3 senedir oradayım). Eskiden çok sinirleniyordum ama artık umrumda bile olmuyor. Kendini insanların dedikleri ve davranışları için yıpratma aşkom cildine zarar 💜💜

Tamamdır yazarım 🌻

Bu aralar inanılmaz sinirli ve gerginim , mars üzerimde retro harekette ikizler burcunda ve benimde marsım ikizler retroda. Her an patronumu boğabilirim, 2 gün önce ekstre düzeltmeleri ile ilgilenirken sinirden az daha ağlayacaktım. Hangi gezegen hangisiyle çiftleşiyor yine :KK43: astroloji bilen ve seven biri olmama rağmen saldım takip etmiyorum, iş kurma arefesindeyim artık bir an önce iş bilmezlerle dolu bir dünyada kendi dünyama uçuşarak geçmek istiyorum. Biri üzerine pasiflora çiçeği atsın :KK64:

Bu aralar inanılmaz sinirli ve gerginim , mars üzerimde retro harekette ikizler burcunda ve benimde marsım ikizler retroda. Her an patronumu boğabilirim, 2 gün önce ekstre düzeltmeleri ile ilgilenirken sinirden az daha ağlayacaktım. Hangi gezegen hangisiyle çiftleşiyor yine :KK43: astroloji bilen ve seven biri olmama rağmen saldım takip etmiyorum, iş kurma arefesindeyim artık bir an önce iş bilmezlerle dolu bir dünyada kendi dünyama uçuşarak geçmek istiyorum. Biri üzerine pasiflora çiçeği atsın :KK64:
Dün inanılmaz gergin bir gündü. 2 arkadaşım saçma bir sebepten birbirine girdi. Akşamına ben başka biriyle kavga ettim…

Gezegenlerde bir şeyler var ama anlamadım 😬

Beraber 2023 için hedefler koyalım mı ne dersiniz? Gerçi istekleriniz internete yazmak istemeyeceğiniz özel şeyler mi 🤔

Beraber buraya sıralar, 1 sene sonra ne kadarını tamamladığımıza bakardık.

2022 yılı için hiçbir hedefim yoktu. Bari 2023 için olsun diyorum.

X