Ömrümü kendime harcamak hedefim

Hanımlarrrr uzun zamandır üyeyim ama aktif olarak yeni kullanıyorum
Bu konu başlığı çok hoşuma gitti tam aradığım bölüm
Aklıma takılan nokta sadece belli başlı kişiler mi gün içinde naptığını yazıyor fikir alışverişi yapabiliyor yoksa isteyen katılabilir mi

Merhaba tabii ki topiğe katılmak isteyen herkes yazabilir, fikirlerini belirtebilir. Katılmak isterseniz çok mutlu oluruz

Canım kadınlar günaydın
Hamlık ağrısıyla başlıyorum güne. Ama çok mutluyum kaslarım nasıl çalışmışsa artık hamlamışım feci,
Bugün 2 ana 2 ara öğünle yapıcam, hepinize güzel bir gün diliyorum
Annwyl cumartesi çalışmak çok sıkıcı oluyor malesef bende çalışıyorum bugün

Ay uzun aradan sonra yapılan ilk sporun hamlığı çok acılı oluyor Bazen tekrar o hamlığı yaşamamak için sporu bırakmadığımı düşünüyorum Bizimle son menülerini paylaşmadın yalnız gözümden kaçmadııı

2 gündür öyle yorgunum ki Annwyl buraya yazarken gözlem kapana kapana yazıyordum ofiste bir kentsel dönüşüm projesi var iş merkezi olacak ona iç mekan istiyorlar offf ne zor şey interior ya
Dün yediklerim
Sabah
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
Salatalık
2 dilim peynir
Ara 1 fincan sade Türk kahvesi
Öğle yeşil salata 1 dilim ananas 2 dilim peynir 3 yk yoğurt
Akşam 1 ızgara tavuk pirzola salata 1 dilim ekmek
Ara 1 elma

Hayranım sana yaa yine çok sağlıklı beslenmişsin

Darısı başımıza kızlar

Ben hiçbir şeye dikkat etmem canım ne isterse yerim sadece beyaz şeker kullanmıyorum.Ayda yılda bir tatlı canım ister. Abur cubura da pek düşkün değilim.ama saglikli beslenen ve diyet yapanları çok takdir ediyorum.Ruha iyi geliyordur ilk başta

Ama yarın pazar nasıl başlarız yeni şeylere pazar günleri olabilir mi böyle bişey… Pazartesi başlayayım
Pazartesi işe gidiyorsun orda düzeni sağlamak zor aşkoooo. Evde olduğun günden başlamamız lazım ki önce evde düzeni sağlayalım

Ayda yılda bir canı tatlı isteyen biri ne şanslı, her an her saniye tatlı istediği için benim canım kontrol altında tutmak gerekiyor. Ve evet ruha inanılmaz bir huzuru var. Öncelikle ne yediğimden emin oluyorum, kendime dışarıda içinde ne olduğunu bilmediğim şeyleri sık sık yedirip bununla vicdan azabı çekmiyorum bir kere

Kaç gündür bu belgesel serisine başlamak istiyordum ve sonunda bugün başlamak nasip oldu. Doğal yaşam ortamında insan etkisinden uzak yani stresten, kaygıdan uzak beyaz kurtların davranışlarını incelemeyi kendine görev edinen bir uzman ve beyaz kurtlar arasında geçen olaylardan bahsediyor seri. İlk bölümde uzman bir kamp alanı kuruyor ve minik bir aileyi gözlemliyor. Sürü anne abla çocuklar ve babadan oluşuyor. Anne yabancıdan rahatsız olduğu için strese giriyor ve baba da kamp alanındaki eşyalara işeyip burası benim bölgem gitsen iyi edersin tatlı çocuk diyor. Çok tatlı bir belgesel izlemeye devam edeceğim.

Çok iyi yapıyorsunuz evet ben de eskiden sigara kullanıyordum bıraktım.Sigarayı bıraktıktan sonra gerçekten çok iyi hissediyorum eşim içiyor yanımda ondan bile rahatsız oluyorum.Bazen bir tane alıp içeyim diyorum , yok midem bulanıyor.Sigarayı bırakmak milat oldu bende de :)

Dediğiniz gibi her sigara içişimde vicdan azabı da duyuyordum

Sigarayı bırakmak ne kadar güzel bir hareket olmuş tebrik ediyorum sizi
Ayy sağ olun 30 yaşıma kadar şekeri cok kullanirdım son 2 yildır kullanmıyorum.Bir de her gün 5 sayfa 10 sayfa da olsa kitap okuyorum.Ama cilt bakımi konusunda kendime çok kizıyorum her gün düzenli bakım yapmıyorum yogunum gerci ama yine de yapmam gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…