Ömrümü kendime harcamak hedefim

Yaa çok teşekkür ederim Ben direkt sen diye dalmışım çok konuşmadığımız halde pardon Konuşmasak bile topiklerde yorumlarını gördüğüm kişileri tanıyormuşum gibi hissediyorum

Kuru ama ben cilt bakımına nedense çok üşeniyorum. Makyaj yaparken kuru kuru durmasa hyaluronik asit bile almazdım muhtemelen ama artık cilt bakımına başlamak istiyorum. Bi anda hepsini yapamam ama yavaş yavaş saydıklarını deneyeceğim.

Ben ablam ne aldıysa onunkileri kullanıyorum. Vichy’nin nemlendiricisini kullanıyorum ondan ama yeterli nemlendirmiyor gibi. Dediğin gibi başka şeylerle desteklemem lazım sanırım. Güneş kremi de çok sürmüyorum açıkçası Yine ablamdan la roche posay ya da avene sürüyorum arada.

Ben kendi kullandığım ürünleri anlatıyorum yani kendi deneyimlerimi paylaşıyorum ama çok kişisel Aslında bu kişiden kişiye çok değişiyor özellikle sivilceye meyilli ciltlerde. Benim de cildim karma. Yazın daha yağlamaya meyilli oluyordu kışın ise daha kurumuna meyilli oluyor. Niacinamid karma ciltler için bir kurtarıcı. Sivilce için de çok iyi bariyer onarmak için.Salisilik asite bakabilirsin. Sivilcelerin söndürülmeye ne de yardımcı olur. Zaten en iyi anti age ürünü Güneş kremi. Iyi Güneş kremini bulmakta biraz şans işi çok fazla denemek gerekiyor Ben de çok fazla ürün denedim çok fazla fail oldum. Göz yakmayan, soyulmayan beyazlık bırakmayan, iyi koruyan güneş kremi bulunca ona sarıl ve bırakma. La roche posaye bakabllrisin yeni nesil kimyasal filtreler ile taş gibi koruyor ürünleri. Yağ bazlı temizleyici olarak mesela karma yağlı ciltlere benim en sevdiğim nasificinki incecik sivilce yapmıyor ve ağır gelmiyor. Tek aşamaya indiren bir temizleyici istersen dalbanınki var mesela o da çok iyi kuru ciltli biri sevmez ama karma yağlı ciltler için iyi.

Bu ürünler elinde varsa bana özelden fotolarını atar mısınnnn

Aynı yaşlardayız diye tahmin ediyorum 25 oldum ben de yeni. Artık bizim yaşlar için de yavaş yavaş yaşlanma etkilerinin görüldüğü cildin homojen üretiminin azaldığı döneme giriş yapılıyor. Ben ablayım mesela keşke benim de ablam olsa çorlardım ondan Makyaj tabii kii bakımlı ciltte güzel duruyor aslında. Genelde kuru ciltler. Avene la roche gayet güzel güneş kremi için süper. Şanslısın ablan konusunda Ama biliyorsun c serum kullanıyorsan güneş kremi iyice önem arz ediyor iyi bir şey yapayım derken zarar verirsin cildine. Güneşe karşı hassasiyet yapıyor. Zaten yavaş yaval rutine katmak mantıklı olan bir anda her şeyi katmak mantıklı değil.

Ben hiçbi şey bilmiyorum cilt bakımı konusunda Ben 26’ydım daha yeni 27 oldum. O zaman her dışarı çıkışta mutlaka güneş kremi süreyim güneş olmasa da.

Ben hiçbi şey bilmiyorum cilt bakımı konusunda Ben 26’ydım daha yeni 27 oldum. O zaman her dışarı çıkışta mutlaka güneş kremi süreyim güneş olmasa da.
Tahmin ettiğim gibiymiş. Güneş kremi sürmek önemli ama temizlemek de çok önemli. O yüzden yağ bazlı temizleyici ve su bazlı temizleyici İkisini birlikte kullanmayı tercih edebilirsin veya dediğim gibi çift taşımalı temizliği tek aşamaya indiren ürünler de var cream co söylemiştim mesela kuru cilde uygun. C serum sürüp güneş kremine dikkat etmezsen lekenebilirsin.

Tamamdır dikkat edeceğim. Ablamın makyaj temizleme malzemelerini sevmedim tamamen temizlemiyor. Senin dediğini alıcam bir ara alışveriş yaparken. Teşekkür ederim tekrarr

Bugünün özetini yazalım bakalım

Dün benim kaçamak günümdü o yüzden menü yazmadım. Haftada bir gün tatlı yiyorum diğer günler rafine şeker tüketimini sıfırlıyorum. Bugün yeniden sağlıklı beslenmeye döndüğüm bir gündü.
Sabah
4 yk yoğurt + yarım elma + zerdeçal+tarçın +kakao+ 1 tk yulaflı bir bowl var kahvaltıda
Ara 1 fincan yeşil çay
Öğle 1 kase tavuk sote + yeşil salata
Ara 1 fincan şekersiz kahve + 1 hurma
Akşam patlıcan yemeği + yeşil salata + 3 yk yoğurt
Ara 1 küçük boy muz

Kahvaltıdan sonra Dorian Gray'in Portresi'ni bitirdim ve yeni bir kitaba başladım. Elimdeki kitap bana hediye edildi pek tercih etmeyeceğim türde bir vampir kitabı ama okumak istiyorum hediye olduğu için üstelik serinin son kitabını almış hediye eden kişi.

Normalde haftasonları yürüyüşe çıkardım ama spora başladığım için bayağı bir hamlık çekiyorum. Yarın zaten yeniden seansım var.

Öğleden sonra ofise gitmek zorunda kaldım işler bitmedi dün. Eve gelip 1 bölüm beyaz kurtlarla ilgili olan belgeseli izledim. İzlerken biraz kurt olmak istemiş olabilirim, o kadar tatlılar ki.

Sanırım geceyi Esrarengiz kasaba izleyerek bitireceğim.

Evet. Çift aşamalı temizlik çok ön plana çıktı ben de seviyorum istersen bir yağ bazlı üzerine de bir su bazlı temizleyici ile geçebilrsin onu da seviyorum ama yeni başlıyorsna aşırı üşeniyorsan mantıklı yani bu tarz ürünler bence ama ben yoğun makyaj yapmıyorum yorumlara tekrar bak istersen makyajda performansı nasıl diye. İçeriği deetkisi de iyi. Parüdmsüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…