Ömrümü kendime harcamak hedefim

Kurt olmak istemiş olabilirim mi Çok tatlı

Kurt olmak istemiş olabilirim mi Çok tatlı
İzlesen eminim sende istersin, insan etkisinden uzakta stres altında olmayan hayvan davranışlarını konu alıyor. Yavrular için hayat sürekli oyun. Eğlence öyle tatlılar ki... Beyaz yavru bir kurt olsam fena olmazdı ya

Bir de 1 saate yakın podcast dinledim bunu yazmayı unutmuşum. Çekim yasasına ait bir meditasyon dinledim ama no bu pek benlik değildi. Daha sonra insan ilişkileri üzerine dinlediğim podcast beni çok sardı devam ettim epeyce

Thanks görl izleyeceğim. Sürekli oyun mu ay süper tam benim gibi terazi görl için eğlen coş Şuan biraz sekteye uğradı sağlık sorunlarım olduğu için ama sahalara döneceğim Sahalara dönme dediğim evde kulaklıkla müzik dinlemek

Podcast dinlemeye bayılırım acil öneri yardımı

Podcast dinlemeye bayılırım acil öneri yardımı
Ben yıllar önce ilişki koçu bal diye birini instagramda takip ediyordum. Söyledikleri bana mantıklı geliyordu. Şimdi podcastlerine denk gelince dinledim ve hoşuma gitti. İlişkiler konusunda, sadece aşk değil dostluk, iş arkadaşlığı vs. Görüşler dinlemeyi çok seviyorum. İşimde de aktif olarak insanlar ve istekleriyle ilgilendiğim için süreci nasıl idare etmem gerektiği konusunda kendime bir yol haritası çıkarıyorum

Ay ben makyaj temizliğinin çift aşamalı olduğunu bile bilmiyordum

Ben son günlerde uzatmalı doğum günümü kutladım o yüzden diyete çok dikkat edemedim, spora da vakit kalmadı. Menümü o yüzden yazmadım. Yarın spora da diyete de devam
Birazdan uzun bir aradan sonra meditasyon yapıcam kaydadeğer olarak

Bir de dil uygulamasına her gün devam etmeye çalışıyorum. Dil kursu ya da youtube videoları gibi olmaz belki ama en azından temeli oluşturur diye düşünüyorum.

Bir de doğum günümü beklemediğim biri kutladı. Hayatımda bu ara bir değişiklik var ve biliyor o da. Meraktan sormak için mi kutladı yoksa cidden kutlamak mı istedi merak içindeyim…

Tamamdır benim temizleme jelleri bitsin creamco alıcam. Bu ara çok harcama yaptım kendimi tutmaya çalışıyorum
Uygun fiyatlı bir ürün görl. Elindekiler bitiwn tabii ki de ziyan olmasın. İnşallah seversin ben sevdim ama gene garantisi yok tabii ki sevmeye de bilirsin. Köpürmüyor mesela bu krem formda kuru cilde uygun. Ama köpüren ürünlere alışkınsan sevmezsin.

Yok hayır benimkiler de köpürmüyor ama köpürenler daha rahat kullanımlı gibi geliyor, benim şimdikiler sıvı gibi böyle kremsi değil

Yok hayır benimkiler de köpürmüyor ama köpürenler daha rahat kullanımlı gibi geliyor, benim şimdikiler sıvı gibi böyle kremsi değil
Aslında o alışkanlık oluyor köpüren ve iyi olanlar da var tabii ama özellikle kuru ciltliler için krem olanlar daha mantıklı bence. Gene az köpüren krem yapılı cerave nemlendirici etkili olan temizleyixi olabilir eczane ürünü sonuçta. Belki bir yağ bazlı temizleyici veya miselsu ekleyip ikili yaparsın bioderma miselsu olabilir ben çok sevmem miselsu ama olabilir tabii ki de.

Kızlar ben ciltbakımı konusunda instagram badessnewsin tavsiyelerini kesinlikle öneriyorum ne önerdiyse aldım hiç pişman olmadım cidden . Acayip bir etiket ve içerik okuyucusu. Önerdiği ve alamadığım birçok şeyi listeledim belimi mali olarak doğrultabildiğim(!) ilk fırsatta listedekileri alacağım. Bu arada günaydıııınsss

Ay ne güzel bakımlaşmışsınız Ben Roaccutane sonrası cildime su bile değdirirken tedirgin oluyorum sivilce yapar mı diye. Tedavi döneminde kullandığım Bioderma temizleme jeli, nemlendiricisi (güneş kremini saymıyorum o zaten var) harici bir şey kullanamıyorum korkudan Bir de Maybelline'nın şu mor serumunu kullanıyorum son zamanlarda yetiyor gibi. Şimdi üzüldüm bakım rutinime

Roaccutane zaten hepsine bedel ki üzülme. Kullanan arkadaşlarımın hepsinin cildi bebek gibi oldu. Lens kullanmasam ben de başlamak isterdim.

Nicki S Skinkeyrlover olan birine cilt bakımı konusunda güvenmemek mümkün değilBen cildimi acayip saldım. 2 ay önce güneş kremim bitti yenisini almadım ya bu ne boşvermişlik kardeşim yüzüne bi krem sür.

Sabahları yüzüme su çarpıyorum onu da alnıma yapmıyom yani alnım hariç yüzüme su değdirip "yeter bu" diyerek işe gidiyorum Çok ayıp ulan 28 yaşında genç bir bağyanın cilt bakım rutini sabahları yüzünü alnı hariç suyla yıkamak olabilir mi yav.

Neyse kendime haksızlık etmeyeyim akşamları duşta yüzümü yıkama jeliyle yıkıyorum. Hem de alnımı bile yıkıyorum yani derinlemesine temizlik.

Linklere göz gezdirip bişeyler alayım acayip utandım

Roaccutane zaten hepsine bedel ki üzülme. Kullanan arkadaşlarımın hepsinin cildi bebek gibi oldu. Lens kullanmasam ben de başlamak isterdim.
Ben kullanmaya başladıktan sonra lensle vedalaştım zaten kullananlar var ama bana imkansız geliyor, duşta bi insanın gözleri yapışır mı, yapıştı

Yalnız değilmişim sevindim Ablamın malzemeleri olmasına rağmen, hyaluronik asit alana kadar ben de hiçbir şey yapmıyordum
Ben kullanmaya başladıktan sonra lensle vedalaştım zaten kullananlar var ama bana imkansız geliyor, duşta bi insanın gözleri yapışır mı, yapıştı
Ama bunlar kullanım sırasında dimi? kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline döndün yani?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…