Ömrümü kendime harcamak hedefim

Bnede şehir değiştirmek istiyorum istanbul beni korkunç boğuyor. Değiştirmeden önce astrokartografime baktırıcam. Hangi marka kolojen kullanıyorsunuz toz mu jel mi yoksa krem mi? Ben ayşegül çoruhlu şaselerinden kullanıuyorum ama leş gibi kokuyor yaa:KK43:
kolejen day2day kullanıyorum mangolu olan. eczacı tavsiyesi ile aldım. 20 gün oldu şuanlık iyi gidiyor. tam sonuç için 1 ay kullanmak gerekiyormuş. tırnaklarımda çok işe yaramadı ama cildimde ve saçımda hissettim.

kolejen day2day kullanıyorum mangolu olan. eczacı tavsiyesi ile aldım. 20 gün oldu şuanlık iyi gidiyor. tam sonuç için 1 ay kullanmak gerekiyormuş. tırnaklarımda çok işe yaramadı ama cildimde ve saçımda hissettim.
Ya benimde tırnaklarım pençe gibi oldu (maşallah) cildim aydınlandı ama saçıma etki etmedi asıl derdım saçımdı :KK43:

Ya benimde tırnaklarım pençe gibi oldu (maşallah) cildim aydınlandı ama saçıma etki etmedi asıl derdım saçımdı :KK43:
değerlerinize baktırdınız mı demir, çinko eksikliği olabilir. benimde dökülüyordu baktırdım ama bişey çıkmadı. benimki dönem dönem çok oluyor dökülme. şuan azaldı tabi kolejen mi etkiledi bilmiyorum.benimde tırnaklarım soyuluyor. uzatamıyorum etkilemedi. hala devam ediyor umarım sonra etkili olur.

değerlerinize baktırdınız mı demir, çinko eksikliği olabilir. benimde dökülüyordu baktırdım ama bişey çıkmadı. benimki dönem dönem çok oluyor dökülme. şuan azaldı tabi kolejen mi etkiledi bilmiyorum.benimde tırnaklarım soyuluyor. uzatamıyorum etkilemedi. hala devam ediyor umarım sonra etkili olur.
Kronik telogen efflium var bende saç kök soğanlarım miniminnacık. Ne kadar tahlil yapıp demir vs kullansamda toplamadı kendini. Ani ve sürekli değer oynamalarında vucut ilk saçtan vitamini kesermiş çünkü hayati değil. Bir seviye var o seviyeden sonra saçı ve kanı toplaması çok zor:KK43::KK43:Herkes çok dikkat etsin vitamınlerine.

Selaam,

Bugün 10.000 adım attım. Aralarda mola verdim ayağım yine ağrımasın diye.

Diyette de biraz kaçamakımsı yedim ama toplam aldığım kalori 1250. Zaten günlük hedefim 1000-1600 kalori arası. O yüzden sorun yok.

Bunlar dışında dil uygulaması hedefimi tamamladım.

Uzun zaman sonra günlük tutmaya başladım. Her gün olmasa da ara ara yazmayı düşünüyorum.

Birazdan da uzanıp kitap okumayı düşünüyorum.📚

Hepinize selam kızlaar bugün benim doğum günümdüü :KK73:

Sevgilim ofise gelip sürpriz yaptı mutlu oldum ya :oops: O gelene kadar da bilgisayar başında çalıştım işlerimi hallettim. Hatta öğlen biraz Yıldız Gezgini okudum. Farklı bir kitapmış şimdilik biraz zorlanıyorum okurken.

Kargocu abi yine balkona kargo fırlatmış. Şimdi onları deneyeceğim üstüme. Ay inş güzel olurlar. Sonrasında da boooş boş yatıcam. Aslında ders çalışıcaktım ama doğum günüm olduğu için ders çalışmam hiç yakışık almaz diye düşündüm.

Sevgilim ofise gelip sürpriz yaptı mutlu oldum ya :oops: O gelene kadar da bilgisayar başında çalıştım işlerimi hallettim. Hatta öğlen biraz Yıldız Gezgini okudum. Farklı bir kitapmış şimdilik biraz zorlanıyorum okurken.

Kargocu abi yine balkona kargo fırlatmış. Şimdi onları deneyeceğim üstüme. Ay inş güzel olurlar. Sonrasında da boooş boş yatıcam. Aslında ders çalışıcaktım ama doğum günüm olduğu için ders çalışmam hiç yakışık almaz diye düşündüm.
Ay iyi ki doğmuşsun, çok çok güzel yılların olsun 🧡

Hellooo görlsss
Bugün kombiyi açtık kalorifer kenarından ayrılamıyorum kendime minnak bir puf aldım artık kitapları kalorifer kenarında rahat rahat okuyabilirim.
hln09 hln09 sağlıklı beslenmek gerçekten insanın kendine olsan saygısını yükseltiyor. Eskiden o kadar çok karbonhidrat tıkıyordum ki kendime şuan önüme gelse çöp kutusu muyum yahuu diyip geçerim.
İş yerimde bu aralar çok yoruluyorum ama şikayetçi değilim özel sektörde çalıştığım için ne kadar çalışıyorsam o kadar para kazanıyorum. Paracıklar paracıklar katlansın hep paracıklar 🤣
İşte bile yemeğimi evden götürüyorum. Çok stresli anlardan sonra evden getirdiğim içeriğini bildiğim sağlıklı bir menü rahatlatıyor beni gerçekten.
İş çıkışı yürüyüşleri yapmaya bayılıyorum ama hava soğudu artık yürüyemeceğim için bugün spora yazıldım. Powerplate'e gideceğim bakalım faydası ne derece olacak.
Reinaa Reinaa Dorian Gray'in Portresine başladım feci şekilde insanı içine çekiyor. Uykudan gözlerim kapanana kadar okumaya devam edeceğim.
Ay sen bide sonuna gel vuruldum sonunda ben hihihih heyecanı arttırayım 😂

İyi ki doğdun nice seneleree 🥳🎉🎊💕💕

Herkese günaydııııın:KK15: Dün gece yatmadan önce c vitamin serumunu ve kolojen kremimi karıştırarak ve masaj yaparak sürdüm dekolte ve yüzüme ve üzerine yağlı gül mayası suyu sıktıM. Cilt rutinimi bu sıralamada yapıp dişil enerji yogası yaparak uyumaya niyet ediyorum 40 gün boyunca:KK200:

Nice senelere. Güzel bir yıl olsun inşallah:KK200:
Ay amin inşallah :KK200: Çok teşekkür ederim:KK68:

Günaydın kızlar. Her zamanki gibi işe geldim yine :KK53: İşlerimi toparladım şimdi başka yerlerden çeşitli belge, onay vs. beklerken ders çalışıyorum. Sınava tam 1 ay var. Panik olmaya başladım ders çalışmak nasıl yapılıyodu unutmuşum hep:KK53:

Merhabalar canım kadınlar
Yorgunluktan ölüyorum çünküüüü bugün spora başladım. Powerplate + pilates şeklinde gidicez.
İş yerinde çok yoğunuz bu aralar ya herkes durup durup yeni yıldan sonra kesin zam gelir diyip iş getiriyor.
Şimdi yatağıma girip kitap okuyacağım. Çok yorgunum anammmm

Merhaba hanımlar

Bu gün arkadaşlarla dışardaydım spor yapamadım 6700 adım olmuş, akşam da gittiğimiz yerde pek bi seçenek yoktu; o yüzden fast food yemek zorunda kaldım.

Birazdan dil uygulamasına bakıcam biraz.

İyi aksamlar hepinize :)

merhaba, topiği yeni gördüm daha doğrusu bdv den yeni çıktım :KK53:
ben de kısaca kendimi tanıtayım. boşanma sürecinde 30 yaşında, kendi ayakları üzerinde duran yeni bi şehre atanıp yeni bir hayat kurmaya çalışan bir kadınım. bu yaşıma hep kendimi ihmal edip başkaları için yaşadım ama artık buna bir dur demek istiyorum. artık "ben" demek istiyorum. hayatımın merkezine başkalarına koyduğum yeter.
kendim için yaptığım planladığım şeyler
yaklaşık 2 aydır spor yapıyorum ve bunu devam ettirmeyi planlıyorum
kolejen kullanmaya başladım 1 ay olacak ve farkı görmeye başladım.
maskeler, saç bakımları düzenli olarak yapmaya başladım.
ehliyet almayı planlıyorum
kahveyi süt tozu ile içmeyi bıraktım(süt ile içiyorum) süt tozu selülit yapıyor. sade içemiyorum maalesef. filtre kahve makinesi alıp filtre kahve içmeyi düşünüyorum o zaman nescafeyi tamamen bırakcam.
kursa başvurdum ama daha açılmamış açılırsa kemana başlıcam.
yabancı dil öğrenmek istiyorum ama çabaladım sanırım yeteneğim yok tekrar dener miyim bilmiyorum
kendi geliştirmek için kitap okumak istiyorum. normalde okuyorum ama roman tarzı. onun yerine bana bir şeyler katacak kitaplar istiyorum. buna çabalıcam
her gün eve gelince dizi izliyorum. onu bırakmayı düşünüyorum onun yerine belgesel, youtube da kendimi geliştirecek videolar izlemeyi düşünüyorum.
meditasyon yapmayı istiyorum bi kaç fikir aldım akşam onlara bakcam.
borçlarım var biraz onları düzene koymaya başladım. bu ay maaşı alınca defter aldım kendime harcamaları yazıp neyi nereye harcıyorum görmek istiyorum ve birikim yapmak istiyorum.
Süpersiniz okudukça içim açıldı

Kızlar bakın neye denk geldim AE77EE02-4994-4A11-8641-4787448D5003.jpeg EB123C5C-AE55-4D96-A4C1-427326AFE8E6.jpeg

X