Ömrümü kendime harcamak hedefim

Helloooow görl
Bugün iş yerinde ne gün geçirdim yaaaa. Çağrı merkezinde çalışsam bundan az görüşme yapardım yemin ederim. Wow.
Sporda ikinci seansı geride bırakmış oldum bugün. Nasıl mutluyum anlatamam. Annwyl şu yoğunluğumda yüzümü yıkayarak vaktim bile yok galiba kurtlar gibi yüzümü yalıcam. Yalnız değilsin üzülme

Ya görl güven olayı şöyle reklam meklam yok yani belli 79383 tane ürün reklamı olamayacağına göre Güneş kreminde inanılmaz snobum çok az ürün beğenirim bayağı bir güneş kremi denedim şuan yoldayım evde değilim evde bir kağıda not almıştım yalan olmasın kaçtı hatırlamıyorum ama 50 var rahat. Çok azına okey verdim ama benim göz çevrem aşırı hassas1 cildim hassas 2 sivilceye meyilli 3 o yüzen o konuda adeta bir Başak gibiyim Ama diğer ürünlerde biraz fiyat performans bakıyorum yani şöyle su gibi hiçbir şey yapmayan ürünü eyyorlamam çünkü aynı anda birden fazla ürün katmıyorum rutine yavaş yavaş eklerim gözlemlerim ama hem skinkeyr yapsın hem evimi temizlesin hem masaj yapsın hem de kahve yapsın modunda da değilim Yeni başlayan insanlarda bu olabiliyor. Ben daha beklentilerimi mantıklı düzeyde tutuyorum diyeyim ama tabii buna 2500 tiellik skinceuticals serumları dahil değil yanimsi Onda beklenti yüksek tabii. Keratoşlar da fena değil hani Ya alın olayına çok güldüm aynı şeyi kardeşim de diyor onun alnı çok dar o da şey diyor ürünler ben de daha çok dayanıyor alnı sayma benim de çok geniş değil normal yani ama şey diyor senin alnına bayağı bir ürün gidiyordur Yaparsın görl aman 2 serum ne var Deyip 53726 tane ürün kullanan görl olmam peki Yeto yani canki olmaya gerek yok

Merhaba görüşmeyeli nasılsınız? Ufak tefek sorunlarım vardı hallettim geldim

Of mesaim uzadı, sporumu iptal etmek zorunda kaldım ve eve yeni girdim. Şu an yaşam enerjim 3 falan ama 100 üzerinden. Hemen bi duş alıp uzanmak istiyorum. Sükunet içinde kitabımı okuyacağım. Belki bi çılgınlık yapar cildime biraz bakım yaparım kim bilir

Kızlar akıcı ingilizce konuşabilmek için bir taktiğiniz var mı ya? Bana bi öneride bulunun son verin bu çektiğim işkenceye

Topiğe gelemiyorum, çok fazla proje var hala çalışıyorum. Para kazanıp ekstra imfluencer olacağım
L LADY VEGA yine influence edildim, Enstitü ve Dorian Gray'in Portresi'ni sipariş verdim. Mühendisliği falan bırak Instagram'a yönel bence

Canım kadınlar nasılsınız? Sabah 9 akşam 11 mesaideyim artık. Yorgunluktan ölüyorum. Kendimden vazgeçtim mi bu süreçte hayır. Bu topik bana şartlar ne olursa olsun kendime değer vermeyi öğretti. Ofise gelen herkes saçlar bitmiş gözler mor geliyor. Ben her sabah kendimi aynada nasıl görmek istiyorsam öyle hazırlanıyorum. Gün içinde öğle araları spora gidiyorum hiç aksatmadım. Yorgunluktan ve gün içindeki hareketsizlikten aşırı ödemliyim, karnım davul gibi ama sağlıklı beslenmeyi asla bırakmadım. İşimi bitirip şimdi güzel bir duş alıp okuyabildiğim kadar kitap okuyacağım.
Bir yanım da çok stresli her şey güllük gülistanlık değil elbette. Çok fazla çalışıyoruz. Çok ama çok. Ve proje sahipleri yok ya ben vazgeçtim böyle olmasın dediğinde günlerce yaptığımız her şey çöp olacak. Belki projeden vazgeçip ödeme bile yapmadan kaybolacak. Umarım emeğimizin karşılığını alırız. Çok amin.

Annwyl bu menü listem senin için. Mesaide bile dengeli beslenmek bana huzurlu hissettiriyor.
Sabah
Yarım elma 4 yk yoğurt tarçın kakao zerdeçal 1 tk yulaf
Ara
2 gün kurusu
1 fincan yeşil çay
Öğle
Brokoli üstüne yoğurt ve azıcık tereyağlı sos
Ara
1 avuç fındık
Akşam
Fırında tavuk
1 yk patates kızartması
Ara
1 minik muz

Yaa tebrik ederim bu kadar yoğun çalışırken nasıl da sağlıklı beslenmişsin Gerçekten kendine değer vermenin anahtarı bu diye düşünüyorum. Bugün müdür tam öğle yemeği saatinde odama geldi çok önemli bi toplantımız olduğunu hemen hazırlanıp bi yere gitmemiz gerektiğini söyledi. Kusura bakmayın müdürüm benim öğle yemeği saatim geldi 5 dakikada yiyeyim öyle çıkalım diyip mutfağa koştum hemen. Zamanında işim için çok öğün atladım bence çok büyük hataydı. Artık ne olursa olsun yapmıyorum bunu. Kendime ve sağlığıma değer veriyorum.

Tabi mutfaktan çıkınca baktım müdür binanın dışına çıkmış volta atarak beni bekliyor Bekleyin müdürüm yaav bensiz nereye gidiyorsunuz heh heh diye şaka yapınca biraz azar yedim ama olsun Ayrıca gittiğimiz yerde bizi yarım saat beklettiler boşuna koştur koştur gitmişiz hahahh

Bugünlerde işim gerçekten stresli. Bir anda üzerime çok büyük bir sorumluluk yüklendi ve bölüşebileceğim kimse yok. Altından kalkacağıma inanıyorum bazen aksini hissetsem de. Çok alakasız olacak ama akşam yemeğinde ıspanak yedim kendimi acayip sağlıklı hissediyorum. Tabi bugün sporumu aksatmadım o da çok iyi geldi.

İYİYİZ İYİ GİDİYORUZ ATLATICAZ

Hello görlsss
Nasılsınız, neler yapıyorsunuz?
Kuafördeyim bi kaş bıyık bakımına geldim iş çıkışı akşama umarım bi yerlere giderim gezmeye. Umarım Allahım nolur bugün daha fazla çalışmıyım

Kızlar yarın cumartesi içimde bir mutluluk var Yarın büyük ihtimalle mesaiye kalacağım ama olsun yav.

Okuduğum Yıldız Gezgini kitabını ofiste unutmuşum. O yüzden bu akşam yeni kitaba başlayıp ikisini birlikte okurum artık. Distopik kitaplardan birine dalıcam gibi duruyor.

İnsanlık için küçük benim için büyük bir olay yaşandı ve tırnağım kırıldı hatta kanadı dipten kırılmış şerefsiz. Ben de tırnaklarıma ceza olarak hepsini kestim. Şimdi de elim küçük çocuk eli gibi oldu. Tırnaklarımı cezalandırmak isterken kendimi cezalandırmış oldum

Olsun uzar yine Geçmiş olsun

19 Kasım cumartesi
Sabah erken kalkıp ofise gidip yarım kalan işleri bitirmeyi planlıyordum. Ama öyle yorgundum ki 11 gibi ancak uyanabildim. Ofise gitmekten vazgeçip bugünü kendime ayırdım.
Geç kalktığım için 2 öğün beslendim.
Arkadaşlarımla buluşup kahve içtik sohbet ettik. Eve gelince biraz dinlenip kitap okumaya başladım uzun zamandır elime kitap alamadım yorgunluktan.

Günün menüsü şöyleydi:
Sabah
1 haşlanmış yumurta
Peynir
5 zeytin
Domates
Salatalık

Ara
2 hurma 1 fincan yeşil çay

Ara
Americano

Ara
Activia - probiyotik yoğurt +yulaf

Akşam
Kıymalı sebze yemeği 3 yk yoğurt

Ara
1 muz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…